Вреден ли е фон дьо тена,какъв ползвате?Как прикривате несъвършенствата си?

  • 21 795
  • 208
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 153
Моята кожа е проблемна-с пъпки и мазна-каквото и да сложих ми запушваше порите.След консултация с дерматолог ми препоръча - ACtipur-дневен крем,който е тониран,нещо като 2в1 и съм много доволна. Peace
Колко струва и колко мл. е ? Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 32
Danimira,мисля,че успях да пусна снимка.Дано те ориентира,не е много сполучлива,но..... Peace
30мл.,около 20лв.-не си спомням точно.

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Благодаря ти много Hug!Точно така се пускат снимки, само че линка е грешен Peace .Излиза ми невалидна сесия в абв.бг .

# 63
  • Мнения: 27 524
Не е вреден, когато е качествен. Гласувах с първа опиця. Общо взето нямам какво да прикривам, пъпки никога не са ми излизали, ползвам го само ако се налага да слагам по-тежък грим, иначе не.

# 64
  • Мнения: 32
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=112814');
Danimira,дано сега се получи номера
Ако не-пуснала съм няколко снимки в www.snimka.bg в категория 'други'-албума се казва krem,защото май съм скарана с техниката.

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 13:35 от nqakoi

# 65
  • Мнения: 560
Сутрин мацвам малко Лореалче под очите,че имам сенки,иначе съм си съвършена! newsm62

# 66
  • Мнения: 2 152
Аз също смятам, че фдт. съвремения и  над 10лв. поне,  не само прави кожата да изглежда красива, но и я предпазва от мръсотии, УВ лъчи. Много ми допада Теинт Идоле на Ланком, но от скоро , като излизам на разходки си слагам на др.Уолф, цветния крем за мазна кожа Дерком, който не е чак толкова плътен и покривен, но пак изравнява тена и стои някак по-естествено и невидимо Peace

# 67
  • Мнения: 10 697
Ползвам два ФДТ в момента и мога да направя сравнение качество/цена  Wink
Единият е AGE Renew на MaxFactor, от който съм много доволна. Ползвам №70, като цвят се води Natural, изравнява тена и стои наистина много естествено като същевременно прикрива малките надостатъци.
Другият е на Орифлейм, но не този на Джордани, а друг някакъв, май беше за комбинирана кожа.
Нещо не съм особено доволна от него, не покрива добре и стои малко тежко. Взех го само защото беше намален и да не съм капо  Wink

# 68
  • Мнения: 660
да определено ФДТ над 15 лева дори са по качестените,аз много бих искала да пробвам една пудра крем на АВЕН  която дори лекува и предпазва кожата и я препоръчват за всеки ден Hug Rolling Eyes,някой ползвал ли я е и как е според него,колко цвята има като избор! newsm78 Thinking

# 69
  • Мнения: 185
Danimira,мисля,че успях да пусна снимка.Дано те ориентира,не е много сполучлива,но..... Peace
30мл.,около 20лв.-не си спомням точно.
От къде се купува това чудо,от аптеките ли Rolling Eyes

# 70
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да, всеки ден, Голдън роуз №1, и отгоре - пудра.

# 71
  • Мнения: 158
да определено ФДТ над 15 лева дори са по качестените,аз много бих искала да пробвам една пудра крем на АВЕН  която дори лекува и предпазва кожата и я препоръчват за всеки ден Hug Rolling Eyes,някой ползвал ли я е и как е според него,колко цвята има като избор! newsm78 Thinking

Аз съм я ползвала преди време...но поне според мен седи тежко на лицето и след 3-я час се напластява...Антибактериалната на Манхатън е супер...Може да опиташ с нея...Аз обикновено ползвам едно кремче на Клиник "Pore Minimizer" се казва и после слагам пудрата на Манхатън..няма мърдане цял ден  Peace

# 72
  • Мнения: 8 505
Не съм против,стига да не е върху моето лице Mr. Green А и нямам нужда.

# 73
  • Мнения: 660
[/quote]   Аз съм я ползвала преди време...но поне според мен седи тежко на лицето и след 3-я час се напластява...Антибактериалната на Манхатън е супер...Може да опиташ с нея...Аз обикновено ползвам едно кремче на Клиник "Pore Minimizer" се казва и после слагам пудрата на Манхатън..няма мърдане цял ден  Peace
[/quote]





Мерси за инфото Hug Peace,значи няма да я вземам,много мразя напластяването по лицето,сигурно ще разгледам този мус на мейбълин какъв е и що за стока newsm78,ако стои по сухо и матира ще го взема,не обичам да ми мазнее ФДТ,обичам да попива и да стои естествено,а не като крем и да лъска,аз пък никога не слагам пудра след ФДТ,затова си търся по матираш и сух,за да не се налага да наплъстявам след това пудра,много неестествено става....

# 74
  • Мнения: 32
Darla,да от аптеките.май не се продава в парфюмерии.

Общи условия

Активация на акаунт