Коя адреналика ви вдига адреналина повече?

  • 5 201
  • 128
  •   1
Отговори
# 60
Блонди (Яна) е малко, ама съвсем малко по-апетитна от Жана. Но пък Жана е по-чаровна. Като цяло и двете са кльощави и с големи носове.

Е това е и мойто мнение.... Ени-то си остава най-готина!

# 61
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И двете ми харесват Blush...имат готини тела и са хубави в лице... Grinning
ама ГРАМ не ги бива в танците милите...ГРАМ Naughty
като цяло смятам че са по-добра комбинация от предните...по-красиви...по-женствени...по-нежни...с по-готини тела...ама ПО-НЕМОГАТ да танцуват  Grinning
но сякаш предпочитам да гледам 2 готини момичета, които не могат да танцуват пред две...не готини момичета, които могат да танцуват Simple Smile)))))))))

# 62
И двете ми харесват Blush...имат готини тела и са хубави в лице... Grinning
ама ГРАМ не ги бива в танците милите...ГРАМ Naughty
като цяло смятам че са по-добра комбинация от предните...по-красиви...по-женствени...по-нежни...с по-готини тела...ама ПО-НЕМОГАТ да танцуват  Grinning
но сякаш предпочитам да гледам 2 готини момичета, които не могат да танцуват пред две...не готини момичета, които могат да танцуват Simple Smile)))))))))


Хубаво де.... ма... Ти нещо да не завърташ резбата на обратно... (ся вЕрно че от вълци и аз се стряскам ма тия пък да са чак толкоз хубави! Вярно е че и всеки си има гледна точка по въпроса де, ся да не вземеш да се засегнеш!)

Аз лично не познавам мъже които да си падат по такъв тип жени. То няма за к'во да се 'фанеш пък и врати с ключалки всички си има в къщите  Shocked (егати изказването направих #Crazy)

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 415
turboto,  Grinning не бе...нищо не завъртам...обожавам мъжката половина на човечеството и начина по който ме кара да се чувствам Simple Smile)))
просто винаги са ми харесвали слабите, малки, компактни жени...смисъл...малка жена в буквалният смисъл...аз не съм гигант 1.70 см съм висока и 48 кг тежа...но...бе не знам...май не мога да го обясня  Blush
а иначе ме кефят да...кво ше им е...и усмивките са готини...и зъбите им са готини...дълги хубави коси (колко са техни не ме боли...нема се пипаме я)...сини очи за едната и кафяви за другата...смисъл...кефят ме  Whistling

# 64
  • Мнения: 1 564
Жана /черната/ ми е много симпатична. Мъжът ми пък другата харесвал повече.
И при нас е така Blush

# 65
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 254
никоя. старите бяха много по-чаровни. абе мен ли така ми се струва, или наистина имат големи носове
а, сега видях ,че и други са забелязали Laughing

# 66
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Безразлично ми е - предишните адреналинки ме кефеха повече. Тези са толкова кльощави, че чак страх го хваща човек, като са в особено прилепнал екип.

# 67
  • Мнения: 677
Аз съм безстрашен  Heart Eyes
И ги взимам и двете,че ту черната,ту русата ми харесва повече..

# 68
  • Мнения: 57
Все  едно.Предишните бяха много по-добре.Тия са толкова кльощави,че чак са криви.
И в лице старите бяха по-хубави и най-важното - по-добре танцуваха(нали за това са там)

# 69
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На мен изобщо не ми дреме за тях, но малкия е хипнотизиран всяка вечер от тях и отказва да легне преди да свърши предаването. Направо замръзва докато танцуват. Явно женкар ще е Sunglasses
Рая е същата. Надявам се да не е с обратна резба Crazy

Гласувах за Жана.
Яна не я намирам слаба, има като моите баджаци  Confused
За Ени съм съгласна...явно на всички им е фаворитка Simple Smile
Но не ми вдигат адреналина де Rolling Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 2 110
Жана Peace
Яна има доста груби черти на лицето, малко мяза на травестит Embarassed

# 71
Аз съм безстрашен  Heart Eyes
И ги взимам и двете,че ту черната,ту русата ми харесва повече..

И кво ще ги правиш?  #Crazy
Да не си решил да ги подариш на жена си за 8-ми март, да и служат за закачалки?  newsm78

# 72
  • Мнения: 179
Ми те не влизат в опаковка двете. Много са ръбати Wink

# 73
  • Мнения: 4 195
Абе да ви кажа честно калеко Алеко най-много вдига адреналина. Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 126
Ами...чесно казно..нито едната !!!!!И двете са ми едни смотли дет никаде ги няма!!Па туй ,че били адреналинки.... ooooh!.ужассссссссссссссссс...има толкова по красиви жени,които наистина биха ти вдигнали адреналина!!!!!Тези двете сухите пастички ....освен да си премятат крачката май за друго нестават!!А тая  русичката да вземе да отиде на корекция!!!Тя май не се е виждала на какво прилича ooooh!...

Общи условия

Активация на акаунт