Да помогнем на една самотна майка и трите и деца!

  • 9 483
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 715
Миналата седмица си получих 4те комплекта Hug Много са хубави - подбрани десени (3 различни), прецизна изработка, добри цени и размери по поричка (за нестандартни легла). Наталия се справи доста бързо Simple Smile Благодаря за коректността  bouquet
След време ще поръчвам пак...

# 31
  • Мнения: 319
Аз за в момента нямам нужда, но вече знам какви подаръци ще правя по рождени дни и прочие.  Peace

# 32
  • Мнения: 1 640
След месец ще си поръчам и аз.От дадените снимки се виждат само 4-5 десена.Размери и цени не са описани,поне аз не видях.
Браво на жената!

# 33
  • Мнения: 1 464
Наталия,дали няма да имаш нови десени?Търся нещо в розово за щерката и в бордо за нас ooooh!

# 34
  • Мнения: 710
Наталия,дали няма да имаш нови десени?Търся нещо в розово за щерката и в бордо за нас ooooh!
Познавах една Петюшка от Продавалника,ти ли си?
За сега няма да има нови десени,но можеш сама да си купиш плат какъвто искаш и аз само да ти изработя комплектите. Hug

# 35
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 165
 Crazy страшен сладур  Heart Eyes иде ми да го нащипя  Crazy

# 36
  • Мнения: 535

За сега няма да има нови десени,но можеш сама да си купиш плат какъвто искаш и аз само да ти изработя комплектите. Hug


А може ли да попитам как стои въпроса с олекотените завивки - от какво ги изработваш, по-зимни ли са, или за пролетно-есенно време? И как става тяхното изпращане, не са ли много обемни за поща? Може би с куриер?

И още един въпрос -  Laughing - правиш ли и долно чаршафи с ластици - за матрак, мярна ми се нещо в албума ти, но не разбрах дали правиш.

Сериозно се интересувам, така че очаквам с нетърпение отговора ти  Hug

А свърза ли се с жената с магазина, може би ако ги пуснеш в магазин, ще се купуват повече...?

# 37
  • Мнения: 710
Олекотените завивки ги изработвам от вата произведена в г.Русе.Могат да бъдат с единична вата и двойна.Чаршафи с ластици изработвам също.
До сега съм работила с български пощи,пращам всичко препоръчано,веднъж използвах услугите на ж.п.Не говорим за промишлени количества.
Не забравяйте че не съм производител и за магазин предложението отпадна.

# 38
  • София
  • Мнения: 68
И аз си поръчах долни чаршафи и олекотени завивки.Сигурна съм че сте остана доволна,благодаря на Наталия за търпението и изчерпателните отговори Peace

# 39
  • Мнения: 710
Момичета,в момента имам  този комплект за продаване и също  този десен за комплекти по поръчка и  още един .
Предварително благодаря на всички отзовали се   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 733
Наталия, можеш ли да ми направиш само комплект бельо "Лайка" (т.е. чаршаф, две калъфки и плик за юрган) за легло 2 персона, както и чаршаф, калъфка и плик за юрган с десен "Мече с мед" за стандартна детска кошара?

# 41
  • Мнения: 710
Наталия, можеш ли да ми направиш само комплект бельо "Лайка" (т.е. чаршаф, две калъфки и плик за юрган) за легло 2 персона, както и чаршаф, калъфка и плик за юрган с десен "Мече с мед" за стандартна детска кошара?
За кошарата няма проблем имаш го,но за легло 2 персона нямам оранжева лайка,свърши  Laughing

# 42
  • Мнения: 1 733
Добре, тогава искам за кошарата, но без олекотена завивка, само комплект бельо. По-късно ще ти пиша на лични Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 547
Аз си поръчах и вече от седмица съм с нов комплект завивки. И юрган с двойна вата, двойна ширина. Много си ги харесваме. Особено мъжа ми, който вече не мрънка, че когато малката спи при нас е все отвит. Сега има завивка за всички.

 Много благодаря на Наталия за всичко!

# 44
  • Мнения: 1 733
И аз благодаря на Наталия за страхотния комплект детски чаршафи, който получих Heart Eyes Скоро ще поръчам и за нас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт