В Стамболийски пролетта рано, рано е дошла

  • 7 555
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 676
     Добро утро, ето и кафенцето с мляко, със сметанка и канела, кой както предпочита
 
  Момичета, благодаря и от името на брат ми за милите пожелания
  Марианка, честито на твоя племенник и мерси за вкусната почерпка . Да е здрав, обичан, игрив, лъчезарен .
  Дими, да си изкарате страхотно . 
 
   Слънчев и усмихнат ден

# 226
  • Мнения: 4 451
Добър вечер, момичета! Grinning
Сложих моите мадами по леглата и сега отмарям малко пред компа, но няма да е за дълго, че съм много уморена. Това малкото ми взима здравето Mr. Green. Мимката замрънка да лягам при нея, но наистина съм "изсмукана" и бързам да си легна.
Ние днес си имаме нова похвала в детската градинка. Госпожа Христодорова е казала днес на г-ца Мими, че от цялата група само Мими Топузова днес и слушала урока. bowuu Не можах да повярвам! И истински се зарадвах. А госпожицата ни похвали какъв голям напредък има Мимозката във всяко едно отношение. Grinning Аз като някоя фукла тук, ама за мен е огромно щастие.
Вили, чакай ни в пълна бойна готовност утре. Laughing
Dori, честито ти аватар! Алекс е голям сладур.
Днес видях dimi. Побъбрихме чисто по женски, но Веси много мрънкаше, та се изнесох на бързо.
И Билянка срещнах като отиваше на работа. Беше много свежа и красива. За съжаление бързаше и не успяхме да обменим малко клюки Mr. Green.
А Надето е в Смолян с децата вече втора седмица. Това е родният и град.
Това бяха клюкините за деня. Joy От мен лека нощ и приятни сънища! Hug

# 227
  • София
  • Мнения: 676
            Честит Рожден Ден на Мими (Марианка)!

  Бъди здрава, обичана, игрива, любознателна и само радости да носиш на мама и тати!
   

# 228
  • Мнения: 891
Честит Рожден ден на Мими на mari_anka     bouquet

Мило дете, бъди най-вече здрава. Пожелавам ти да си щастлива, обичана и да преодолееш всички трудности в живота с усмивка.
А на mari_anka пожелавам много щастливи моменти с това красиво дете и да не се предава.
Гордей се с дъщеря си !  Peace Има защо !

# 229
  • Мнения: 1 937

Честит рожден ден, Мими!
Пожелавам здраве, здраве, здраве!

Мила Марианка, кураж и търпение!
Знаеш, че всичко хубаво се случва, когато вървиш напред и не се предаваш   bouquet

# 230
  • Мнения: 4 451
Момичета, благодаря ви от сърце! Пожелавам си вашите пожелания да се сбъднат и да видя един ден моята Мария здравичка!
Черпя ви за този много важен за семейството ми празник:

# 231
  • под тепетата
  • Мнения: 9 573
Честита рожденичка на Марианка!   newsm59
 Да и е жива и здрава, силна и упорита!(както казва името и)
Благодаря за почерпката,знаеш слабостта ми към сладкото  Embarassed

# 232
  • Мнения: 1 937
И си мълчиш, че си видяла петуниите ми, а, А? Mr. Green

# 233
  • под тепетата
  • Мнения: 9 573
Вердад,ми то само петуниите да бяха!  Laughing
 Мълча, щото домашните гадинки ще ме разконспирират  #2gunfire

# 234
  • София
  • Мнения: 676
     Привет, момиченца

  Тези дни голямо затишие  Stop. Явно високите градуси предразполагат за дълги разходки  Laughing. Тук е доста горещо. Може да се видят хора с потник и такива с якета. Добре, че в парка има хубава сянка. Та, докато сме в пясъчника, да не се пържем  Wink.

    Много усмвки и да се отчетете

# 235
  • под тепетата
  • Мнения: 9 573
Лелееее,какви сме мързелани!  Mr. Green
 Аз се чувствам като разтопен сладолед, направо трябва да ме събират с лъжица  Mr. Greenтакъв мързел ме е хванал от жегите, че не ми се пише даже, а като гледам и при вас май е така  newsm78 .Още не е дошла средата на май, а вече сме по джапанки.
 Да ви се плача, от 2 години(след яко изгаряне на морето ) ми се появяват едни гадни пъпки по ръцете -сърбяяяят,като ги почеша и болят Cry. Миналата година не ходихме на море,но след солариум ми излизаха и на краката и изчезват след около 8 дни.Сега само от ходене по слънцето ми излязоха,май имам алергия. Не мога да ходя с дълги ръкави, ще трябва някакъв крем да си взема с висок защитен фактор.
 Марианка, може ли да ми отделиш 3-4 кутии от АМ, нещо се запалих да ги разкрасявам за подправки.(моите са от децата и са доста старички вече)
 Мами,пазете бебетата от това силно слънце (след 11ч.),като ходите по разходки.
 Айде, наминете към форума замалко Hug
 Приятен ден на всички   bouquet

# 236
  • София
  • Мнения: 676
      Не съм влизала 2-3 дни и въпреки това не съм изпуснала много  Cry. Само с Билянка си обменяме отчети. Вчера ходихме с наши познати до Арбанаси. Похапнахме в "Извора" и децата потърчаха в дворчето. Алексчо се кефише на водата от изкуственото водопадче. После минахме и през с.Чифлика, но не ме грабна особено  Thinking. Макар, че го хвалят във форума.
 
  Билянче, консултирай се с алерголог, за да ти изпише някоя подходящо мазило. Явно имаш чувствителна кожа  newsm78.

   Поздрави на всички и бъдете по дейни  Heart Eyes

# 237
  • под тепетата
  • Мнения: 9 573
Добро утро, мързелани! Joy
 Ако докараме до нова тема, предлагам да се казва "Лятото настана и мързел ни обхвана"  hahaha
 Имате да давате една камара извинителни бележки Mr. Green
 Добре, че Дори пише, иначе ще излезе като монолог на моя милост.
 Чакам ви ,трябва да сте насъбрали много новини -Марианка, Дими  smile3508
 Лек ден на всички   bouquet

# 238
  • Мнения: 4 451
Добро утро, сладурани! Grinning
Ето ме и мен, най-накрая! От снощи имам отново нет и съм много щастлива. Хайде по случая да ви черпя по кафе!
Та това е моята извинителна бележка - идете да питате Евроком защо цяла седмица ме остави без връзка с вас. Laughing А си плащаме таксите Thinking.
Билянка, ще ти събера кутии от АМ, колкото искаш. Аз постоянно ги изхвърлям, така че проблем няма. Иначе и аз ги гледах във форума тези идейки красиви. Ама ме мързи. Между другото, предложението за заглавие ти е чудесно и нищо чудно да кипри следващата ни темичка. Laughing
През уикенда ходихме на Цигов чарк. Хубаво беше, ама за малко. Искам повече! Гледам и Dori добре са си отпочинали. Никога не съм била по тези места.
И Дими я е хванала липсата... Thinking И Вердад... Къде сте, момиета? Grinning
А Надя сменя доставика на Интернет и затова липсва. Отказват се от Евроком и сега са в процес на преминаване към БТК.
Отивам да си изпия кафето, докато дребното още спи.

# 239
  • Мнения: 4 451
Хайде на кафето мацки  Grinning
Къде сте всички? Аз сама със себе си ли ще си пиша? Crossing Arms Засрамете се, тази тема я влачим още от 8-ми март! Да не ви уплаших, ей! Joy За наказание, следващата ни темичка ще носи заглавието на Билянка за мързела дето ни е обхванал. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт