Мила кукло Барби...

  • 1 941
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 995
На мен ми харесва резултата. Родила е три деца и се е заела със себе си. Нейна си работа. Аз...не знам дали бих го направила.

# 16
  • Мнения: 7 112
Когато майка ми беше на моята възраст, тя беше мацка та дрънка, а аз - ръбеста неоформена хлапачка. И редовно обясняваха, че сме сестри. Аз беснеех. И си я харесвах де.
И все още, когато хората я видят заедно с 7 години по-възрастната й сестра определят, че  родителката е дъщерята, а леля ми - майката. Майка ми беснее много, когато така говорят за какичката й.  

# 17
  • Мнения: 5 468
Не виждам нищо лошо в това, че тази жена е пръснала толкова пари за пластики, щом ги е имала. Искала така да изглежда - изглежда. Сигурна съм, че с тази външност на 46 години, си живее доста удовлетворително Sunglasses.
Ако имах милиони пари и аз бих се барнала тук там и още как.... Всеки иска да изглежда добре.

# 18
  • Мнения: 1 354
Аз смятам,че е прекалено.
Все пак на 46.....незнам,струва ми се смешно направо.Тази жена май не е пораснала достатачно или пък моите български разбирания не пасват с нейните.
Не,не бих го направила.Чуствам се достатъчно изкуствена ползвайки фдт,а с това все едно не съм аз.Не мерси. Stop Mr. Green

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На около 30 ми изглежда.

И нищо чудно, че продавачката я е объркала, ми то колко 18 годишни на 30 годишни изглеждат newsm78

# 20
  • Мнения: 3 569
К'ъв е проблемът .... Щом joro01 плаща - ок.

# 21
  • Мнения: 4 176
Бих и ще!

# 22
  • Мнения: 448
Добре изглежда за годините си /има си хас след толкова пластика/, ама това, че я бъркат с 18 годишна вероятно сама си го е съчинила Stop
Не ми прилича нито на 18 годишна, нито на кукла Барби.

# 23
  • Мнения: 2 759
                Направо ме плаши какво прави климактериумът (тъй ли се пише?) с хората  smile3555

# 24
  • Мнения: 2 229
Ей на това много се смях - майката на една приятелка отива в козметичен салон на маникюр или нещо такова и друга клиентка я гледа, гледа и я пита:

- Косата ваша ли е?? Flutter
- Ами да...защо? Rolling Eyes (доста смутена от въпроса)
- Ми щото те в днешно време си купуват коси, цици...

 Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 2 891
Някои хора просто се страхуват да остареят...

# 26
  • Мнения: 2 723
Всеки има право на щастие..Нали тази кака не пречи на никой..И щом така и харесва,защо не?!


Мдаа, щом и е кеф, ако иска и на 3 годишна да се докара

# 27
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
И аз искам на 43г. да изглеждам на 20ч.  Mr. Green
Не виждам нищо лошо...колко народ в Холивуд го прави.
Ако имам финансови възможности, винаги ще се старая да изглеждам млада и свежа.

# 28
  • Мнения: 2 759
И аз искам на 43г. да изглеждам на 20ч.  Mr. Green... Ако имам финансови възможности, винаги ще се старая да изглеждам млада и свежа.
                Абе ти на 20 часа наистина ще си доооста млада и свежа  Thinking... Прекалено даже Naughty.

# 29
  • Мнения: 1 488
Да, бе, 18 г. Дрън-дрън. Те в Щатите задължително проверяват на всички паспортите, когато купуват алкохол или влизат в бар. И на мен ми го проверяваха редовно, когато януари бях там, ама не се лаская, че приличам на 18 годишна! Joy

Иначе - абе ако имам пари може би бих си направила някакви корекции - сериозно се замислям за лифтинг или липосукция след 10-тина години. Но дотогава ще си карам така, както природата ме е създала. bowuu

Става въпрос за Великобритания, а там не проверяват на всеки, а само когато се усъмнят за възрастта. и мен са ме проверявали, но когато бях на 28  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт