Нещо против черни точки

  • 6 174
  • 45
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 794
Аз за черни точки не съм чувала да има панацея, просто можеш леко да си пооправиш кожата като ползваш професионала козметика...
 Confused

# 31
  • Мнения: 208
Аз за черни точки не съм чувала да има панацея, просто можеш леко да си пооправиш кожата като ползваш професионала козметика...
 Confused
Така е няма оттърваване на 100% обаче редовното използване на ексфолиращи и дълбоко почистващи продукти подобряват малко картинката, временно за съжаление  Cry

# 32
  • Мнения: 48
Взех си гел за дълбоко почистване на Лореал.ползвали ли сте го и имате ли някакви отзиви за него. newsm78
  Да в момента го привършвам,не изсушава кожата,т.е чувстваш се комфортно,но чудеса не прави,както и всичко,което съм използвала до сега.
   

# 33
  • Мнения: 125
Аз се отървавам от тях със ексфолиращия гел на Eucerin дълбоко почиства лицето и в същото време е много нежен към кожата.Иначе съм съгласна преди това да се прави парна баня за по- добро почистване и естествено редовно ходене на козметик.

# 34
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Оставам с впечатление  ,че посещенията при козметик ми влошават проблема,от година и половина не съм ходила и кожата ми е в добро състояние-бебешко сапунче,парна баня,маска с хума,тоник за дълбоко почистване-себа мед и подходящ крем и  никакви стисканки по лицето! Stop

# 35
  • София
  • Мнения: 4 788
И на мен ми направи впечатление, че колкото по-малко ги пипам, стискам и т.н положението се подобрява. Спрях да ходя на почистване и си правя сама маски за почистване. Ефектът е повече от добър. Правя си с хума, розова вода и дермалния разтвор на лавандула (в темата на Талодерма го научих) и някаква маска против акне пак на Талодерма, която се оказа изключителна. Просто ги изсмуква от кожата  Peace

# 36
  • Мнения: 184
Решението е едно  - КОЗМЕТИК. Запазваш си час за процедурата "ПОЧИСТВАНЕ НА ЛИЦЕТО" , правиш го поне веднъж на 3 месеца и готово.
                                         newsm03

# 37
  • Мнения: 814
Решението е едно  - КОЗМЕТИК. Запазваш си час за процедурата "ПОЧИСТВАНЕ НА ЛИЦЕТО" , правиш го поне веднъж на 3 месеца и готово.
                                         newsm03

 Peace. И излиза много по евтино и ефикасно.

# 38
  • Мнения: 1 934
Момичета, пробвайте след напарване на лицето, след баня например със златен пръстен.


Това е методът!!! PeaceПосле адължително маска с хума+дермален разтвор на лавандулово масло.

# 39
  • Мнения: 184
Момичета, пробвайте след напарване на лицето, след баня например със златен пръстен.

а това помага ли? Thinking звучи ми странно

# 40
  • Мнения: 1 028
Решението е едно  - КОЗМЕТИК. Запазваш си час за процедурата "ПОЧИСТВАНЕ НА ЛИЦЕТО" , правиш го поне веднъж на 3 месеца и готово.
                                         newsm03
Туй е то,инак можеш да си купуваш всякакви плескала,които ще ползваш без успех,и ще наринеш една камара пари за тях.Аз успявам да ги позадържа малко във времето като всяка сутрин и вечер с грапавата,груба страна на гъба за баня слагам малко от зелената пяна на"Ейвън"и търкам,може да ви се струва агресивно,но пък много ефикасно сваля слоя с мръсотия и мъртви клетки.Едно време някъде бях чела,че Клеопатра правела подобни процедури с някакви трици,обаче.А и пилинга е много полезен за кожата,защото я стимулира да произвежда колаген и нова здрава,чиста кожа.

# 41
  • Мнения: 482
Момичета, пробвайте след напарване на лицето, след баня например със златен пръстен.

а това помага ли? Thinking звучи ми странно

хм..тоя златен пръстен какво ще излезе ...уникален лек.. Joy
смешно ама наистина си мисля че може да помогне щом помага при махане на ечемик...трябва да се справи и с черните точки..ще взема да пробвам като добавка към всичките процедури Peace

# 42
  • Мнения: 278
Имаше едни лепенки на Ниева за нос и бадичка - някой ползвал ли ги е и с какво впечатление сте останали?
Използвала съм тези ленти и съм доволна от тях .След манипулацията на самите лентички се виждат изтръгнатите черни точки.Отдавна обаче не съм си купувала. Пропуск от моя страна.

# 43
  • Мнения: 1 028
Имаше едни лепенки на Ниева за нос и бадичка - някой ползвал ли ги е и с какво впечатление сте останали?
Използвала съм тези ленти и съм доволна от тях .След манипулацията на самите лентички се виждат изтръгнатите черни точки.Отдавна обаче не съм си купувала. Пропуск от моя страна.
то още ги има,ама повечето комедони си остават,то някой с такова зверско стискане не излизат,че едната лепенка ще ти ги извади.

# 44
  • Мнения: 1 100
Решението е едно  - КОЗМЕТИК. Запазваш си час за процедурата "ПОЧИСТВАНЕ НА ЛИЦЕТО" , правиш го поне веднъж на 3 месеца и готово.
                                         newsm03

 Peace. И излиза много по евтино и ефикасно.

Ми аз ходя всеки месец. Ама ефектът трае около 15 дена. А да се ходи толкова често не е добре. Явно моята кожа е предразположена към такива образувания или се вманиачавам.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт