Звездни Компромати- Декември'24

  • 347 378
  • 3 918
  •   1
Отговори
# 3 375
  • Мнения: 11 245
Джорджина е много хуабва на тези снимки.

# 3 376
  • Мнения: 24 376
Той пък дъртия Гущер размита за Светла Joy
Той не е толкова загубен като Хрис Палун.Ако беше,щеше и той да е свършил милионите.
Интересно ми е Палуна наистина ли все още вярва,че дъртия ще се “смили” да ги издържа отново?

Според мен отдавна Светлето е наясно,че няма да стане нищо подобно и ,че балонът се спука откакто се принудиха да напуснат имението..Тя и затова се разплака на интервюто при Сърчаджиева,защото показаха кадри от луксозният им дом,обзавеждането,полюлеите...изобщо майка плаче -грамофон свири ..
Ами като се замислите Светла няма къде да отиде. С тия деца при майка си ли да се завре? И освен това Стария няма да е вечен. То за там ред няма, но все пак чисто статистически.

Ей сега погледнах, че не ми се струва чак толкова стар старият - на 62 г. Чисто статистически не е изключено да си поживее поне още 15+ години. А той има пари да си позволи най-доброто лечение.

# 3 377
  • София
  • Мнения: 19 999
За съжаление старият гущер ще си харчи откраднатите пари. За младите явно вече няма.
Палуна ще и се баложи да води децата пеша е местното училище.
Мара поне ще избута щерка си до завършване на гимназия.

# 3 378
  • Мнения: 11 245
Мария си изкарва от участия , Светла от какво може да изкара ?

# 3 379
  • София
  • Мнения: 19 999
Мара и тя на този клон вися и участията и не могат и част от поддръжката да покрият. Иначе нямаше да стои да я бие някакъв с прякор Звера.

# 3 380
  • Мнения: 583
Гущеров не беше ли само със застрахователен бизнес, но не силов? Орел-Г беше неговата, после Витоша... продаде я добре и се оттегли. Не знаех, че и в други бизнеси е бил замесен.
.    Гущеров не се е занимавал с оръжие и наркотици, само със застраховане, и то чисто, не силово

# 3 381
  • Мнения: 3 736
Мара всичко ще търпи, само пари за скъпи парцали да има.
Мен щеше да ме е срам да си показвам луксозните придобивки платени с бой и *****.

# 3 382
  • София
  • Мнения: 19 999
Те всички живеят от мръсни пари. Лихвари, куфарчета, наркотици. Не разбирам защо не са канселирани всички проститутки,.

# 3 383
  • Пловдив
  • Мнения: 27 407
Гущеров не беше ли само със застрахователен бизнес, но не силов? Орел-Г беше неговата, после Витоша... продаде я добре и се оттегли. Не знаех, че и в други бизнеси е бил замесен.
.    Гущеров не се е занимавал с оръжие и наркотици, само със застраховане, и то чисто, не силово
Да бе, да.

# 3 384
  • София
  • Мнения: 19 999
Страхотен шеф е бил, правил партита. С чии пари обаче... А тъпият му син проигра всичко, но пак явно с кухата лейка са интересни

# 3 385
  • Мнения: 6 857
Е, откъде смятате, че имат пари Гущеров, Домусчиев и другите боклуци? Или са парите на бабите и дядовците ви, които в голямата си част мизерстват. Или са кредитни милионери, които са разпределили парите на банките в собствените си джобове. Гущеров бил добър работодател. Ще падна от смях. По-хитър от другите перачи просто. Но, ако не беше хитър и предпазлив, отдавна щеше да прегърне букета.

# 3 386
  • Glasgow
  • Мнения: 7 967
А, те тези с големите банкети понякога просто изпират така някой лев или дърпат пари по някой проект, като после се фактурира като "семинар". Не бих съдила по това колко добър шеф е някой, нямам представа за Гущеров конкретно. Преди години в селото дето живееше, казанлъшко, беше направил някаква странна коледна украса и дали не беше сцената с Рождество, имам приятелка от този край и каза, че много се радват местните, ако ги намеря ще публикувам

# 3 387
  • София
  • Мнения: 19 999
Темата дълбае ями в калта. За Райна Кабаиванска имаше два поста, за Палуна страници. Интереси...

# 3 388
  • При семейството си
  • Мнения: 7 875
В крайна сметка това, което се позволява да случва в тази държава, да се прави от такива като Батинков и Сие, не е без съответната подкрепа и/или знание.
Например, ако това е вярно:
https://narod.bg/2024/10/12/%D1%81%D0%B8%D0%B3%D0%BD%D0%B0%D0%BB … 1%80%D0%BE%D0%BA/
то трябва да се сложи “Х” на доста хора по веригата….пък някои се обсъждаха преди страници.
Тоца и предишно, сегашно семейство винаги са ми били нещо средно между безинтересни и карикатури.

# 3 389
  • Мнения: 6 857
Това е най-потресаващото. След всички разкрития тези селски велможи продължават да дебелеят и “хубавеят” без никакви последствия.

Общи условия

Активация на акаунт