Откъде си намерихте бурканчета?

  • 588
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 475
Другият месец ще записвам бебка на детска кухня и трябва да занеса 10 бурканчета.Откъде да ги намеря?Всичките пюрета ги продават в бурканчета без винт. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 264
Продавт готини бурканчета във всичко по лев - с винт.

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Каката я захраних рано и имах бурканчета. Хапваше пюрета АМ-АМ и те стават за кухня.

# 3
  • Мнения: 3 501
В нашата кухня поискаха 30 бурканчета /задължително от старите на Ганчев/  и 60 бр чисто нови капачки.Айде капачките ги купих, но бурканчетата.... ooooh! Обаче имах невероятния късмет да попадна на една майка от форума от гр.Стамболийски, която събра от приятелки бурканчета, опакова ги и ми ги изпрати по пощата като подарък.Не ми взе и стотинка, а направи усилието да намери, да събере и да прати. Просто нямам думи. Още има добри хора на тази земя. В тази връзка ще се възползвам да кажа едно огромно Благодаря на mari_anka 
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 5 790
Нelengnom, пиши ми на лични, ще ти дам бурканчета.  Hug

# 5
  • Мнения: X
за кухня стават бурканите на пюретата ХЕЛО, АМ-АМ , а тези плодови пюрета са много по вкусни от на ганчев и даже са по евтини.аз вече само от тях купувам напр. праскова, кайсия, пловоде с грис .ще ги събереш, за едни месец все ще изядете 10 пюрета.

# 6
  • Мнения: 475
Вече се уредих с бурканчета.Благодаря ви! Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 464
Момичета, казаха ми, че от другата седмица може да вземаме храна от кухнята, да нося 20 бр. бурканчета и 40 капачки, а аз още не съм събрала никакви. Ако знаете къде може да купя - кажете. Едно мами каза, че е купила празни бурканчета за по 1.50лв - това са 30лв само за бурканчета! Ако знаете къде може да се намерят по-евтини или ако разполагате с повече - моля ви да ми пишете, за да купя. Благодаря!

# 8
  • Мнения: 1 701
Момичета, казаха ми, че от другата седмица може да вземаме храна от кухнята, да нося 20 бр. бурканчета и 40 капачки, а аз още не съм събрала никакви. Ако знаете къде може да купя - кажете. Едно мами каза, че е купила празни бурканчета за по 1.50лв - това са 30лв само за бурканчета! Ако знаете къде може да се намерят по-евтини или ако разполагате с повече - моля ви да ми пишете, за да купя. Благодаря!
Ако си от София - ето: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174512.0

Общи условия

Активация на акаунт