Онлайн пазаруване от ZARA и групата INDITEX - VIII тема

  • 70 640
  • 841
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 573
Взех от магазин тези две неща:

Рокличката е  много сладка, малко изрязано идва деколтето, но ще я нося с нещо отдолу.


И тези равни ботуши, за ежедневието страшно удобни ми се сториха.

# 376
  • София
  • Мнения: 1 660
Fiffy-последните 29 дни при всяко връщане в магазин имам не отразени върнати артикули. Давам на служителите поръчка и арт.номер и те предават н онлайн а и ми оправят нещата, но понякога се разправям по няколко пъти. Страшно неприятно е това.

# 377
  • Мнения: 739
Дами, тези дни ще връщам това палто https://www.zara.com/bg/bg/%D0%B4%D0%B2%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%B4% … html?v1=415222257
в тъмно синьо, размер XS.
Аз го взех на 90лв, сега може да се появи на по-ниската цена, въпреки, че понякога се купуват още в магазина върнатите неща на изгодна цена.

# 378
  • Мнения: 475
Моята поръчка пристигна ,сега търся чанта за тези кецове ,имате ли предложения ?

# 379
  • Мнения: 1 710
Един бърз въпрос от мен:
Кои са тези пунктове за доставка и задължително ли е да принтирам етикета?

# 380
  • София
  • Мнения: 4 253
Офисите на Спиди, етикета се принтира и се лепи на кутията.

# 381
  • Мнения: 266
Здравейте, мога ли да върна артикули, закупени онлайн във физически магазин?
Едит: Прочетох няколко мнения по-назад,че може... но явно ще има много проблеми.😁

# 382
  • Мнения: 1 378
Може

По моя казус ми се обадиха и казаха, че до 14 дни трябва да ми върнат парите, имали проблем със системата, артикулът не е отбелязан в приложението като върнат, но в системата е.

# 383
  • Мнения: 1 710
Офисите на Спиди, етикета се принтира и се лепи на кутията.
Щом е Спиди предполагам могат и там да ми изпринтират товарителницата. Мерси.

# 384
  • Варна
  • Мнения: 20 231
Здравейте, мога ли да върна артикули, закупени онлайн във физически магазин?
Едит: Прочетох няколко мнения по-назад,че може... но явно ще има много проблеми.😁
Никога не са ми правили или не е имало проблем, а съм връщала доста пъти. Във Варна.

# 385
  • Мнения: 1 710
Ъпдейт: изпратиха ми етикет на ExpressOne. Дори не знам къде имам подобен офис. На мен това ми беше първа, но със сигурност последна поръчка онлайн от Зара. Имат 5 офиса в цяла София. Close

# 386
  • Мнения: 5 074
Здравейте, мога ли да върна артикули, закупени онлайн във физически магазин?
Едит: Прочетох няколко мнения по-назад,че може... но явно ще има много проблеми.😁
Може, досега никога не съм имала проблеми. Никога не е късно,  де, но в никакъв случай връщането на онлайн поръчка във физически магазин не е обвързано с проблеми по дефол.

# 387
  • Мнения: 266
Здравейте, мога ли да върна артикули, закупени онлайн във физически магазин?
Едит: Прочетох няколко мнения по-назад,че може... но явно ще има много проблеми.😁
Може, досега никога не съм имала проблеми. Никога не е късно,  де, но в никакъв случай връщането на онлайн поръчка във физически магазин не е обвързано с проблеми по дефол.

Когато си взимах онлайн поръчката от касата в Зара – обслужването беше толкова ледено, че се зачудих дали случайно не съм направила нещо лошо.Сякаш служителката беше дала обет за мълчание, буквално не обели и дума.
А сега, като трябва да върна част от нещата пак там, направо ме побиват тръпки...😁

# 388
  • Пловдив
  • Мнения: 4 679
Досега съм връщала само в магазин - ни направиха ли вече и връщането по Спиди платено?

Хич не ми пука дали говорят или не - нищо лошо не съм направила- вършат си работата. Като цяло в Пловдив са млади, усмихнати сладурчета

# 389
  • Мнения: 215
Expressone имат повече пунктове от Спиди и Еконт взети заедно. Не бих ги нарекла офиси, защото използват всякакви магазинчета, копирни центрове, изипей точки за складове. Няма начин около вас да няма поне няколко.

А в темата се коментират повече проблеми отколкото успешни покупки, затова оставате с впечатлението, че е някаква драма да се връща. Simple Smile
От Черен петък до сега съм връщала десетина пъти, единствено имаше забавяне от ден два, когато ми сканираха един QR код общо за две поръчки. По този въпрос, вчера връщах неща от три поръчки и попитах ще сканира ли кода само от първата. Момичето беше много любезно и каза, че предпочита да сканира отделно артикулите от всяка една поръчка, защото когато се сканирал кода само от една често ставали проблеми. Наистина са сладури и им скъсват чарковете от работа.
Относно размерите - е, много са щедри този сезон. Вчера върнах три поръчки заради сериозно уголемени артикули, нищо общо със стандартна номерация.В панталонки и тениски можеше да влезе още една като мен. Пенюарестата рокличка с крушите, която иначе много харесвам, можеше да я сложа на спалнята като чаршав. Heart Eyes И шевовете кривеят, едни конци се веят. Казвам го със съжаление, като върл фен на Зара. Толкова поръчки накуп никога не ми се е случвало да връщам.

Последна редакция: вт, 28 яну 2025, 09:51 от AnnM17

Общи условия

Активация на акаунт