Как, кога и къде ви изтекоха водите?!?

  • 10 864
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз бях на разходка.Към края на бременноста си ходех постоянно с дамска превръзка и изведнъж усетих,че "преливам" и цялата се измокрих...

# 121
  • Мнения: 832
с второто раждане ми спукаха мехура и водите ми изтекоха в болницата

# 122
  • Мнения: 1 263
5 дни преди термина,4 часа след като бях изяла една спаначена закуска(казват,че спанака предизвиквал по-ранно раждане ,но аз не вярвах), точно,когато спирачките на колата ни не издържаха и тя  буксуваше и се движеше назад и надолу по едно нагорнище.
Такава река потече от мен,че изцяло намокрих задната седалка,след това продължи да тече с същата сила до болницата,но така и нямах никакви контракции.След това родих с секцио,защото смятаха,че плодът е много голям,но се оказа,че е само 3750г. newsm78

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 12:06 от mummy

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 907
У дома, докато си форумствах, 9 дни преди термина. Ставам от стола и шурна ...

# 124
  • Мнения: 1 672
при мен нещата се случиха в болницата.Мехура ми го пукна докторката.




# 125
  • Мнения: 7 421
  В родилната зала ми изтекоха......

# 126
  • София
  • Мнения: 1 423
Водите ми изтекоха у дома, 8 дни преди термина. Почна да тече изведнъж. После отидох в болницата и там продължи да си тече. Просто няма как да се сбърка.  Simple Smile

# 127
  • Мнения: 77
С първата бременност ми пукнаха мехура в болницата, а сега ще видим  Wink

# 128
  • Мнения: 2 271
Започнаха да ми капят два дни преди да родя.Правиха ми тестове(оказа се дефектен тестера) и не разбраха,че са водите.макар да им обяснявах,че е това.

# 129
  • Мнения: 4 447
В родилното докато се разхождах на 6см разкритие. Аз после зацепих,че са водите..хахахаха  animal085

# 130
  • Мнения: 2 663
Първия път ми изтекоха водите в къщи.Бях ставала до тоалетна,и точно си лягам в леглото и се обръщам настрани и шурнаха #CrazyБеше около 3ч.сутринта...
Второто раждане беше планово секцио и водите изтекоха на операционната Mr. Green

# 131
  • Мнения: 441
И двта пъти доктора ми спука мехура.

# 132
  • Мнения: 11 028
Моите изтекоха в предродилна зала, докато ме подготвяха за планово секцио (15 минути преди да отида в операционната). Mr. Green

# 133
  • Мнения: 326
Лежах си в къщи и гледах телевизия и усетих че нещо се намокрих, а първия път както бях на разходка нещо ми потече и така.  И двата пъти бях в термин, когато ми изтекоха водите, дори преносвах 4-5 дена

# 134
  • София
  • Мнения: 4 590
Така и не изтекоха.
Раждах със секцио.

Общи условия

Активация на акаунт