МАРТенски мами от близо и далече, 9-ти месец настъпи вече.

  • 9 715
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 192
Честити бебоци на Мама на слънце, Радинела, Танчо и Шаде!!!
/Дано не пропускам някого./ Много радост да им носят! Да папкат и да растат здрави и силни!

Ние с моя мамун се борим за влизане в режим. Първите дни се кърмехме на поискване, ама още и аз не бях наясно кое е "поискване" и кое просто мъркане или пък стомашни проблеми. Сега май вече сме по-наясно и от снощи вече имам цели 6 часа сън  Grinning/не накуп, разбира се Mr. Green/

За раждането: Миналия вторник /на 27-ми/ се събудих към 6 сутринта с болки и изобщо нямах съмнение дали това са дълго чаканите контракции. Бяха на около 5-6 мин. До 9 ч. станаха на 3-4 минутки и се отправих към болницата. Там след рутинните процедури ме оставиха да се разхождам по коридорите на родилно да 1.30 ч. След това с малко мануална помощ, банка окситоцин и спинална упойка родих в 15,05ч.
Беше бързо, поносимо и много по-човешко от първия път. Упойката е страхотна работа. Горещо съветвам, който го е страх от болката да си я поиска, а не да бърза да се замисля за секцио. /впрочем и аз бях така, добре че докторката ми не ми се връзва  Simple Smile/

И ето го тук Калоян с цялото му великолепие  Simple Smile


Прегръщам ви и желая леко раждане на чакащите мами!  Hug Hug Hug

# 241
  • Мнения: 1 232
олеееее фейс страхотен бонбон.Бе момичета като ги гледам тези сладурите направо отгледани бе,аз като се сетя Вики каква дребла беше една такава мъничка главичка,уууу шушулка направо.Какво стана отворихте ли нова тема вродени 2007 Grinning?

# 242
  • Мнения: 1 004
ЧЕСТИТО НА SADE ЗА ДЪЩЕРИЧКАТА  bouquet

Мини, ми то вие сте виновни, като половината мартенки нямахте търпение да родите и се направихте на февруарки  Crossing Arms Simple Smile
Нищо ние тук една шепа мами ще държим фронта, нали трябва да имаме и овнета  Naughty


Уф, аз пък като гледам какъв списък имаме вече и гледам и все едно не е моя месец, ами някъде шпионирам и не мога да повярвам че този месец ще си имам и аз бебе.....

# 243
  • Мнения: 1 232
Цитат
Уф, аз пък като гледам какъв списък имаме вече и гледам и все едно не е моя месец, ами някъде шпионирам и не мога да повярвам че този месец ще си имам и аз бебе.....
 
 
 
хе-хе верно и аз го имам отвреме навреме това усещане Grinning,Зайо незнам колко мами ще устискат за овнета GrinningАз в къщи имам едно и да ти кажа много си отговаря на зодията,ма добро ми е и хубвао Hug Joy hahaha,умря циганката,аз обаче определено за второ овне няма да се доредя,доки каза ,че няма да ме остави да преносвам,а тй овена започва на 21 ма,ама знае ли човек Crazy

# 244
  • Мнения: 140
Днес 07.03.2007г. в 9.07ч. милата ми съпруга Mirannda след планово секцио в болница "Лозенец" ме дари със син.
Тежък е 3.650кг. и е висок 53 см. И бебето и майката са в отлично здраве. Майки пазете си дъщерите - идва Димитър ! Пожелаваме леко раждане на всички и безпроблемно отглеждане на вече родилите !
Горд баща Димитър.

# 245
  • Мнения: 1 232
Днес 07.03.2007г. в 9.07ч. милата ми съпруга Mirannda след планово секцио в болница "Лозенец" ме дари със син.
Тежък е 3.650кг. и е висок 53 см. И бебето и майката са в отлично здраве. Майки пазете си дъщерите - идва Димитър ! Пожелаваме леко раждане на всички и безпроблемно отглеждане на вече родилите !
Горд баща Димитър.
Честито на мира и гордия татко!!!жив и здрав да ви е Димитър!!!!

# 246
Честито на Миранда за сладкото бебе , много е красиво - да е живо и здраво и само да ви радва!Направо на моменти не мога да повярвам , че в корема ни стои едно такова завършено малко човече и чака удобния момент да ми се покаже Praynig

# 247
  • Мнения: 1 004
Бимба, аз също съм овен, знам за какво става дума  Laughing

ЧЕСТИТО И НА МИРАНДА ЗА БЕБЧЕТО!

# 248
  • Мнения: 492
 Tada

Честит син на гордия татко и на мама Мира, нека радостта им с него никога не спира !!!

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 15:49 от mila_pa

# 249
  • Мнения: 386
Честити бебоци на Мама на слънце, Радинела, Танчо , Шаде и Мираннда ! Да са живи и здрави бебчетата и бързо възтановяване на мамите. smile3501 smile3501 smile3501

 Тъкмо влязох във форума и дойде една приятелка на кафе. И аз една спокойна, пия си кафето... Ако знаех тук каква атака от нови бебета имаме направо щях да я оставя да си пие кафе сама.

# 250
Честито на всички мамички и от мен!!!!  Hug   bouquet
Вчера бях на ЖК и моята лекарка ми каза, че все още виждала на ехографа главичката на бебето т.е. не е слезнало надолу. Бебка е 3700, но пак според нея сигурно е поне 4000, защото корема ми бил много голям. Как ще го раждам... Sick На мен нито води ми текат, нито тапи падат... Утре ще ходя до Шейново та ще видим там какво ще решат....
Приятно изкарване на утрешния празник!   bouquet

# 251
  • Мнения: 1 232
Честито на всички мамички и от мен!!!!  Hug   bouquet
Вчера бях на ЖК и моята лекарка ми каза, че все още виждала на ехографа главичката на бебето т.е. не е слезнало надолу. Бебка е 3700, но пак според нея сигурно е поне 4000, защото корема ми бил много голям. Как ще го раждам... Sick На мен нито води ми текат, нито тапи падат... Утре ще ходя до Шейново та ще видим там какво ще решат....
Приятно изкарване на утрешния празник!   bouquet

scruchi късмет Hug

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 15:59 от bimba

# 252
  • София
  • Мнения: 1 789
Честито бебе на Миранда, да им е жив и здрав младежа.

Като стана въпрос за овните, аз съм овенче, мъжът е овенче и термина ми е за края на март. Ако всичко си е по план и малкият мъж ще бъде овне.....цяла къща с рогати  ooooh!, но си е хубава зодийката де, ще стискам до след 21ви  Heart Eyes Само дето ние с мъжа сем априлски овнета  Party

# 253
  • Мнения: 386
Ех Мини_79, от сутринта надничам все за тези снимки, но не съм гледала където трябва, все проверявах в албумчето. Голяма красавица е малката Стефи newsm10 пу...пу..Да ви е жива и здрава!!!
Хайде майчета чакаме още снимки. Толкова много ергени вече има, тя моята мома чака първо да ги види, да си избере някой че тогава да излезе newsm62 newsm62 newsm62

# 254
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
 Честито на Миранда и от мен!!!!

ДА СЕ РАДВА НА МАЛКОТО СЪКРОВИЩЕ!!!

Общи условия

Активация на акаунт