Кои ТВ реклами плашат децата Ви?

  • 2 164
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 646
Не му давам да гледа реклами. Обаче ако отиде някъде на гости, все се измушва да зяпа.
Обясних му що е това реклама и то какво разбрало...  Laughing Сега застава под всеки билборд и започва да разправя на минувачите, че с това ги лъжат, за да си "харчели кинтите и да купували боклуци, които не им трябват"(цитат).
П.П. Една трибуна трябва да му направя, на мама политикът. Утре ще му обясня и за пенсиите.  Mr. Green


Ееееееех, що нямам дъщеря, да го поискам за зет...  Cry

А моят вече е голям и не се плаши. Даже и не им вярва вече!  bowuu

Почти...

# 16
  • Мнения: 5 140

По скоро ни е ужасна.
Иначе няма реклама, от която да се плаши.

# 17
  • Мнения: 3 886
Няма такава реклама която да плаши нито единя нито другия.Голямия ги знае на изуст а малкото гледа хато хипнотизирана а ако има и децаа почва да им вика аууууууууууу бебееееееее Mr. Green Heart Eyes hahaha Joy

# 18
  • Мнения: 811
Още един безстрашен калпазанин  Peace


като им кажа, че нямам пари в момента да им купя нещо, те ме съветват: "Ми, вземи от банката!"

 Joy

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз се плаша от рекламите на best foods ... ужасно са тъпи ...... какво беше посланието им .... "заместват всичко" ли беше   newsm78  .... едно момиче изостави гаджето  си, заради два пакета чипс ....   Thinking  ... вместо да ги сподели с него ..... народопсихология в рекламата .... дали има такава специалност

# 20
  • Мнения: 7 723

Че е ужасна- ужасна е, ама и страшна   Twisted Evil
Само тая гад е способна да я уплаши да не бърка в кенефа  Mr. Green
 Whistling

# 21
  • Мнения: 1 520
Няма такава. Всичко ,що е реклама се гледа от... до...


Peace Същото и при нас.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 161
По Коледа и Нова Година даваха една реклама на Тандем с едни джуджета, малката като я видеше и посиняваше от рев Twisted Evil. Как съм дебнала рекламите с дистанционното да ги сменям. Ужас, от някакво си джудже, чак пищеше и бягаше от стаята.... #Cussing out А ,и от едни усмивки които ги дават в рекламата на GTV. Е, вече не гледаме GTV Crazy

# 23
  • Мнения: 4 176
но я плаши тази на Вип Брадър
Тя тази реклама и мен плаши! Naughty Sick
Но онези за "Магнитните наколенници", в които се появява доктор Ливайн .....  ooooh!
Там вече има и рев! Tired
Доктор Ливайн и мен ме стряска понякога със своето збръчкано и разлагащо се лице. smile3556

# 24
  • Мнения: 1 080
А 25 ти кадър дали има много се чудя .Защо така се хипнотизират децата ?На мен рекламите са ми досадни определено .

# 25
  • Мнения: 3 423
А 25 ти кадър дали има много се чудя .Защо така се хипнотизират децата ?На мен рекламите са ми досадни определено .

E, как да няма 25-и кадър.
Заменили са коката с джойнт,
та да са в крак с времето малките.

На майка ми дъщерята се плаши
от рекламата на "Вивател"...

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А 25 ти кадър дали има много се чудя .Защо така се хипнотизират децата ?На мен рекламите са ми досадни определено .

E, как да няма 25-и кадър.
Заменили са коката с джойнт,
та да са в крак с времето малките.

иииии, и хората,които ги пускат нищо не виждат , не чуват, не казват

# 27
  • Мнения: 796
Пламен пък се изплаши като видя новата рекламата на "Аламинут" с тигана и газовия котлон.

# 28
  • Мнения: 1 080
Liska , малко трудно ще замениш коката с джойнт - невъзможно .Пък и двете са достатъчно старомодни ..
Те не виждат ,че седем години ядем фъстъци пък какво остава за един кадър а secret ??

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 22:47 от catch

# 29
  • Мнения: 5 299
..и има ли такива?
София,която е на година и 3 месеца,гледа реклами като хипнотизирана,но я плаши рекламата на БТК с анимираните телефонни слушалки и сега тази на Вип Брадър..
При вас как е?

Една приятелка спомена, че дъщеря й(2год.) се плаши много от тази реклама На БТКа newsm78 Моята(почти 2год) гледа всичко наред като хипннотизирана. Не се  пУаши от нищо Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт