По-голямо щастие за мене няма, ЮЛЧЕ вика: "Мама, мама"!

  • 11 722
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 845
Честито на днешните месечинки: Мария на мама Slyncho    Two Hearts     Ивон на мама mim_pl  Two Hearts       Яна София на мама foquita   Two Hearts  и   Лалета на мама maimuna   Two Hearts
Много щастливи, послушни и весело детство им желая!

isi_kam - много оригинален поздрав   bouquet
Ние също ще правим кръщене на пролет, като се стопли.
Най-новият номер на Венци е както пълзи из цялата стая намира стол или легло и сам се изправя и току-що се научи след това да сяда по дупе, че преди падаше като тапла hahaha
Аз също искам трето, но мисля, че ако сега стане ще ми е много трудно, въпреки това ще го оставя, защото ще е дар от гостод.  Понеже имам проблеми, забременяването ще е трудно. А за реакцията на мъжлето-определено ще ми се усмихме и зарадва, понеже е само дете и винаги е искал три деца, за да не са самички като него.
dew -защо не опиташ с друга количка. Имам позната, която така  накара дъщеря си да стои в  1stroller, преди само с кенгуро я изкарваше. Все я съжалявах ooooh!
Много са сладки мъничетата на картичката  Heart Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 186
Ети, браво на Венци. Яна все още не може сама да стои изправена.

Иси, благодаря ти за линка. Има много интересни неща наистина. А количката ти е много хубава, да ти е честита и да си я полвате със здраве!

# 47
  • Мнения: 326
Честито на днешните месечинки Simple Smile

Ето и нашата мартеничка Криси  Joy
http://images14.snimka.bg/002303396.jpg

# 48
  • Мнения: 314
иначе педката успя да ме ядоса за хемоглобина - 105 е нашият, нисък бил, анемия сме били развили и айде на жълтъците и месата; какво било това кърмене само Shocked
заплашва ме с нови изследвания след месец и пиене на малтофер пфу #2gunfire

аз иначе съм търпеливичка, ама много като ми дуднат "аз нали ти казах, че така ще стане с кърменето", голям бяс ме хваща Mr. Green

На Зоя хемоглобина беше 106.Нисък бил според педи,ама според мен хич и не е ,при положение,че беше само на кърма.И на мен взе да ми ги разправя такива,да давам месо и жълтък,ама влязло през едното-излязло през другото!Ухо имам предвид! LaughingМи как да и давам месо,като още не я бях захранила!Е,днес най-после дадох-пуешко!А за жълтъка смятам да поизчакам още.

# 49
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Айде и аз да се разпиша в новата темичка!

Бета,много е симпатично оформлението bouquet

Иси,супер си е количката,а като се сгъне много ли е голяма?Моята е почти чисто нова,но сгъната ми заема половината багажник ooooh!

Прасчо,екстра е новия ник,ще взема и аз да го сменя моя,че нещо ме дразни Joy

Мариаели,само така,не се давай!На моя мъж и за четвърто да му кажа,няма да има проблеми,само,че ще трябва да смениме къщата Joy

И при нас преди малко заваля newsm78 А мъжа ми каза,че в центъра е така от обяд!

Честито на днешните месечинки!!!да са весели и послушни!

# 50
  • Мнения: 1 294
Да са ни живи, здрави и много щастливи астралните близначета; Ивон на мама mim_pl , Яна София на мама foquita     и   Лалета на мама maimuna! 


Благодаря на всички за поздравленията HugХайде  на почерпката!!!!

# 51
# 52
  • Мнения: 1 294
Уф, много тъжна новина SadДано последното да оцелее и да расте като щастливо и здраво дете! Praynig

# 53
  • Мнения: 433
Лала,би ли ми дала координати на хомеопата,ако ти е удобно?
Ние си взехме манеж,защото шилото не иска да стои мирно в шезлонга,а с проходилката не мога да го държа дълго newsm78Сега си стои като никога до сега мирно и кротко вътре с куп играчки ,играе си сам и аз мога да свърша нещо.Пробвайте този вариант,защото знам какво е малкото човече да иска постоянно внимание и присъствие #Crazy

# 54
  • Мнения: 324
Честити чесечинки на Ивон  newsm51 Яна София newsm51 Мария newsm51 Лалета newsm51 
MARIAELI - мъжо ти сигурно се е стреснал. Питах мъжа ми какво му е мнението и той - ще го раждаш. Мисли, че след аборт не може да се забременее или ако може - трудно. Ние не си правим ескперименти, въпреки че цикъла още не ми е дошъл.
isi kam - много оригинален поздрав. Честита количка. Hands Thumbsup А линка си го сложих във favorites. Като имам време да го разгледам на спокойствие.  Party
Slyncho -  това ми е любимото мезе и мерлото е екстра.  cheers
Tizija - какво представлява манежа? Снимка или линк дали имаш?  Thinking

# 55
  • Мнения: 2 481
Здравейте!Не мога да ви изчета вие не се ли разхождате,само пишете!

На картичката са много сладки бебоците искам да си я изкарам ама така ли ще остане Юлето със светеща глава,още утре ще я снимам и да я сменяме!Кой я прави сега всъщност картичката Кредор ли?Моля за смяна! Rolling Eyes

Прасчо да от куче,котки прах ,акари ей такива!Ще звънна наистина на хомеопатично общество преписах си телефоните!Мерси ви! Peace

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 131

иначе педката успя да ме ядоса за хемоглобина - 105 е нашият, нисък бил, анемия сме били развили и айде на жълтъците и месата; какво било това кърмене само Shocked
заплашва ме с нови изследвания след месец и пиене на малтофер пфу #2gunfire
Ивичка и на Тошко хемоглобина е 106, но на нас педката ни каза, че е на границата и толкова.
Не ме е заплашвала с анемия.
Лала ако може и на мен да изпратиш координатите на лекаря хомеопат, въпреки, че аз съм голям Тома неверни, а ма като ти чета постовете като че ли започвам все-повече да се убеждавам, че трябва да пробвам.
Мойто юлче не казва мама, а ма за с/ка на това като е много гладен и вижда, че му приготвям храната започва да вика -ама-ама-ама...... Laughing
Ети браво на Венци. Много са ми сладки бебетата като пълзят, но нашия батко направо проходи и сега много ми се иска дребното да се научи да пълзи - прави някви опити да повдига дупето, но на ли си е раче - роди се с дупето на пред, сега и и на зад се избутва.
Спокойна вечер! Hug

# 57
  • Мнения: 708
Иси,супер си е количката,а като се сгъне много ли е голяма?Моята е почти чисто нова,но сгъната ми заема половината багажник ooooh!
зависи от багажника  hahaha hahaha ,ако е като на нашия автовлак(така казвам на Пасата -комби) ще се побере  Joy Joy
шегата на страна не е много голяма и много лесно се сгъва  Peace

# 58
  • Мнения: 1 298
Иси честито количка.Много са леки тези On Road.Ако не се лъжа 6,5кг  Thinking

Честити 8 м на куклите Ивон,Яна София,Мария и Лалета!

Tiziq и аз искам манеж ама нямаме място,ама хич не знам къде ще го слагам  Rolling Eyes

 Praynig за четиризначето!

# 59
  • Мнения: 1 298
Лала еми за едното ни помогна,но за обривчетата временно май.Днес гледам че пак се появяват по ръчичките  Tired

А аз съм непрекъснато с ангини и тя ми дава едни капки,дано подействат и да престана да боледувам.Ще дам отзиви.
Ели първият преглед е х 50лв.

Мариаели последно.....?  preggo

Общи условия

Активация на акаунт