помощ за резултати от кръвен тест

  • 9 258
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 368
Аз мога само да се присъединя към останалите момичета и да кажа:
Честито, amelli! Пожелавам ти лека, весела и лятно слънчева бременност.
Sunglasses
Честито!

# 16
  • Мнения: 35
  bouquet благодаря ви момичета, за милите пожелания и за светкавичните отговори. Невероятни сте!
Като дойде време за прегледа, ще пиша да кажа какво е казал доки.

# 17
  • Мнения: 7 716
Има бременност. Laughing

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Честито!  bouquet

# 19
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Честито! Лека бременност!   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 35 957
Честито и от мен!   bouquet Лека и безпроблемна бременност! Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 626
ЧЕСТИТО!!!

# 22
  • Мнения: 35
Момичета, имам проблем. Значи вече бях казала,но пак да припомня за да не ви карам да търсите. Ден след закъснението ми си правих тест с бледи втори черти, след 2 дни още един пак така. това на 8ми, а трябваше да ми дойде на 5. Реших и отидох на кръвен тест и резултата беше
Референтни граници
HCG ( серум ) 74.00
IU/L
Днес преди час видях зацапване, после се избърсах и ярко червена кръв, не много обаче. хукнах на лекар, а не бях ходила до сега, и след 15 дни закъснение вече на ехографа казаха, че не се вижда плоден сак. Отидох и взех шуър чек и след 5тата минута пак бледа, но по-наситена от преди това черта и лекарката твърди, че е отрицателен, защото не се появила веднага чертата. Не знам как да кача снимка, за да ви покажа. Та в основни линии, мнението е, че си ми е цикъл и защото гърдите ми се поотпуснаха леко.
Мислите ли, че е права???

# 23
  • Мнения: 448
А защо не потърсиш второ мнение от лекар?Не искам да го пиша, но...погледна ли по тръбите?С какъв ехограф те гледа?Каза ли й за кръвния тест?

# 24
  • Мнения: 35
 коремен ехограф. За второ мнение утре ще отида, че сега стана малко късно. Притесни ме това, че хич пък да не се вижда плоден сак в 6та седмица... ooooh!

# 25
  • Мнения: 9 093
Пиеш ли нещо в момента? Дуфастон например?
По-добре на вагинален да те видят, утре задължително иди...
Не разбрах, в момента стойностите на кръвния какви са? Променят ли се?
Тестовете и те ли са с по-слаби черти?
Лежи и почивай, а утре на лекар.
Прегръщам те Hug

# 26
  • Мнения: 448
На мен точно в 6-та седмица не ми видяха ембрионче с коремен ехограф.Искай с вагинален да те прегледат.Бъди спокойна, не се притеснявай сега, въпреки че знам какво ти е.Легни и не ставай много-много.Отиди на втори преглед!

# 27
  • Мнения: 35
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2446482
това ми е днешния тест
не, каза ми да не пия нищо, само фолиевата си взимам. Повече кръвен не съм правила, защото мислех, че всичко е ок засега и чаках да мине и тази седмица и да отида тогава на лекар.
това е стария тест
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2446498

# 28
  • Мнения: 547
Амели,как така с коремен ехограф при такава ранна бременност.Отиди да те видят с вагинален,но при лекар на който се доверяваш,защото ако е невнимателен самия лекар може да направи бела.Никакви мануални прегледи не позволявай.Ако и на вагинален не се види нищо в матката,да погледне и по тръбите.За съжаление понякога има и извънматочна бременност и тогава може да има и кървене.Кървене може да има и при вътрематочна.Непременно се консултирай с лекар.Щом кървиш се налага да се вземат мерки-с лекарства и лежане.Направи пак кръвен и след 2 дни пак.Ако всичко е наред нивата трябва да се покачват приблизително двойно.Ако трябва търси лекар по телефона дори и да е свършило работното време и да е вечер,само че се обади на друг,не на този,който в 6г.с. те гледа с коремен ехограф и ти казва,че щом чертата не се е появила веднага не си бременна.Ако е била късна овулация бременността ти ще е на по-малко седмици,което я прави по-трудна за диагностициране в момента.И като приключиш с лекарите лягаш и не мърдаш от леглото.Стискам палци всичко с теб да е наред и бременността ти да е вътрематочна и да продължи нормално.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Отиди да те видят с вагинален ехограф.

Общи условия

Активация на акаунт