По-голямо щастие за мене няма, ЮЛЧЕ вика: "Мама, мама"!

  • 11 723
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 488
Честити месечинки на Мария,Ивон,Яна-София и Лалета!
Ние излизаме на разходка.

Вие в коя София сте  newsm78 в нашата  hahaha вали дъжд   Cry

isi_kam Охххххх много красиво


Дано докато изпишем темичката и ние да кажем мама mamma


Пожелавам ви го на всички от сърце  Hug

# 31
Ето ни и нас в новата тема
ЧЕСТИТИ 8 МЕСЕЦА на МОМИЧЕНЦА -КОКИЧЕНЦА - МАРИЯ,ИВОН,ЯНА-МАРИЯ  bouquet baloni

Бета темата е чудесна ,макар че ние  казваме само ДА-ДА ,АМ-АМ и куп други звуци.
Благодаря ти за личното съобщение с паролата

Нани Благодарности за това че и ние сме в отбора на планинарите

Приятен ден на всички!

# 32
  • Мнения: 751
 Joy Joy Joy Joy Joy
голяма обърквация с тези двойни имена!
Честити месечинки на Ивон,Яна София,Мария и Лалета!
Аз мислех малката да я кръстим Ема Елена,но реших че едната рода ще и казва Ема,а другата Елена!Та за това се отказах!
isi много красив поздрав Peace
Ние вчера бяхме на консултация-8кг. и 69см.Доки коза че за момиченце даже е едричка,че яз се притесних,че е слаба Embarassed
Ще гледам утре да сложим снимка за картичката,че мъжо отиде на работо вече.
В понеделник ще ходя на лекар,че вече 2 седмици минаха от гафа и ако има нещо ще може да се види вече.
Абе тея мъже са много прости(добре де,не всички)!Снощи с моя си говорим и той се опитва да ми коже,че ни е рано за второ дете,с това съм съгласна!Но аз му казвам,че ,ако е станало,ще го родя.А той мрън-мрън,да съм го махнала!Обясних му аз,че той не знае,какво е чувството,да знаеш,че нещо в теб расте и още повече след,като вече веднъж си видял резултата.Той вика "ми...все едно,че не е станало" ooooh!
Засрамих го нали?!?По принцип не е такъв кретен,ама какво му стана?
Как биха реагирали вашите татковци?

# 33
  • Мнения: 1 341
Здрасти и от мен в новата темичка  Hug
Бета   bouquet
Аз също слобих малко снимки в 7 месеца и за картичката също,ще се радвам да добавят и Емка-семка.
И ние вчера бяхме на консултация и резултата е-8.500 кг. и 70 см. за месец и половина е качила 600гр.
Сега ви оставям,че Ема иска внимание.

# 34
  • Мнения: 1 240
честито на Яна-София, Ивон, Мария и Лалета Hug Hug Hug Hug

Betta,   bouquet и Гергана не желае да спи в количката  Naughty от почти месец тя спи само в леглото си. и за това не мога да отида на разходка далече от нас. излизаме и след 2-2 1/2 часа трябва да се прибираме за сън. а ти столче ли ползваш за колата? аз още не съм пробвала дали Гери ще спи в столчето /първо заради каишките, но слава богу вече ги няма и второ, защото столчето става само полулегнало/ не знам дали ще бъде удобно да се спи в столче  newsm78

благодаря на всички, които ми отговориха за кръщенката   bouquet

тук времето е страхотно, бяхма на разходка преди обяд, сега Гери спи и като се събуди пак навън. хайде вика ме за разходка  1stroller

# 35
  • Мнения: 1 866
Честити месечинки на малките принцески!

Лалета е много оригинално и хубаво име. Аз обожавам тези цветя и за 8-ми март съм забранила мъжът ми да ми прави подаръци, но е задължен да ми намери червени лалета. Случвало му се е да обикаля като луд за тези мойте лалета, но наистина букет от тези цветя е нещото което може най-много да ме зарадва на празници. А и видях, че на принцеската много й отива това име, много е сладка! Heart Eyes
Арлина, аз сега ходя при Костадинов. Елиа Костова преди една година се свързах с нея по мейла и ми каза, че не работила, защото била в майчински. Не знам сега дали работи. Другото често спрягано име във Варна е Хаджиева. Много е внимателна и на разположение нон стоп, за разлика от Костадинов, който е по-дистанциран, но пък той е доста ефикасен. Той има и заместници. Сега го няма и преди седмица Пипи се разболя та попаднах на една от заместничките му. Малко се притесних, защото ми даде някакво ново лекарство, обаче я послушах и детето се оправи.

Рени, искрено се зарадвах от това което си написала, че си останала доволна от хомеопата си. Не посмях да те попитам, за да не ставам досадна. Много хора са против това лечение, други пък са разочаровани и предпочитам да не си натрапвам мнението, че ми се налага и да се оправдавам понякога, че така се лекувам...

Бета, темата отново много ми харесва!

Мариаели, не знам понякога на мъжете им става нещо! Май не си дават сметка за някои неща...Питах мъжа ми какво ще каже, ако сега му изтърся, че съм бременна. Той пребледня Grinning То и аз бих пребледняла, ако ми се случи точно в този момент, ако трябва да бъдем честни. Но за аборт ми е трудно да мисля и мъжът ми също. Ние много искаме да си имаме още едно детенце и искрено се надявам да имаме тази възможност. Само ми се иска да бъде след няколко години, а не веднага. Още не мога да се отърся от тези бременности и имам нужда да намеря себе си. А и в момента с работата имаме доста грижи, но това е друга тема...

Фиона, аз някои дрешки го продавам, други пазя в кашони и смятам да ги дам на Варненското движение, когато кажат, защото не винаги има нужда точно от дрешки. Засега по-скоро храна и парички съм давала (пак от продадените дрешки). Освен това може да се участва в различните мероприятия, които също са с цел благотворителност, както беше коледния карнавал във Варна. Момичетата тук са много организирани и когато иска човек може да се включи с нещо даже и да няма много финансови възможности. 

# 36
  • Мнения: 590
Честити месечинки на Мария,Ивон,Яна-София и Лалета!
Ние излизаме на разходка.

Вие в коя София сте  newsm78 в нашата  hahaha вали дъжд   Cry

ами то и при нас заваля докато се наканим да излезнем. Някой ще ми каже ли как да сложа снимка под лентичката?

# 37
  • София
  • Мнения: 186
Честити осем месеца на малките ни слънчица- Мария, Ивон, Лалета и на мама тюленчето- Яна София!
Да са ни здрави, щастливи и усмихнати!

Черпя ви и аз виртуално.



Благодаря на всички за поздравите. Много сте мили.
Isi_kam страхотни са буквичките, с които си поздравила бебчовците. От къде ги сваляш?

# 38
  • Мнения: 747
Честити месечинки на Ивон, Яна София, Мария и Лалета! newsm18 newsm67 newsm18

Ах, Фокита, каква вкус и красота! Благодаря!
Isi, страхотен естет си! Онемях, като видях твоята честитка на месечинките  bouquet

В понеделник ще ходя на лекар,че вече 2 седмици минаха от гафа и ако има нещо ще може да се види вече.
...Снощи с моя си говорим и той се опитва да ми коже,че ни е рано за второ дете,с това съм съгласна!Но аз му казвам,че ,ако е станало,ще го родя.А той мрън-мрън,да съм го махнала!Обясних му аз,че той не знае,какво е чувството,да знаеш,че нещо в теб расте и още повече след,като вече веднъж си видял резултата.

Мариаели, трай си. Към 9-тия месец имай милост и му кажи. Амахам.
Ей, ако някой иска да маха бебета, да не ми казва.
Майра, мгиздова, благодаря а отговора за постелките  bouquet
Ели, ти към кучето ли имаш алергия? Май хомеопатията наистина е добър избор за избавяне от алергии. Скоро имаше една тема за десенсибилизации, настръхна ми косата... А иначе, понеже виждам, че говорите за класическа хомеопатия, каква друга има?
Лек ден на всички  bouquet

# 39
  • Мнения: 306
...резултата е-8.500 кг. и 70 см. за месец и половина е качила 600гр.

хехе и ние сме точно с тези резултати, Попова Hug
само сме една идея по-нисички - 68см

иначе педката успя да ме ядоса за хемоглобина - 105 е нашият, нисък бил, анемия сме били развили и айде на жълтъците и месата; какво било това кърмене само Shocked
заплашва ме с нови изследвания след месец и пиене на малтофер пфу #2gunfire

аз иначе съм търпеливичка, ама много като ми дуднат "аз нали ти казах, че така ще стане с кърменето", голям бяс ме хваща Mr. Green

Честити месечинковци - да са ви здрави и НЕанемични Joy

ЛАЛА  Hug

# 40
  • Мнения: 751
Цитат
Мариаели, трай си. Към 9-тия месец имай милост и му кажи. Амахам.
Ей, ако някой иска да маха бебета, да не ми казва.
Joy Joy Joy Joy
прасШо няма да го махам!Мъжо според мен е като в небрано лозе още,но и той ще се успокои(в деветия месец Joy Mr. Green)Той преди да забременея с Ели малко се дърпаше,но го направи с желание и никога не е съжалявал!

# 41
  • Мнения: 747
Цитат
Мариаели, трай си. Към 9-тия месец имай милост и му кажи. Амахам.
Ей, ако някой иска да маха бебета, да не ми казва.
Joy Joy Joy Joy
прасШо няма да го махам!Мъжо според мен е като в небрано лозе още,но и той ще се успокои(в деветия месец Joy Mr. Green)Той преди да забременея с Ели малко се дърпаше,но го направи с желание и никога не е съжалявал!
hahaha Joy Само така!

Aко си ме шпионирала, Prashco e всъщност Прашо rotfImao ; та да не се чуди човек с какво прасе се има работа- с ново екранно име съм Joy

# 42
  • Мнения: 751
 Joy Joy Joy
прашо верно ли не носиш праши

# 43
  • Мнения: 747
Joy Joy Joy
прашо верно ли не носиш праши

Не, ако внимателно следиш темите- нося, и то червени! Няма да се развявам вкъщи по пижама, я!
Ивичка, ние това изследване го пропуснахме. И сега педката и да иска, не може да ни почерпи с малтофер.

# 44
  • Мнения: 708
Isi_kam страхотни са буквичките, с които си поздравила бебчовците. От къде ги сваляш?
тези специално са от тук http://www.gify.nou.cz/pismo_cisla_gif4.htm
ако желаеш още много има .Днес търсих направо имената ,но нямаше тези и се наложи да ги пиша иначе преобладаващото беше Емма и Юлия
Току що си купихме лятна количка защото старата толкова много тежеше ,че вече беше невъзможно да се вдигне  ooooh!

не е кой знае какво ,на аз си я харесвам супер лека

Общи условия

Активация на акаунт