МАРТенски мами от близо и далече, 9-ти месец настъпи вече.

  • 9 703
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 267
Честити бебочета на новите мами Радинела, Миранда, Пухчо и Шаде! Да сте живи и здрави и вие и малките бонбончета!    bouquet  bouquet  bouquet

# 286
  • Мнения: 1 232
Цитат
Гледам също,че Бимба е много навита да роди по-раничко
курназ го давам,ама да може да ме видите с багажа пред родилното,едва ли ще съм такъв навитак Mr. Green
Ей муцуне ще си легна с кеф да знаеш Heart Eyes  bouquet

# 287
  • Мнения: 267
Оле, и Танча е станала мама! Честито мила. Да ти е жива и здрава принцесата!  Hug

Колко съм изпуснала само.. имахме днес проблем с интернета и докато го оправят - то цяло стадо щъркели минало от тука Simple Smile

# 288
  • Мнения: 1 467
Момичета, имате чудесни бебоци!!!
Честито на всички нови създания!


За контракциите от едната страна на корема - при мен няма как да е дупето на бебето, то е съвсем от другата страна. Мисля, че това си е баш контракция, защото усещам и лека менструална болка заедно с това частично свиване...

Ох, нямам търпение и аз вече, момичета, наистина нямам:)
Никакви признаци за раждане нямам....не знам...надявам се да не пренося, че много едно такова...

Ако не успея да се свържа утре, пожелавам ви Весел Празник!
  bouquet

# 289
  • Мнения: 907
Най-накрая и аз да седна да пиша Crazy
Да е жив и здрав Мартин на Радинела и цялото семейство! Много да ги слушка и мама да го гушка!
Тан4а, честита ти принцеска Кристиана! Много здрава да расте и да стигне върхове!
Поздравления на Шаде за Ния! Да е здрава и красива и в учението истинска фурия!
Честит Димитър на мама Мира и на татко! Да е здрав и да ги слушка и да папка сладко, сладко! А аз от своя страна като потенциална женска мама вече се чувствам предупредена Simple Smile

Абе, мами, права е Уичи, откъде ги вземате тези сладки мушмуроци? По мойте спомени новородените бебоци по-различно изглеждат (да не кажа нещо друго Wink), ама вашите от малки са фотогенични и много, много симпатични Heart Eyes Все пак свирнете, ако има някаква далаверка Joy, да се уредим и ние Flutter

# 290
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Аз забравих да ви пиша за тапата си (за който се интересува де Embarassed)... Та моята нито беше кафява, нито червена, пък какво остава за розовичкава... беше си едно като бяло течение, та даже и по-прозрачно. Викам аз още от вечерта на майка ми, че нещо имам на гащите и на тоалетната хартия, повече от обикновеното, а тя вика "споки, то нали е нормално да се увеличи течението през бременността", викам й  "ама то много се увеличи изведнъж #Crazy", а тя пак "споки" и така си и легнах спокойничко с убеждението, че нещо не е както трябва, ама щом мама вика "споки", значи всичко е бибитка Peace. Ама нъц, не било - тапа паднала, Надя със стягане на корема през 10 мин, ама в "споки" дух Joy. И така пак в "споки" дух няколко часа по-късно, след дълбок и спокоен сън пак със стягане и пак без болка води тръгнаха да текат, а майка ми вика " ама ти пишкаш ли? Rolling Eyes"... Ако беше по-настоятелна сигурно щеше да ме убеди, че съм се и напишкала, също като с тапата и аз пак щях да си легна спокойна, ама добре, че след 8 месечен сън се поразбудиха няколкото ми инвалидизирани мозъчни клетки, та се усетих какво става, че май щях да се върна назад в годините, когато народа си е раждал дечурлигата по домовете ooooh!
Та мисълта ми беше, че тапата може да си е чисто прозрачна като белтък, ама се поотнесох малко Blush!
Лека, мека, удобна на всички Hug!

Общи условия

Активация на акаунт