Здравословно хранене на деца от 3 до 7 годишна възраст

  • 120 846
  • 1 172
  •   1
Отговори
# 270
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Благодаря ви за разясненията!

Сребърен облак, и в Колев няма /за много под 4лв./.
Свогето, освен маслото, което не одобрявам има и неприятен вкус според мен.

# 271
  • София
  • Мнения: 2 493
За Колефф знам че са наистина много хубави шоколади. Не съм и опитвала.

Има ли тема в която можем да си направим някакъв що годе списък на полезните "junks"... Имам предвид например пълнозърнести бисквити, качествен шоколад, диетични зрънчовци (като Трохо и Царевин), ябълков чипс (сушени ябълки, не са пържени) и т.н...?

# 272
  • Мнения: 2 282
Има ли тема в която можем да си направим някакъв що годе списък на полезните "junks
Определено, тези без маргарин. Ето тук има малък списък: http://www.blizodobebeto.com/2008/02/15/trans/

И аз не съм опитвала на Колев, а ги хвалят.

# 273
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не съм ги виждала тия шоколади Колев, ще взема да потърся. Дано са по-добри от Своге!

Вече мога да се похваля- Александра отказа месото Simple Smile

# 274
  • Мнения: 9 052
остава да прояде и зеленчуци и ще съм спокойна.

пробвай да даваш сурови zеленчуци и моя не ги ще готвени. Малки доматки, ервени чу8ки, кратсавица ...
една майак спордели опит, че нейното не блиzвало готвени zеленчуци, но отишло при приятелче китайче на гости и там омело всички zеленчуци по китайски и така прояло и това  Joy

# 275
  • Мнения: 2 448
Не съм запозната с натуралните шоколади, защото и аз като Шани не ги харесвам (за сметка на белия шоколад).
Аз давам само бял по препоръка на невролог, защото е с много чувствителна нервна система и какаото го превъзбужда.

# 276
моят син не яде месо.с какво мога да го заменя

# 277
  • Мнения: 2 448
моят син не яде месо.с какво мога да го заменя
Лоша работа.Под никаква форма ли не го яде? Колко е голям? Защото моя макар и на 4 все още не може добре да дъвче месото на парчета и го яде само под формата на кюфтета, кебапчета изобщо смляно.

# 278
  • Мнения: 453
моят син не яде месо.с какво мога да го заменя
Доколкото знам - с бобови - леща, боб. Също соеви продукти.

# 279
  • Linz
  • Мнения: 11 619
моят син не яде месо.с какво мога да го заменя
С плодове и зеленчуци! Peace
Прочети тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=188148.0

# 280
  • Мнения: 339
Понеже и моят юнак е капризничак, тази тема ми харесва.Поне като му се ядосам ,че не яде ,ще отворя тук да се успокоя, че не е само мойто.

# 281
  • София
  • Мнения: 5 205
   Нямам търпение да ви кажа, че вчера попаднахме на МАГАЗИН ЗА БИО ХРАНИ! На площад Журналист, бившият магазин за хранителни стоки.
   Има много неща за дечица, но трябваше първо да свикна с цените! Мислих, смятах, купих брашно от елда- цената излиза по-добра от инстантните  готови каши. Средна цена около 4 лв за опаковка (не за кг) и нагоре. Има моркови-супер ценно за бебета, поне за мен е фикс идея да са без нитрати и т.н.!
   Има всякакви брашна, шоколади, глезотийки, почистващи препарати, напитки...

(не знам какви са условията нещо да е реклама, но в случая от всички нас зависи този магазин да просъществува)

# 282
  • София
  • Мнения: 12 278
  А каква е гаранцията, че нещата са био. Аз засега освен за неща от село, за почти нищо не съм сигурна че е чисто. Тоест не ми пречи цената, но искам да съм сигурна че си заслужава.

# 283
  • София
  • Мнения: 5 205
Всичко е пакетирано и е отрупано със сертификати.
Имам гаранция само за едни ябълкови дървета в планината, дето човек не се е грижил никога за тях- цяла зима ядохме...

# 284
  • Мнения: 224
Един билкар от Симеоново ми каза: "След Чернобил няма нищо екологично чисто". Grinning

Общи условия

Активация на акаунт