В Стамболийски пролетта рано, рано е дошла

  • 7 521
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Честит празник, момичета!
Бъдете много обичани и нека любовта бъде постоянен спътник в живота ви. Бъдете все така прекрасни майки и съпруги! Носете с гордост името жена!  bouquet
Dori, как успя така бързо да ме разконспирираш от кой сайт взимам картинките? Браво на теб! smile3501 Благодаря ти много за пожеланието и аз все за това се моля. Пожелавам ти приятно изкарване на празника.  bouquet
bilqna_69, и аз съжалявам за свекър ти. А мъжът ти с тези минзухари-нарциси направо ме уби Посмях се  hahaha Ти днес май след работа, можеш спокойно да отвориш едно магазинче за цветя. Laughing Ако имаш нужда от помощ, някой да ти помогне да се качиш на влака, свиркай - винаги съм на среща. Grinning Днес накиприх моята мома осмомартенски, връчих и три бели кали (много ги харесвам), по една за трите - учителките и леля Ани и ги изпратих с баща и по живо, по здраво. А тя е една щастлива, че е толкова красива днес. Женски му работи.
dimi, сигурно си някъде по пътя за магазинчето. Днес непременно ще намина да те видя. Макар, че навън май вали, но нали знаеш каква съм луда глава. Приятна работа!  bouquet
Verdad, а как са твоите мадами? Ама и вие сте едно женско царство у дома... Хайде, време е за момченце, но не съм много сигурна, че мъжът ти знае рецептата, имайки предвид резултата до момента. Laughing Приятно изкарване на празника ти желая!  bouquet
Така, само Nadja77 още не се е разписала в новата темичка. Надявам се скоро да го направи. А днес тримата мъже у дома, трябва на ръце да я носят. Grinning
Кой къде ще празнува днес? И с кого? Я да си пъхна аз любопитния нос hahaha
Ние ще сме на "Санта Фе"-то с още 3 семейни двойки. Надявам се да си прекараме приятно.
Казах ли ви аз, че днес ще развъртим метлите и ще развалим времето? hahaha
Усмихнат ден ви желая от сърце!  love001

# 16
  • София
  • Мнения: 676
    Честит 8-ми Март!
  Бъдете засмяни, обсипвани с ласки и подаръци и никога да не съжалявате, че сте Жена!

     

  Ние ще сме си вкъщи, семейно  Peace. Тук времето е топличко, все още не сме показали рогцата си  Joy
 Марианка, весело да си прекарате  Hug
 Билянка, можеш да си поръчаш куриерска фирма за цветята  Laughing. Сигурно е голяма тръпка  Heart Eyes
 Дими, Вердад, Наде и на вас много цветя и приятна вечер!

 

# 17
  • Мнения: 1 937

Честит 8-ми март!
Бъдете обичани и уважавани майки и съпруги!
Много весел ден днес!

# 18
  • Мнения: 4 451
Върнахме се от разходка. Нахраних Веси със зеленчуково пюре и дохраних с АМ, че днес и беше за първи път. А сутринта и спретнах едно домашно картофено пюренце, от което щеше да повърне. Накрая реших да купя готово, че тя и без друго ми е много злояда. Преди малко я заведох у свекърва ми, за да поизчистя, че търпя големи критики от мъжа ми. Предпочитам сама да си гледам децата и домакинството малко съм го позанемарила. Rolling Eyes
А трябва да остане време и да се понакипря, че довечера сме на ресторант Grinning
За днес толкова, утре пак. И ще разказвам как е минала вечерта, макар да нямам кой знае какви очаквания.

# 19
  • под тепетата
  • Мнения: 9 302
Ето, отварям магазина за цветя!   smile3525
 Честит празник и от мене!
 Живи и здрави, чаровни и неуморими!
 Няма нищо по-мило от протегната детска ръка с цвете!Минават ми всички ядове и нерви!Ама най ми беше мило днес цветето от Вердад и нейната сърничка    newsm51,щото си ми е от предния випуск.
 Ще празнуваме вкъщи, мойто мъжле беше подредило масата,ракийката,салатката...кеф за уморените ми крака  Mr. Green
 А сега отивам да се намажа с млякото с ориз (крема с канелено масло)-както казва мъж ми  Joy
 Лека вечер, утре повече ще пиша.

# 20
  • Мнения: 4 451
Добро утро, сладурани! smile3503
Бързам да се разпиша, че днес пак ще ходим на разходка. Хора без работа... Grinning
Снощи сигурно 100 пъти съжалих, че отидохме на заведение. Въпросното ресторантче ("Санта Фе") е много малко и с тази жива кръчмарска музика, беше някакъв ужас! Не можехме да си чуем приказката, добре поне, че кухнята им беше превъзходна. Постояхме 2 часа и си ометохме. Казват, че новият ресторант който са открили в новата къща до яслите, бил много хубав. Трябва да се посети някой ден! Grinning
Билянка, стана ми толкова мило като разказваш за протегнатите детски ръчички с цвете в ръчичка. Така се разчувствах, че съм готова да ревна, сещайки се за моята Мими.  Cry Имаш прекрасна професия, жалко, че не е добре оценена. Вчера Мими като се върна от градинка, ми подари една картичка, която бяха правили там. Госпожата я беше надписала с нещо от сорта: "Честит празник, мамо!". А аз бях толкова щастлива...

# 21
  • София
  • Мнения: 676
    Добро утро, момиченца-кокиченца! 

  Тук се опитва да изгрее слънчицето. При вас явно е по-топличко и ще има разходки

  Билянка, по-честичко да ти поднасят дечицата цветя, да те слушкат и изненадват със знания повечко
  Марианче, жалко за снощното мероприятие, но  по-важното е, че си била с любимия  .  Я, кажи повечко подробности за новото ресторантче  newsm78
 
  Специални поздрави на всички ви от нас

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 10:49 от Dori

# 22
  • под тепетата
  • Мнения: 9 302
Привет!
 Да ви кажа за новия ресторант -не знам как изглежда,мога да споделя впечатленията на колежките си.Свободните от работа отидоха там и лелите се върнаха бясни  Twisted Evil За 2 часа бяха смогнали да им сипят по чаша вино,накрая да донесат 1-2 от поръчките,останалите лелите са анулирали,тъй като не е останало време да ги дочакат.Бяха меко казано разочаровани и от обслужването и от цените.
 Марианка,ти си имала повече късмет! Mr. Green Като се сетя за езика в масло,който съм яла в Санта фе-то,лигите ми потичат  Embarassedкухнята им действително е добра   chef
 Дори, то слънце така и не се показа,но нищо не може да откаже Марианка от разходка  Wink
А вчера действително имаше изненада от децата -скоро не бях прала наакани гащи  Joy,тъкмо си припомних! Малко съм зле с мъжката анатомия (покрай тия щерки )ама се справих! Свекито едно време като повивах племенника все ми даваше инструктаж,накъде да му обърна п....ката Embarassed (извинявам се за нецензурния лаф).Все има да учи човек  hahaha
 Тук акъл може да дават Надето и Дори! Останалите сме от тия, дето пишкат седнали.
 Няма да ми се смеете, ама онзи ден един дребосък ме направи луда калинка Shocked Пика ми се, ака ми се :и аз го въртя като солета -прав да пика с гръб към мен, седнал да ака с лице към мен  Sick и така няколко пъти детето, щото и то не знае какво иска! Тук музикалната( тя е с момче) ми каза, че може да не го връткам, а да го оставя кукнал да си свърши и  двете работи! Ами откъде да се сетя,мисля че като е с п... и ще се опика кукнал  newsm12 станах за смях !
 А сега се хвърлям към пералнята, че вече е с два върха пълен коша за пране  wash

# 23
  • Мнения: 4 451
Билянка, от сърце се посмях на постинга ти. smile3532 Утре сутрин ще се включа по-обширно, че нещо ми се допуши Mr. Green и после май ще си лягам с кокошките, че се чувствам скапана.

# 24
  • София
  • Мнения: 676
   Билянка, мерси за инфото   bouquet. Ще трябва да му хвърлим по едно око, когато си идвам  Laughing
 Това с моменцето е било голяма забава  Joy Joy
   Днес следобяд беше топличко и се поразходихме с количката. Та и поспа Алексчо в нея. Не беше я ползвал поне 3 месеца. Все с колелото-конче се движим-от тия с дръжка отзад. Излезна много сполучливо  Peace. Макар, че беше по скъпичко, като нов модел.
  Сладки сънища  Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 676
     Добро утро, момиченца!

  Днес се очертава слънчево. Само, че ние пак ще ходим на сняг, че нещо взел да се топи . После пак ще пиша.

  Усмихнат уикенд и се обичайте  

# 26
  • Мнения: 891
Здравейте момичета  newsm03

Не съм се отчитала няколко дни  Whistling Днес ми остана малко свободно време и веднага сядам на компа  Grinning

bilqna_69 да си призная честно онзи ден, когато мина през магазинчето в първия момент не те познах   Embarassed  Затова те гледах така сериозно  Mr. Green Чак след 2-3 минути "зацепих"  Blush  Голяма съм шматка   Grinning

Dori аз чух добри отзиви за въпросното ресторантче и смятам също в най-скоро време да го посетя.

mari_anka ако излизате на разходка утре с Василенка се обади да пием кафенце kiss
 Grinning

# 27
  • Мнения: 4 451
Добър вечер, момичета! newsm51
И аз да се разпиша. Днес тук беше доста ветровито и хладно. Но въпреки това, излязохме семейно. Мъжът ми най-накрая ни отдели от времето си и посвети целият ден на нас Grinning. Цялата група мами, които обичайно се събираме, бяха окупирали две маси, но ние седнахме на "любовна маса", както аз обичам да казвам. Mr. Green Май малко ми позавидяха. Mr. Green
Ох, Dori, как ни изкушаваш с този сняг по Витоша... Приятно изкарване и да пуснеш снимчици. Naughty
dimi, утре се разбрахме да се видим с Марина, така, че непременно ще ти звънна. Peace А ти кога ще ни покажеш новата стока, че аз нямам търпение. Mr. Green
Verdad дали заминаха на Алпите? newsm78 Нещо не се отчита.
Момичета, мисля, че е време за форумска среща. Ако искате на първа пролет или някъде там да посетим новото ресторантче. Билянка, те като ни видят какви сме лични убавици, ще ни обслужат експресно, ще видиш. Laughing
До утре!  bouquet

# 28
  • Мнения: 4 451
Ехо-о-о-о-о! wavey Къде се губите в този спокоен, но мрачен неделен ден?
dimi, забравих да ти кажа, че от 13ч. ще водим Мими на психолог и ще изляза доста по-късно. Но Марина към 12ч. задължително вече е на "Маската", така че излез да се видите, ако искаш. Жалко, че с теб ще се разминем, но утре ще мина през магазина. Peace

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 11:45 от mari_anka

# 29
  • Мнения: 1 937
 Grinning Аз съм наоколо! На финалната ремонтна права, поемам на лов за пердета!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт