"С мартенички бели и червени, АПРИЛЧЕТАТА да са здрави и засмени!!!"

  • 10 634
  • 273
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 371
Здравейте,момичета!
Ама наистина в нашата темичка никой не пише бреййй.Като си спомня колко активни бяхме преди ама на.Аз заверявам семестъра на студентите и се ровя във форума.Чуствам се много изтощена от безсъние и от една диетка, на която се подложих.Монето е добре-гледат се с баба си основно.Снощи се изпишка в гърнето за първи път и като я похвалих беше много,много щастлива.Утре ще си я гледам аз-това се случва обикновено в петък и сме много щастливи.Не бих казала че ме слуша много,но като цяло растат дечицата и все по-често разбира какво искам от нея-е,не че го изпълнява.
Целувки и доскоро

# 226
  • Мнения: 972
Моля тези които не са качили още снимки от събирането да го направят. Ще подбера няколко и ще изберем с коя да участваме.
Наистина няма снимка на всичките дечица с тортата, но може да направим един колаж  Thinking

# 227
  • София
  • Мнения: 676
 Мими, поздравление за Монето  Heart Eyes.
wel, идеята за колажа е добра. Ама трябва да я изпълниш  Laughing
Ваня, мерси за пожеланието   bouquet. Като съм натоварена, се мобилизирам повече  Peace.

# 228
  • Мнения: 97
Здравейте,
Ето и нашите снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133737
Ние също нямаме подходяща снимка за конкурса, но wel можеш да пратиш, която прецениш. Ако ти се занимава може и колаж. Само кажи като качиш къде да гласуваме  Grinning.
Поздрави и целувки от нас  bouquet

# 229
  • Мнения: 182
Като гледам снимките сте си изкарали страхотно.Всички дечурлига много са порастнали,даже не не можах да позная кой кое.Звездица много благодаря за снимките,аз ги бях забравила.Разбрахме се с wel, ще ми ги донесе.

# 230
  • София
  • Мнения: 676
            Честит Рожден Ден на pipince и shoshi!

   Бъдете здрави, обичани и грижовни майки и съпруги, изпълнени с енергия и професионално удоволетворени!
            

# 231
  • София
  • Мнения: 676
  Веси, много добре сте уловили дечицата   bouquet.
 

# 232
  • София
  • Мнения: 2 019
Честит рожден ден на Пипинце и от мен!
Много здраве, семейно щастие и професионални успехи!




Благодаря ти Дори!

# 233
  • София
  • Мнения: 676
             Честит Имен Ден на всички Елита и Константиновци!

  Бъдете енергични, засмяни и от пра-внуци да чувате имената си!
       


# 234
  • Мнения: 489
 Честит Рожден Ден, на патерица, на  Shoshi и Pipince! Желая ви много любов, семейно щастие и много успехи в личен план!!! nbirthday

Shoshi, като се видим другия път имаш да черпиш, въпреки, че аз съм наред:)

 На всички ИМЕННИЦИ днес, много здраве и късмет!!!Весело изкарване на празника довечера!
  bigdance2
Здравейте, Априлки! Въпреки, че времето се развали, не сте много активни, явно не остава много време за форума, след работа и куп семейни задължения.
Ние днес пак се гледаме, че малкия нещо е понастинал, а и аз също. А на това лошо време, на човек не му се ще да си подаде дори и носа навън:) Надявам се бързо да оздравеем, че когато спре дъжда пак да сме във форма за разходки.
 По празниците мислим да пътуваме извън Сф. Ще ходим на една вила до Белоградчик с приятели, само дано да оздравеем и времето малко да се оправи. Никога не съм ходила в тази част на България. Ще видим известните Белогратчишки скали, пещерите, по пътя може да разгледаме и Враца, "Леденика". Къде ли не сме обикаляли надлъж и на шир Бг, но до там не сме ходили. Също много бих искала да отида до Златоград. Малко е далече, но живот и здраве, ще организираме и такава екскурзия лятото. Ходили ли сте на тези места? Хареса ли ви? Правите ли вече планове за 4-те почивни дни? Желая на всички весело изкарване, където и да сте, леко и безавариино пътуване и да направите много снимки от местата, които смятате да посетите, за да можем да ги разглеждаме после:)
Лек ден на всички и да ви върви "по вода", въпреки, че малко е в повече... newsm10
  sport027  umbrella smile3549

# 235
  • Мнения: 371
Здравейте!
Честит празник!Здраве,щастие и късмет от сърце ви желая.
Виждам слънчицето навън и ми става едно весело на душата.Писна ми вече тоя дъжд,а на Мона също.Чакам я да се събуди,че тя ттално смени режима днес и дано остане време да поизлезем малко.При мен нищо ново.Целувки на всички.
Хайде като се оправи времето да си направим една среща в някой парк.

# 236
  • Мнения: 97
Здравейте,

   Сигурно на всички ви е омръзнало от гадното време. Дано поне през почивните дни спре този дъжд, че Марти просто е пощурял вече от това стоене в къщи, няма как да си изразходи енергията и само се сеща за бели и бонбони  Simple Smile)) .
   В момента, в който аз му се скарам или тупна по дупето и той почва да плаче и казва през сълзи "мама цунка, мама цунка" и аз почвам да го цункам, а той не спира да повтаря "мама цунка,мама цунка" и се гушка в мен Simple Smile. И в един момент се успокоява и казва с най-тъжната муцунка на света "бобо", което значи, че иска да му дам бонбон, и почва да мрънка каткто вече е кисел за бонбон. Най-накрая получава бонбона за да има мир и спокойствие. От цялата работа той печели, хем бели си прави, хем го цункат и накрая и бонбон. Как мислите не са ли ужасни манипулаторчета, тия малките дето се правят че не резбират? Simple Smile)) Как така винаги се сеща за тези бонбони, когато е направил беля  Laughing.
  А иначе не казва за важните неща, кога има пиш или аки. Искам да питам тези, които са махнали памперса, изведнъж ли го направихте, за през нощта как беше? В смисъл дигате ли ги нощем да се изпишкват? После заспиват ли си? Как ги накарахте да си казват? Нека, който има желание да сподели как мисли да реши или вече се е справил с проблема?
Пожелавам хубаво време на всички.
Много ви благодаря и целувки на всички  bouquet

# 237
  • София
  • Мнения: 2 019
Здравейте!
И при нас положението е ужасно в тези дъждовни дни. Мартина е ужасно кисела и имам чувството, че по цял ден си плаче за нещо. По сто пъти на ден си сменя пантофите и чорапите, все нещо я дразни, все не й харесва и в крайна сметка голяма част от времето прекарва боса Crazy Ако нещо не стане на секундата както го иска веднага се тръшва на земята и се започват едни ревове, едни писъци страшна работа. Twisted Evil Добре, че още не знае вкуса на бонбоните. Wink Вечер още не може да заспива сама. Ако я оставя да си поплаче се буди през нощта и реве неутешимо без да казва защо.
Vesi, моето мнение е да пробваш да махнеш памперса като се затопли. Ако имате вила най-добре - отивате там, по цял ден на вън и да си пика и ака в гащите. Като види, че не е приятно с мокрите гащи предполагам, че ще се научи да си казва. Ти съответно непрекъснато ще му обясняваш какво и как трябва да направи. Що се отнася до нощния памперс, аз го махнах когато един месец беше сух когато се събуждаше сутрин.

# 238
  • Мнения: 972
И ние сме много кисели - най-вече вечерта и татко си го върти както си иска - само от него си крънка бонбони. Като се приближи, направи една хитра физиономия и със сладко гласче - Татиии, татии бонки  Mr. Green .
Vesi, за махането на памперса - трябва да му покажете че е интересно да пишка в тоалетната. Най-добре таткото да му даде пример с подходяща интересна история  Mr. Green Да правят мъжки раБоти Едни познати така - дядото научил внучето да мерят кой по-далече ще пишка (става въпрос на село  Wink ) и малкия само го дърпаше да ходят да пишкат.
За през нощта Ивето още някъде около годинка почна да се буди и да иска на гърнето да пишка, свършва си работата и си заспива. Ние първо махнахме нощния памперс.
Ивето откак беше с майка за 4-5 дни не иска на гърнето - само в тоалетната. Майка ми от страх да не я простуди, че бяха в планината я претопли и като пишкаше и щипеше. Сега като и покажа гърнето и вика - щипи, щипе  Whistling

# 239
  • Мнения: 2 242
Привет  Hug от отбора на разбеснелите се пубери  Flutter
Напоследък Зори много се промени и не мога да преценя до колко се дължи на яслата, на раздялата с мен, на възрастта ooooh! за времето не се бях сетила де  Mr. Green Кризата е с екстрите описани от Шоши (даже почнахме да се приспиваме и да спим заедно, а Зори си заспиваше сама от бебе), станала е агресивна (тръшка се докато не стане нейното,удря с ярост), пищи съвсем целенасочено (и се оглежда за произведеният ефект), абсолютно не-комуникативна (тя никога не е била особено контактна, но сега с непознати може да не мръдне и да не мигне с часове, стои като заковано пиронче Mr. Green), развила е и силно собственическо чувство (не си изпуска шишието за вода за секунда, даже спи с него ooooh!, ако хареса играчка я гушва и не дава никой да я докосне).
Уж ги знам признаците на тази възрастова криза… но … ако например си се гледаме само двете за няколко дни (почивни/празнични) веднага се усеща лека промяна, успокоява се, започва да се вслушва…. при нас не ще да е само от възрастта newsm78 и реших да я запиша в частна. Дано има промяна че с едно голямо и едно малко бебе не се виждам.

Обаче това нощно будене ме побърква – докато не прочетох постинга на Шоши си мислех че се дължи на стрес (ми Зори повече от 1г спи като пън, сама в стая от 20 до 8 сутринта) и сега … нощни писъци, няма успокояване…. Шоши да не би Марти да го прави ако през деня си се отделяла от нея и наистина да е някакъв стрес? А при някой друг има ли го този ефект – новопоявили се нощни будения?

Тъй НА наоплаках ви се  Mr. Green– то на това гадно време и без това ми е скапано настроението Crossing Arms
Поне да оправя вашето http://www.fishki.net/comment.php?id=20840
http://fishki.net/comment.php?id=21310

Общи условия

Активация на акаунт