Баба Марта се усмихна, АВГУСТинче мама ритна!

  • 10 059
  • 317
  •   1
Отговори
# 300
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Най-официално и тържествено се присъединявам към Клуба на подритнатите отвътре bowuu!
Сигурна съм, получих си първото малко ритниче newsm44 newsm68 newsm44!
 Много съм щастлива newsm18!!!

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 16:04 от mari_eta

# 301
  • София
  • Мнения: 5 729
Честито Мариета! Hug аз вече си казах че няколко дни  не го усещам и се изнервям ама..... това е  Crossing Arms

# 302
  • Мнения: 995
Ей го и моят корем - последен ден от 15 г.с.
Мами защо всички имате кореми, а аз нямам? Мари-ета тежи ли ти вече коремчето? Много ми е странно усещането?

Не се кахъри миличка, те нарочно се пъчат Mr. Green
Между другото моят е големичък, но си имах коремче след първата бременност.
Отивам да ги разгледам тия вашите кореми, че все не ми остава време.

Мариета, честито ритниче и на теб. Моето бонбонче от известно време е кротичко.

# 303
  • Мнения: 998
mari_eta, вчера бях по същия начин, добре че бях с майка ми на пазар та успях да се добера до вкъщи  Sad Предполагам, че е високо кръвно защото днес пак ми стана така и ми потече кръв от носа и пак цял ден се излежавам. Честито за ритничето Laughing

herelina, понеже предния път станах огромна сега си купих доста големи дънки и даже ми се смъкват, та ме е срам да ходя по улиците, но пък ми е много свободно и нищо не ми стяга.

# 304
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Много благодаря на всички   bouquet
Мариетка, честито мила  Hug Браво на бебчето.
Айде сега всички подред да бъдат подритнати  Mr. Green
Хари, съжалявам за гастрита/язвата. Много неприятно. Сега наистина общо взето нищо не може да се пие. Но мисля, че можеш да направиш някои неща, че да не получаваш кризи, защото знам, че са жестоки (кумецът ни е с язва, а пък аз съм карала колит и имам мноооого неприятни спомени). Не яж бобени храни, пикантно, черен пипер ограничавай, яж по-малко по-често, за да не натоварваш храносмилателната система и да се справя по-добре. На мен лично бананите много ми помогнаха, но имай предвид, че имат леко запичащо действие. Ако се сетя още нещо ще пиша. Прегръщам те  Hug

# 305
  • София
  • Мнения: 3 832
Мариетка,честито ритниче.Хайде започна се Laughing.

Като усетите, че ви е ниско кръвното, е достатъчно да близнете малко сол.
Ха,това за солта не го знаех.Сега наред с шоколада и колата ще си нося и солчица в чантата.Благодаря ти,много за съвета.

# 306
  • Мнения: 15
Хари, за язви и гастрити се препоръчва силно и зехтин. Като се има предвид, че е и страхотно полезен и препоръчван за бременни, мисля че можеш да опиташ Wink Чувал съм че се пийва една лъжичка сутрин на гладно. А много добре е и да се гълта цяла костилка от маслина(стига да успееш де). Тя се разлага на много полезни вещества в стомаха.

# 307
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Е това е то вече всички ви сритаха а аз само чакам ли чакам,уж още в 10седмица усещах нещо а сега нищо от време на време усещам движения но не ще да ме ритне мъника.
Момичета все си мислих че няма да се вълнувам толкова този път но сега ми е най интересно все едно ми е за първи път,а със втората бременост ми беше едно такова спокойно.
За кафето аз се опитах да не пия два дена но много ме заболя главата и сега си сръбвам едно,а след малко излитам да взема разбойниците от градина и ще ме заболи още повече главата от белите им,да са ми живи и здрави ама са големи щураци а малката е по дива и от батко си.
Дано поне третото се метне на татко си кротко че не знам как ще ги вкарвам в пътя.

# 308
  • Мнения: 222
Първо добре дошла на Лили!  bouquet

Благодаря за мненията на Гита Ог и Sladki64e. Честно казано и аз съм на същото мнение. Този народ така се шашка, а паниката не помага в никакъв случай, просто изопва нервите и влошава настроението. Аз също мисля да не правя, всичко е Божа работа. Мисля само на 3D да отида, все пак за някакво успокоение Laughing
Скъпи момичета, едно време да не би да е имало такива изследвания, та нашите родители до последно не са знаели дори пола на бебето, и дори много по-зрави деца са раждали, отколкото сегашните поколения!

Mimiski
m-не си права, като се изказваш по този начин. Гита Ог и Сладкишче просто си изказват мнението, това е абсолютно нормално.

Аз нали ви казах, че днес бях на ЖК. Ами да, продължавам да имам песъчинки, сега се оказа, че и хемоглобина ми е нисък , но гледам да не се паникьосвам. В момента пия Neorenal и Ferro-Folgamma. Лекарката каза, че са напълно безвредни!
Изписаха ми и Дуфалак за ходенето по-голяма нужда. Че вече ми е такъв проблем, просто незнам какво да правя.  Sad

Иначе всичко е наред.  Laughing

 Party

# 309
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
pivanov, на 12.03,т.е. другия понеделник съм на ФМ. Мисля, че е по-конкретно изследване от БХС-то. То пак може да се ошашкам, но при това изследване най-вероятно има за какво, ако излезе нещо притеснително, докато при БХС-то е само нерви според мен.

# 310
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте отново  Hug Преди малко се прибрахме с детето от разходка. Нали ви писах,че в училището му бяха организирали тържество по случай 8 март. Е, много хубаво беше, мойто гардже естествено - най-хубавото  Mr. Green Каза си стихотворението без грешка, пяха и песнички, всяко дете беше измислило само поздрав за мама - въобще гордост голяма  Grinning
Добре дошла на Лили   bouquet
Честити ритничета на Мариета  Peace И аз моето човече го усещам от няколко дни, но засега ритничетата са по-нарядко, а по-често е пърхане. Даже сега докато пиша усещам като тупкане под ребрата, но не вярвам да е бебчето  newsm78
Хари77, съжалявам за болежките, дано бързо се оправиш  Peace
Дали Констанс ще пусне новата темичка? Толкова хубави ги прави ...

# 311
  • Sofia
  • Мнения: 150
mimiksim написах това което знам от съветите на а.г.
Не искам да повлиявам на никого в решението си и както виждаш съм написала, че това си е личен избор. Всеки сам решава. Не съм доктор и не претендирам, че разбирам повече от тях.  Моля те смекчи тона, защото смятам, че във форума можеш да си изкажеш личното мнение и не мисля, че съм обидила някой като съм написала, че това изледване е ненужно.

да може да си кажеш личното мнение и няма да коментирам повече, съжалявам че толкова остро се изказах но много се вбесявам на такива изказвания, още повече от лекари или поне това разбрах аз под един твой познат, както и от агитации от сорта не си давайте парите за изследвания за които касата не плаща, щом не плаща един вид са ненужни....
както и да е не исках да те обидя

# 312
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
pivanov, неприятна работа е това. И аз пия Neorenal. И ме посаветваха да пия мнооого вода. Аз сега си вървя навсякъде с едно шише 1,5 л. и гледам поне две да изпия за деня  Mr. Green
Тъй като Констанс нещо я няма реших аз да пусна темичка. Е не е хубава като нейните, нооо ще има къде да пишем. А като гледам колко сме продуктивни ... за няколко дена една изписваме  Laughing
Ето това е

# 313
  • Мнения: 200
 Абе хора не е ли много рано в петнадесетата седмица да усещате бебето да рита. Аз не знам какво е усещането , но общо взето нямам никакви признаци за това. Мисля си, че това става към петия месец. Или греша? Направо взех да се притеснявам, че нямам такива усещания.
 Искам да ви питам, след като усетя бебето за пръв път (живот и здраве дано да е скоро), трябва ли след това всеки ден да рита и да го усещам?

# 314
  • Мнения: 1 216
Дайте мнение за д-р Марков от ФЕМИНА? Аз още не съм се записала на морфолагия и все още се колебая къде.
За раждането съм от отбора  за Майчин дом.
тйгкфйфлфкхкгйфгжфйжхгкгхкбхгкйгкфф Joy  chef

Общи условия

Активация на акаунт