Отговори
# 30
  • Мнения: 132
Честит рожден ден на Герито и Магеста!!! newsm67Запис!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 893
ЧРД на рожденничките!!!
записвам се и аз!
Ние ядем все още около 120-130,понякога по-малко, понякога и по 180 изяждаме,според зависи колко сме гладни. Аз замествам едно хранене с АМ  Confused за да има за последното папкане кърма.
Напоследък много нерви ми се събраха и ми намаля кърмата  Angry

# 32
  • Мнения: 1 483
Ехооооооооооо,къде сте всички? newsm78само аз ли се подвизавам тук Crossing Arms Малкия спи,ама се е наакал и така е заспал и всеки момент очаквам включване-да мием дупарата и да заспиваме пак.Незнам какво да правя с това ядене,нещо хич неще да яде Cry Cry а да го провам на 5ч-малък е още

# 33
  • Мнения: 1 313
Хайде и аз да се запиша Simple Smile
Честит рожден ден на Герито и на патерице на Магеста!
Да сте живи здрави и щастливи!  bouquet

# 34
# 35
  • Мнения: 302
Здравейте
Невменте, мерси за кафенцето.
Почина ми котенцето вчера, много ми е мъчно... почти цял ден плаках  newsm45 сега съм по добре и днес ще правим фотосесия, вчера се отложи.

# 36
# 37
  • Мнения: 302
Ето малко снимки и от нас в домашно облекло Simple Smile
http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=110727

# 38
  • Мнения: 143
Ние пък днес се готвехме да ходим до Борисовата градина, но гадното време ни прецака и пак в Сити центъра, вече наизуст го знам, иначе няма къде, дано утре да е по-хубаво.
Сега мисля малко да и направя снимки на Габи и през туй няма какво да правим, горкото сигурно ще ме намрази, като почна да я преобличам, хич не обича.

# 39
  • Мнения: 320
Запис  и аз.

pebble, съжалявам за котенцето ти  Sad , много кофти наистина. Болничко ли беше или вече си е изживяло годините?

Честито на Герито и  на Магеста на патерици!
liletka, много готино.

Ние пак не акаме, вече 4 дни ще станат и аз пих Дуфалак, пък дано й предам с кърмата....не ща да й давам на нея направо.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Привет от нас
Ох аз пък сега имам проблем от по друго естество. Канени сме на сватба на 21.04 на Кайлъка..... и от сега съм го омислила как да стане.  newsm78 Мисля, мисля....и все не виждам начин...абе то всъщност начини много, ама що така на мен нищо не ми допада като вариант. Я кажете някой вече пътувахте ли на по-дълъг път с бебоците и как се държаха те, слушкаха ли?

# 41
  • София
  • Мнения: 2 044
Лия ние сме на АМ и давам по 170 ,но попринцип ,незнам каква храна даваш но си пише на кутията-ние сме на Аптамил антирефлукс .170 давам от втория месец като навърши

# 42
  • Мнения: 143
Момичета мерси за информацията за АМ, аз давам НАН хипоалергично и поне ще съм спокойна, като си хапва повечко. На кутията пише 150 грама за 2 месеца, но аз се притеснявах, като иска повече и не смеех да и дам.
Даниелка много сладък е станал Алекс  Simple Smile
Да ви попитам също, като се захранва бебето какво първо се дава, не че съм се втурнала, но все пак да знам какво да и дам, като за начало.

# 43
  • Мнения: 333
Лия, кутията е ориентир само, всяко дете си е индивидуално и само си показва, не се притеснявай излишно Hug. Мацки, как сте с нощните хранения? Кристиян взе упорито да отказва едно ядене и съм почти сигурна че ако му дам АМ в 12 ще спи доста дълго, но нали съм келеш и държя да го кърмя а от известно време моята кърма му стига нощем и съм доволна от това, но пък ставането ми е на час два. Сънят нощем ми се струва нещо невъзможно  Rolling Eyes
Ники, ние пътувахме новородени от София дотук,към 250км, това не е проблем за децата, въпроса е ти да се чувстваш спокойна и в свои води. За нас пътуването е нещо съвсем естествено, ти си знаеш как е при теб, направи каквото чувстваш отвътре Hug.
Добре дошли на новите мами   bouquet и една молба - моля ви да използвате бутона за редактиране горе вдясно, за да не се получава спам. Благодаря  Wink
Днес бяхме в планината, бебчо се изпоти такова слънце грееше, умрях от притеснения че не съм го облякла правлино, ох, тва да си майка не било лесна работа  ooooh!  после изпих цяба бира от нерви дано поне кърмата рукне. отивам да спа....ако е рекъл Бог  Joy

# 44
  • Варна
  • Мнения: 893
Ники и ние сме на сватба,но на 19 Май и то чак в Смолян  ooooh!! надявам се че ще мине леко  Rolling Eyes все пак ще сме на 5месеца и ако зъбките ни пощадят може би ще спим вечерта Rolling Eyes
и както казах в старата темичка:
ние ходихме до Сливен миналия месец и там видяхме сняг,макар и за една вечер  Rolling Eyes добре й се отрази само пътя да ви кажа...през целия път спа  и после 3 дена не можех да я приспя вечер поне до 12-1  ooooh! голяма екзалтация,голяма еуфория,големи емоции  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт