Коя адреналика ви вдига адреналина повече?

  • 5 185
  • 128
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 759
               На мен са ми много различни - брюнетката ми се види много глупава всеки път, щом си отвори устата. Затова пък я отваря постоянно. Блондинката ми харесва и в тяло и в лице, пък и като характер. А, и може да танцува  Peace.
               Иначе и аз се радвам на спомените за Теди и особено за Ени. Последните 6 месеца обаче все се чудя Яна и Жана не трябваше ли да ги сменят лятото? Що тъй са получи  newsm78?

# 46
  • Мнения: 3 760
Брюнетката ми е по-симпатична в лице, но има ужасни телодвижения. Другата се движи добре (, т.е. по-добре  Wink). На фона на предишните и двете са пълна скръб - безлични, бездарни и някак кухи...  Confused

# 47
  • Мнения: 1 455
     Последните 6 месеца обаче все се чудя Яна и Жана не трябваше ли да ги сменят лятото? Що тъй са получи  newsm78?
Още като вървеше кастинга преди да ги изберат казаха,че ще сменят адреналинките на всеки 2 години.А дали минаха две години и аз това се чудя от известно време newsm78

# 48
  • Мнения: 2 759
Още като вървеше кастинга преди да ги изберат казаха,че ще сменят адреналинките на всеки 2 години.А дали минаха две години и аз това се чудя от известно време newsm78

             Е, в такъв случай, още малко до освобождението  Peace. Аз мислех, че се сменят всяка година.

# 49
  • Мнения: 25 761
Не си падам по жени.
А и тези двете са ми много гърчави.  Sick Особено градската.
Виж, предишните поне имаха някакво излъчване. От Ени направо искреше чар.  Grinning

# 50
  • Мнения: 5 539
На живо не са чак толкова трагично слаби. Тоест не са кльощави ,а си изглеждат нормално, все едно гледам тийнейджърки. На око бих им дала 165/48.
Обаче наистина не умеят да танцуват, както се полага. Как не се научиха за толкова време не знам. И въпреки това са ми приятни.
А мъжът ми не може да ги трае Rolling Eyes Миналия петък бяхме в Караоке бара и те бяха там; едвам го спрях, искаше да ги цели с фъстъци, докато пеят #Crazy
Ааа, забравих, и не могат да пеят също Mr. Green

# 51
  • Мнения: 674
Мъжо каза Маргото от Мюзик айдъл. Joy Joy Joy

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 7 019
Брюнетката е по-хубава.
Русата прилича на вълк в лице.
Твърде слабички са , за да бъдат секси.
Гледах интеревю с тях - брюнетката е по-общителна и чаровна.
Русата ми се видя куха и груба. БИла гимнастичка - предполага се, че танцува по-добре.

# 53
  • Мнения: 2 759
..Обаче наистина не умеят да танцуват, както се полага. Как не се научиха за толкова време не знам.
             В началото и аз все си мислех, че ще мине време, ще се научат... ам тц. Яна си танцува де, макар че може и още. Но за Жана има един точен лаф от "Размисли и страсти".

# 54
  • Мнения: 3 405
Изобщо не ми вдигат адреналина, не си падам по жени Wink

# 55
  • Мнения: 5 140
И двете са ми симпатични, но чак да ми вдигат адреналине, не. Naughty

# 56
  • Мнения: 677
А kъде е опцията-И двете?!  Twisted Evil

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 10:52 от Тони Сопрано

# 57
  • София
  • Мнения: 1 105
На ни една не ми харесва. От предишните - Ени, много готина и лъчезарна мацка!

# 58
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
И двете не стават. Ние сме февнове на предишните.
Тези са много безлични, няма живец в тях

# 59
  • Мнения: 179
Блонди (Яна) е малко, ама съвсем малко по-апетитна от Жана. Но пък Жана е по-чаровна. Като цяло и двете са кльощави и с големи носове.

Общи условия

Активация на акаунт