Утре раждам

  • 3 405
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Стискам много палци всичко да мине леко и бързо!
Не мисля, че предизвиканото раждане е по-болезнено. Аз родих така и беше изключително леко (и другите мами са ти го казали) - без епизиотомии, шевове и др. Бях с епидурална и буквално не усетих нищичко, гледах излизането на бебето като на филм... мммм, ако мога да върна времето, бих го изживяла още няколко пъти - невероятно е!
Опитай се да бъдеш спокойна. Знам, че не всеки успява, но е важно! Страхът увеличава болката!
Успех!  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 7 170
Леко и безпроблемно раждане и здраво бебче утре да си гушкаш  Hug

# 47
  • Мнения: 27
Имаш моята подкрепа бъди силна. Знай всичко идва от мозъка, така че мисли позитивно и ще ти бъде по-лесно.  newsm10
Успех.  ylinfant

# 48
  • София
  • Мнения: 622
Няма по-голямо успокоение от това че утре ще бъдеш най-щастливата жена на света! Успех

# 49
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Леко и безпроблемно раждане!
 

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 50
Имаш и моята подкрепа. smile3521
Пожелавам ти бързо, леко, безпроблемно раждане и едно здраво бебче. newsm30

# 51
  • Мнения: 2 361
  Успех! Ще ти стискам палци!

# 52
  • Мнения: 379
в мислите си ще съм с теб  bouquet; стискам палци!!! това наистина ще е най-прекрасния ден в живота ти  Grinning

# 53
  • Мнения: 2 015
Няма по-голямо успокоение от това че утре ще бъдеш най-щастливата жена на света! Успех
И аз това казвам Peace.

# 54
  • Мнения: 117
Пожелавам ти бързо, леко и безпроблемно раждане и едно здраво бебче.
И че чакаме да се включиш пак и да се похвалиш как е минало всичко   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 1 423
Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане и едно здраво бебче. УСПЕХ!   bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 5 760
Леко раждане мила и всичко най-хубаво! Ние сме с теб!  Heart Eyes Hug

# 57
  • Варна
  • Мнения: 276
Ще видиш, че всичко ще мине добре!!!!!!!!
Леко и безпроблемно раждане и от мен!

# 58
  • Мнения: 942
Леко и безпроблемно раждане  HugСтискам палци да родиш лесно и бързо Praynig

# 59
  • Мнения: 574
Момичета, утре е големият ден за мен - в осем трябва да съм в болницата за раждане. Дълго е да обяснявам защо ще го предизвикват. Просто споделям, защото, както се досещате, безумно ме е страх, не знам дали ще мога да мигна тази нощ. Дайте ми кураж, че не е толкова ужасно. Въображението ми рисува едни картини.... тръпки да те побият. Мисля да ползвам епидурална упойка - дано поне тя ми спести големите мъки.
Здраве и живот всичко да мине добре, пък ще се похваля!
Леко  и безпроблемно раждане!  bouquetНормално е да те е стах,но сама ще се убедиш че това е най хубавото което може да ти се случи!Незнам защо ще ти предизвикват раждането но и да не мигнеш цяла нощ-ПОВЯРВАЙ ЗАСЛУЖАВА СИ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт