Вреден ли е фон дьо тена,какъв ползвате?Как прикривате несъвършенствата си?

  • 21 817
  • 208
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 238
Ползвам всеки ден. Аз също прикривам петънца от пъпки. Голяма работа е този макияж. Прави те неузнаваем. Ползвам на Лореал силно покривния, не цапа и не стои като маска, но трябва да се разнесе много добре.
Може ли да ми го покажеш?Седи ли естествено на лицето, издържлив ли е, за каква кожа е, цапа ли дрехите...?
Извинявай за късния отговор, но скоро не съм влизала във форума. Няма как да ти пратя снимка, но ФДТ-на е loreal Infallible. Много съм доволна, защото добре заличава белезите и не цапа. А е и много приятен за нанасяне - седи като кремче. Запалих сума си приятелки покрай мене. Повечето са с проблемни кожи като мен. Мисля, че е за всякакъв тип кожа. Ако някой е ползвал за проблемна или смесена кожа ФДТ и е доволен нека да сподели. Дано да съм била полезна. Peace

# 76
  • Мнения: 669
Аз ползвам антибактериалния на Манхатън от доста време (вече години), и съм много доволна от него. Покрива ми черните точки, и белезите от пъпките, които ми излизат от време на време, и които стискам ужасно гадно  Embarassed.

# 77
  • Мнения: 185
Darla,да от аптеките.май не се продава в парфюмерии.
благодаря,ще го потърся Heart Eyes

# 78
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз явно след бременността не мога да открия подходящ ФДТ... Confused
Кожата ми се е променила, от по-скоор мазна, сега е комбинирана явно. На Т-зоната кожата ми е суха и, като сложа ФДТ - всички, които съм пробвала напоследък - появяват ми се някакви люспички от обелена кожа. Когтао слагам тонираш крем, нямам такъв проблем.
Някакви предложения за подходящ ФДТ?!

# 79
  • Мнения: 3 164
последна опция Peace-мисля че запушва порите и кожата не може да диша Simple Smile аз съм с мазна до смесена кожа и когато се е случвало да си слагам, чувствам лицето си ужасно, сякаш имам маска Tired
преди време бях попаднала на някакъв продукт на орифлейм-фондьотен + пудра, е това беше по поносимо Wink

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 7 013
Слагам само за вечерен грим.
Кожата ми е суха и чувствителна , ползвам ФДТ  на Лореал за суха кожа и въпреки това понякога ми стои на люспички  Close,  а след всяко почистване се изривам на ситни пъпчици от триенето.  Confused
В моя случай по-добре  без нищо.  Tired

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 7 013
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=112814');
Danimira,дано сега се получи номера
Ако не-пуснала съм няколко снимки в www.snimka.bg в категория 'други'-албума се казва krem,защото май съм скарана с техниката.

ето линка към албума http://www.snimka.bg/album.php?album_id=112814&photo=2

# 82
  • Мнения: 660
абе като се замисля и аз искам да не се налага да слагам,ама няма начин,лицето ми имам чувството че е безлично и измито без него,аи дори да не ми е излезнала някоя пъпчица,сега от бременността ми се е получила една маска лека от петънца,четох че било нормално,но това направо е ужасно за мене и се налага да си слагам като излизам някъде навън и се срещам с хора,дано след бременността да се оправи тази гадория с тези петънца и да си стане нормално всичко пак:)

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Не ползвам фон дъо те. Не ми е чак толкова зле лицето. Разчитам на щателно почистване

# 84
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не ползвам фон дъо те. Не ми е чак толкова зле лицето. Разчитам на щателно почистване


Е, то да не мислиш, че задължително трябва да си "зле в лицето", за да ползваш ФДТ?
Аз имам хубава кожа, но от години ползвам и ФДТ, и пудра.
Въпрос на усещане е.  Просто иначе се чувствам гола  Laughing

# 85
  • Варна
  • Мнения: 917
момичета, а през лятото ползвате ли ФДТ?

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=112814');
Danimira,дано сега се получи номера
Ако не-пуснала съм няколко снимки в www.snimka.bg в категория 'други'-албума се казва krem,защото май съм скарана с техниката.

ето линка към албума http://www.snimka.bg/album.php?album_id=112814&photo=2
Благодаря ти! Hug  bouquet
В момента гледам снимките.На коя фирма е продукта?Извинявай, че така те затрупвам с въпроси Blush

# 87
  • Мнения: 661
Ползвам,да. Но не всеки ден.
Фон дьо тен-ите, от които съм доволна и ползвам са:
Matt Lovely на Bourjois, Ideal Balance на L'OREAL и мусът на Avon. Харесва ми също и тониращият крем на Avon от серията Solution.
Но много често не си слагам нищо.

# 88
  • Мнения: 209
Аз ползвам всеки ден,преди ползвах само пудра,после крем-пудра,но фон дьо тен-ите имат най-добро покритие поне за мен и съм много доволна от тях,ползвала съм почти всички ,но най съм доволна от този на Vichy

# 89
  • Мнения: 1 546
Слагам понякога.Моя е на Орифлейм, Джордани.Препоръчвам го!Много е лек, с добра покривност, изобщо не е тежък и овлжнява някак си кожата.

Общи условия

Активация на акаунт