Да помогнем на една самотна майка и трите и деца!

  • 2 732
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
58 лева?!?!?!?
И докъде с тях?

Къде е бащата?
Три деца са това.
Има ли роднини
тази жена?!

# 16
  • Мнения: 4 181
58 лева?!?!?!?
И докъде с тях?

Къде е бащата?
Три деца са това.
Има ли роднини
тази жена?!
Лиске, малко са, ама защо да не ги взима като има право жената Rolling Eyes
Питам , защото в Бг много хора не си знаят правата  Peace

# 17
  • Мнения: 3 423
Аз не живея в България, пък им
знам правата, не вярвам да спят.
Или са в информационна изолация?

Щото и чаршафи да шиеш, все ще
мръднеш до магазина, ще те види
съседката, ще те пита колко е часът,
после ще те съжали, че си по жилетка
зимата, ще те пита за детските по най-
деликатен начин, ще ти каже, че си
бунак, ако не се натискаш да ги вземаш.
И така нататък. Три деца са това!!! Няма
време за спане. Не вярвам драмата да е
толкова голяма, колкото изглежда.

# 18
  • Мнения: 4 181
Аз не живея в България, пък им
знам правата, не вярвам да спят.
Или са в информационна изолация?

Щото и чаршафи да шиеш, все ще
мръднеш до магазина, ще те види
съседката, ще те пита колко е часът,
после ще те съжали, че си по жилетка
зимата, ще те пита за детските по най-
деликатен начин, ще ти каже, че си
бунак, ако не се натискаш да ги вземаш.
И така нататък. Три деца са това!!! Няма
време за спане. Не вярвам драмата да е
толкова голяма, колкото изглежда.

Лиске , Лиске, не сравнявай всички с теб  Mr. Green
Има и някои по-заблудени така да се каже   Wink
Погледни само темите за въпросите свързани с майчинството, като всяка форма на бюрокрация - объркващо е  Peace

# 19
  • Мнения: 639
Не съм питала дали получава детски.Сигурно получава, но те са капка в морето.Жената живее под наем.Бащата на двете и деца и помага до колкото може,всъщност тя му помага,понеже е болен.Предстои му ТЕЛК.Наталия сподели,че в момента оцелява и за това пуснах тези теми.
Нека, който може и иска да помогне.
Сигурна съм,че има много жени в положението на Наталия и държавата ни се скъсва да помага

# 20
  • Мнения: 710

Добро утро момичета,
ас съм майката с 3 деца.
Цитат
Не вярвам драмата да е
толкова голяма, колкото изглежда.
няма драма тук
има майка с 3 деца,която взима детските,разбира се,и си знае правата.Но има писани и неписани закони.Живее на свободен наем,без помощи  за отопление с деца на 16,12 години и 11 месеца,този месец само наема и тока са 240 лева и аз не прося пари,а предлагам услугите си за да си подмомагам на семейниа бюджет.Колко реално трябва да е дохода на един самотен родител с 3 деца,?Не става въпрос само за храна или облекло,нужно е и образование и така нататък.
Проучванията казват 600 лева на човек да е минимума,а ти трябва да можеш да живееш със 50,ето това е трагидията Peace

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 08:37 от natalia_viktorovna

# 21
  • Мнения: 1 072
Добре дошла в Клюкарника, Наталия.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 47 994
liska  и другите-моят съпруг също се разболя наскоро и мина ТЕЛК, не мога да ви опиша освен притесненията около него,и как сме изкарвали месеца с майчинството,детските и помощта от родителите ни-2 възрастни и 2 деца!С три деца едва ли е по-лесно!Ами разходите за лекарства!? Да не говорим за сметките и храната!
Защо така нападате майката?Ако не желаете да помогнете,поне не правете смешни коментари!
Да не ви припомням в другите теми как описвахте че доходи по 2-3-10 хиляди лева са ви достатъчния минимум,а тук смятате че 53 лева решават въпроса на жената,писали сте й да си търси правата и толкоз Wink
Има призив да й помогнем като поръчаме от нея ,който не желае-да не поръчва Peace

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
естествено, че винаги тук специално ще се намери някой, който  да обвини я в нисък морал, я в неграмотност и неинформираност.
Десита, да правилата в Продавалника няма да говоря, жалко, че не важат за всички. но там имаше достатъчно теми за това, няма да коментирам.
до колкото разбирам, целта на темата е, да разберат повече хора за комплектите, да не я опорочаваме...

# 24
  • Мнения: 3 423
Мацки,
нямам намерение да обвинявам,
съдя, обиждам и прочее, просто
недоумявам, че е възможно това,
за което пишете. Надявам се да
се стабилизира животът на тази
майка, надявам се здравето да не
я предаде, намирам за прекрасно,
че е намерила начин да изплува
от немотията, както и се надявам,
че децата й ще бъдат щастливи.
Явно е борбена жена, а това, че
вие пишете тук, ви прави чест!
Дано намери повече подкрепа!
Какъвто и да е случаят й, децата
й не заслужават с нищо да са нещастни!

# 25
  • Мнения: 639
Да повдигна темата Wink

# 26
  • Мнения: 814
побут! Ако мога да съживя темата, щесе радвамза Наталия и трите й деца. Наскоро се запознах лично с нея, тя е изключително силен и борбен човек, отстоява прават на децата си като всяка майка! Не се предава, но законите и бюрокрацията у нас са толкова силни, че трудно се постига някакъв полезен за нуждаещите се ефект. Да, горда е и иска с труд да осигури средствата, които са необходими за дечицата й. Подробности   относно дължими издръжки за дечицата не зная, не бих искала да ровя в душата й, но апелът на Desita е да й помогнем по конкретен начин.
Самата Наталия имаше тема във форума да окажем помощ на друга нуждаеща се майка. Мисля, че тя наистина е достоен човек и  бихме могли да й помогнем по достоен начин!

# 27
  • Мнения: 843
     Преди време   постнах апел да помогнете на ЕМи.. моята колежка и приятелка.     И идея си нямате,  колко неща си намериха-  от хората тук.  За което отново благодаря   искрено!!
 
      Имам лятна количка /_ става и за зимна,  така я ползвахме.  Големи колела, стабилна...  Ползвана е само от нас.   Чиполино.  което значи китайска... но е в отлично състояние.    Понеже е нова и си я купихме..., резонно е да я "продадем " в кавички.  искам 1 стотинка.,  или 0.10.ст . най- много , че се намират по- лесно. Кажете къде да я пратя.. За моя сметка.

# 28
  • Мнения: 710
Момичета,в момента имам  този комплект за продаване и също  този десен за комплекти по поръчка и  още един .
Предварително благодаря на всички отзовали се   bouquet

# 29
  • Мнения: 814
Аз вече се топля с олекотен юрган, ушит от natalia_viktorovna  yes! Препоръчвам ви я!

Общи условия

Активация на акаунт