Пазете децата си!

  • 6 893
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
много ме е страх,
психопати колкото щеш  ooooh!

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не отричам опасността от оставянето на количка без надзор. Въобще няма да го коментирам.
Друго ми прави впечатление-един циганин, един негър, нито едно съобщение в пресата, мисля, че това конкретно са слухове, аз намирам и бледоликите за опасни

# 17
  • Мнения: 656
Права си да намираш бледоликите за опасни...

Случката беше станала 10 минути преди да отида и очевидците още коментираха. Майката я нямаше вече, предполагам че не е подавала оплакване.

# 18
  • Мнения: 1 640
Да,всеки би могъл да бъде опасен!Добре облечения и любезен господин със златни бижута  или подобна госпожа.
   Причината,мотивът-ясни са!Продажба в чужбина.Търсят се бели,добре гледани деца.Те са с предимство пред ромските деца.Информацията ми е от криминалнаите хроники в пресата.

# 19
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Това за днес не е слух. Съвсем случайно бях в същия парк по същото време с малката.

Видях как един мъж и едно момче подгониха циганина и го свалиха на земята с шутове. Мъжа доста го нарита. Циганина изглеждаше леко не с всичкия си, приличаше на клошар. Пуснаха го и избяга, не знам какво е станало с него след това. Една баба, разхождаща едно бебе ни каза какво е станало, тя е била близо до случката. Майката е била до количката си, не е оставяла бебето - на около 7-8-9 месеца някъде. Циганина се е приближил, хванал бебето и започнал да го дърпа. Майката се разпищяла, хората наскачали и той явно се е уплашил и побягнал. След това вече мъжът /явно нечий татко/ го настигна пред нас и започна да го бие.

Бабата каза, че въпростния циганин го е виждала преди 1-2 дни да ги обикаля и разглежда, но тогава не му обърнали внимание, помислили го за поредния клошар, който спи по пейките в парковете.

Аз настръхнах цялата и се разтреперах! Не знам милото майче как се е почувствала, ужасно просто! Sad

А като си помисля колко съм се разхождала сама по затънтените алеи в Южния парк и Борисовата градина...  Но повече не, само на оживени места, особено ако съм сама.

# 20
  • Мнения: 2 039
 newsm61 newsm61 newsm61 smile3511 #2gunfire #2gunfire #2gunfire
По-добре с емотикони,че заговоря ли,ще ме обвинят в расизъм  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 3 323
   А бе аз се чудя,на циганите не им ли стигнаха техните деца,че искат и наши?! newsm78За какво са им?!

За пари,за какво друго #Cussing out

Тъжната истина е че пазара за органи работи с пълна сила.... Най вече в близката ни съседка - Гърция...
Много съм потресена!

# 22
  • Мнения: 47 985
не знам какво да кажа,и ние ходим в тоя парк  Cry
бъдете много бдителни,майчета!да не се случва на никой!

# 23
  • Мнения: 4 053
нямам думи направо  Confused
да ни пази Господ  Praynig

# 24
  • Мнения: 1 877
А дали няма да е добре във всеки парк да има някаква охрана?

# 25
  • София
  • Мнения: 676
Ами то има, в Южния парк съм виждала конна охрана, но не мисля, че е много ефективна...

# 26
  • Мнения: 4 451
хелта, идеята ти е чудесна, но сигурно няма да я осъществят тези, от които зависи. Жалко!

# 27
  • Мнения: 4 406
какъв ужас! какво ли й е на майката сега???

# 28
  • Мнения: 2 700
Преди години бях чела статистика, че най-голям е процентът на откраднати деца на възраст до 2 години - идеята е, че децата не могат да говорят, не знаят нито как се казват, нито къде живеят и лесно могат да бъдат "скрити".
Това, което можете да направите е да не си оставяте децата безнадзорно в количките. От там нататък можем само да се надяваме, да не се случва.

Защо ви няма когато пускат подобни теми...Трябва да защитим децата си!!… Нека искаме повече сигурност и за нашите деца!!! Praynig

ttotov, за пореден път ме изуми.  Shocked Какво точно да поискаме от държавата в конкретната ситуация ?!? newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
Не знам за този татко, но аз ако го бях стигнала този циганин на място щях да го оставя #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт