🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 49 841
  • 1 570
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 445
Традиционен???! Морален?!?! Принципен?!?! Какво??????

# 391
  • Мнения: 2 428
Айде пак любови,  не може ли и двамата утре да си ходят?

# 392
  • Мнения: 10 380
Тея май пак ще се вземат Joy

# 393
  • Другата България
  • Мнения: 44 035
То май Гошко вече не може да спасява с гривни Simple Smile Нали златната гривна вече носи само манджа Simple Smile
Така ли стана? Това съм го изпуснала, то толкоз емоции тази вечер......
А друг може ли да го спаси? Киро? За да натрие носа на Биляна? Примерно?

Вече съм сигурна, че продукцията има не пръст, направо ръка в мелодрамата.
НН не може да избяга от Биг Брадърското, и това е.

# 394
  • Мнения: 1 072
Не, само някой, ако реши да си ходи от играта и си завещае гривните.

# 395
  • Мнения: 607
То май Гошко вече не може да спасява с гривни Simple Smile Нали златната гривна вече носи само манджа Simple Smile
Така ли стана? Това съм го изпуснала, то толкоз емоции тази вечер......
А друг може ли да го спаси? Киро? За да натрие носа на Биляна? Примерно?
Мисля, че може👍

# 396
  • София
  • Мнения: 20 351
Само ако всички гривни си даде някой.

Дублирахме отговорите Simple Smile

# 397
  • Мнения: 7 764
страшно нестабилна е Биляна. отдавам го и аз на годините на които е.

# 398
  • Мнения: 22 279
Берке прощава на Биляна?
А не тя на него?!

# 399
  • Мнения: 616
Залагам една бира, че утре ще му пусне играта

# 400
  • Мнения: 7 764
е сега бас ловя, че си сипахте от яд
Joy

# 401
  • Мнения: 607
Не разбирам, за какво се извинява Биляна?

# 402
  • Мнения: 11 288
е сега бас ловя, че си сипахте от яд
Joy
Аз ще взема да си лягам. То... няма смисъл...

# 403
  • Мнения: 616
И аз идвам

# 404
  • София
  • Мнения: 20 351
Използвам случая да кажа на тийнейджърката си, че не дължи на никого никакви обяснения за това какво и с кого е правила преди да се запознаят даже. Хеле пък да се извинява. Бррррр.

Общи условия

Активация на акаунт