МАРТенски мами от близо и далече, 9-ти месец настъпи вече.

  • 9 730
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 781
ЧЕСТИТО НА ТАН4А И SADE   bouquet Нека малките зайчета Ви носят цялото щтастие на земята.
Какво става днес, колкото пъти надникна в темата все ново бебе се е пръкнало Hug

# 226
  • Мнения: 750
Sade, честита ти малка госпожичка НИЯ, да тие жива и здрава и много да ви радва с тати!   bouquet

Шаде, ти си първата , за която чувам че е родила в Токуда ,моля те като имаш време пиши кое, как и колко?

# 227
  • Мнения: 1 232
Хех човек го няма два часа и гледай какво станало,честити бебешори на Танча ,Радинела и  Шаде,да са ви живи и здрави момичета!!!!! Hug

# 228
  • Мнения: 492
Sade, честита ти сладка мома, нека бъде много здрава, силна и добра! Айде, силно, силно да се гушкате и взаимно да се слушкате !!!
 
newsm51

А, и много те моля, сподели за Токуда - всичко възможно, че ми е много интересно    Hug

# 229
  • София
  • Мнения: 1 792
Мен ме боли вече втора вечер само от едната страна корема, на мястото,където трябва да е яйчник. И си боли като такъв. С но-шпа мина снощи, днес не знам какво ще става. Друг с такива симптоми?
Аз ! Три дни бях така и към днешна дата ми мина Stop
Прегледа за разкритие може да предизвика раждане ако си готова, ако не - мен два простина и въпросния преглед не можаха да ме накарат да стартирам  Mr. Green
Честито на мама ПУХЧО! Жив и здрав да е малкия юнак  Пресиян   bouquet


И аз бях така, 2 вечери подред. От 2-3 дни обаче спряха. Предимно десният яйчник, дори от време на време толкова силно че трудно си сядах на д-то. Аз си го обясних, че малкият мъж нещо си боксира..... Thinking

# 230
  • Мнения: 1 197
Честито бебчета на всички мами!
Да са ви живи и здрави!  bouquet  bouquet  bouquet
Аз вече нямам търпение и ме обхваща треска!Имам точно 2 седмици до термина,но вече ми се иска всичко да приключва и да си гушна бебока.
Зайо,Уичи,вие как се чувствате като сте с моя термн 21-ви!?
В предишните теми някой беше споменал за мама раждала във 2-ра Градска.Може ли някой да даде повече инфо!!!Ще съм много благодарна!
Целувки на всички родени бебчета и мами!
И успех на всички останали мами в очакване на големия ден!
 Heart Eyes

# 231
  • Мнения: 492
По новините сега чух, че вчера в Шейново се е родило бебе с размери: 5200; 58 см.  #Crazy  ей, то отгледано вече бре

# 232
  • Мнения: 1 197
По новините сега чух, че вчера в Шейново се е родило бебе с размери: 5200; 58 см.  #Crazy  ей, то отгледано вече бре
ooooh! ooooh! ooooh!

# 233
Тая болка дето я изпитвате отдясната страна дали е яйчник или натиска на главата на бебо върху пикочния мехур newsm78
Аз си мисля по - скоро второто де - и мене ме прерязва в дясно от време на време, питах док и той така ми обясни.

# 234
  • Мнения: 510
Sade да ти е честита дъщеричката и много да те слушка   Hug
Ей това голямото бебче е на някоя от нас нали  Peace Това си е рекорд!!!
А относно болките: и мен ме боля все едно десния яичник, но толкова силно и нетърпимо, че помислих че ще раждам. Болката преминаваше от "десния яичник" /доки каза, че било матката/ по целия десен крак и не можех да ходя. И това по нощите - умрях от ужас. Изкарах един курс с ношпа+магнерич+папаверин и за 1 седмица отмина.
Сега единствения ми проблем е болката в костите на таза - много е силна и ми трудно да се обръщам нощем, понякога се будя.
Е хайде че се отплеснах  Grinning

# 235
  • София
  • Мнения: 1 792
Честити бебчовци на Шаде, Танча и Радинела, да ги слушкат и много да ги нагушкат  Hug

Шаде, също се интересувам за Токуда, ако ти остане време моля те сподели за там.

# 236
  • Мнения: 1 232
уф тия болки вече..Най е гадно като се появи някоя по засилена и вече чакам с нетърпение и опс след малко ни болка ни нищо Crossing Arms

# 237
  • Мнения: 510
уф тия болки вече..Най е гадно като се появи някоя по засилена и вече чакам с нетърпение и опс след малко ни болка ни нищо Crossing Arms
Така си е ... #Cussing out
Ей момичета влизали ли сте в маймунската тема на кърмаческия форум?! Много суперска е - за това как жените трябва да си раждат нормално и да се оставят на инстинктите си. Така не боляло  newsm78 Чак се надъхах да стоя вкъщи до последно  hahaha

# 238
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И аз да се загубя за разходка и си имаме бебчета!!!
Честита на майчетата и да ги радват!!!!!!!!!  bouquet

# 239
  • Мнения: 2 122
Честито девойки на Sade и tan4a, да пораснат умни и красиви и да пленяват мъжките сърца.
Raadinela- честито ти младеж, да ти е жив и здрав да ти носи много радост и малко да те ядосва.
Браво бе- началото на март е все още, а ние ударници тука- да изпълним петилетката за година май беше лафа  Crazy
Толкова се радвам на всяко ново бебе, все едно моето се появява наново.

Общи условия

Активация на акаунт