По-голямо щастие за мене няма, ЮЛЧЕ вика: "Мама, мама"!

  • 11 726
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 407

Тук да ви кажа не се празнува 8март както в БГ но за сметка на това имат ден на бащата/19март/който на всичко отгоре е официален празник и не се работи просто нямам думи Crossing Arms

Е,какво е това пренебрежение към майките  Shocked И аз съм в шок!!!

# 286
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Честит рожден ден, ДИДКАПАН!!! newsm67  ura baloni
Много здраве, щастие, любов и прекрасни мигове ти желая!!!
newsm51

Добре дошли на новите мами и техните дечица!!! Hug
И аз пък искам по-малко мрънкащ мъж bash Mr. Green

# 287
  • Мнения: 48
Благодаря ви майчета, за посрещането! Аз съм от Пловдив. Имам две момиченца- и двете са юлчета. Каката ни е на 9 години, в трети клас и много ни помага. Бебчо се казва Мариана и е кърмено бебе, благодарение на  подкрепата във форума. Захранваме се бавно и внимателно. Изцяло съм се отдала на майчинството в момента, а по професия съм учител. Много съм щастлива днес и на всички ви желая усмихнат и хубав празник!  Grinning

# 288
  • Мнения: 37
Честит Празник мили дами !!!
Нека всичко, което си пожелаете бъде Ваше ...

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 20:09 от Зелена мамба

# 289
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Тук да ви кажа не се празнува 8март както в БГ но за сметка на това имат ден на бащата/19март/който на всичко отгоре е официален празник и не се работи просто нямам думи Crossing Arms
#Crazy #Crazy #Crazy
Нямам нищо против да има ден на бащата,ама чак пък национален празник Shocked
 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Да ви кажа, и моя мъж напоследък много се е размрънкал ConfusedВерно че много му се струпа,гледам да не му се сърдя...но някой път направо ми избиват балансите #Cussing out
Ходихме на консултация и питах как стъпва мойто гарже.Педи каза че всичко е наред  Party,и си отдъхнах.Ама много ядял Laughing,да съм му намаляла яденето.Дааааааааааааа как пък не Crossing ArmsНие тежим 9.750кг.има и по-тежки от нас,нали newsm78

# 290
  • Мнения: 708
пускам нова тема ,защото после няма да имам време много трудно се пуска днес  Whistlingтук

Общи условия

Активация на акаунт