Боли ли обгарянето на раничка на шийката н

  • 4 856
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 752
Моята я гориха с лекарство. Не болеше, просто е малко неконфортно.

# 16
  • Мнения: 333
Момичета, на мен дори не успяха да ми видят дали имам раничка поради следната причина - док ми каза че от конците, които според него не са били свясни ми са се получили израстъци наречени нещо като хиперглукони /нещо такова/ и каза че ако ме натисне повече да види за раничка ще ги разкърви и не посмя, каза другия път. Сега ми изписа две седмици Полиженакс и после ако не е минало ще гори. Раждах в Шейново и имах много вътрешни, но ми е неприятно защото не знам какво да си мисля, доктора ми тука в Кърджали каза, че от години не е виждал такива израстъци  Cry  получавали се преди години от некачествени материали. Някой имал ли е подобен проблем, че ми е много самотно  Cry

# 17
Момичета  не искам да ви плаша но мен днес ми я гориха и си боли сириозно.По добре да сте подготвени.Но днес ми е 10 ден след цикъл и може и затова да ме боли повече.Успех на всички

# 18
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Detelini не си самотна. И аз раждах в Шейново и положението е абсолютно същото, за щастие нямам раничка но тези неща след време може да се наложи да се тушират Sick Сори за офф-а

# 19
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
кое боли като там няма нервни окончания newsm78това не разбирам.

# 20
  • Мнения: 4 629
Боли поставянето на упойката след това нищо не се усеща

# 21
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Боли поставянето на упойката след това нищо не се усеща
за първи път чувам за упойка newsm78

# 22
  • Мнения: 7 474
Два пъти са ми горили, различни доктори. Първият път с обикновиния уред болеше, втория с лазер, почти не болеше, по скоро беше неприятно и доста по-бързо. Но доктора е от голямо значение също  Peace

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
позволявам си да пусна тази анкета,защото много жени казват,че боли други не,нека да е в помощ на тези които ги очаква горене за да разберат,че няма нищо страшно.аз съм първа,не боли.
Ами не съм съгласна с това твърдение. То е като раждането- всеки има праг на болка, за всеки изживяването е различно болезнено. Така че лично за мен подобни обобщаващи теми и анкети нямат смисъл  Peace

# 24
  • Мнения: 2 616
Аз също съм имала раничка на шийката, но моята я замразиха, мисля с азот, , дано не съм изръсила някоя простотия  Embarassed, манипулацията се нарича криодиструкция и не беше чак болка за умиралка, мина бързичко, сега съм добре.

# 25
  • Мнения: 516
Преди около половин година горих раничка и не боли, но наистина е неприятно, става за секунди. След около 5-7 дена има кървене което е изчистването това е по неприятното Sick

# 26
  • Мнения: 4 629
Боли поставянето на упойката след това нищо не се усеща
за първи път чувам за упойка newsm78

И моята лекарка ще се почесва по главата, ако чуе за горене с лазер без упойка

# 27
  • Мнения: 2 407
Не боли ,но не е приятно.

# 28
  • Мнения: 151
На мен ми я махнаха с лекарство,не ме е боляло.Много съм доволна от лекарката и вниманието което ми обърна. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 17 592
Може пък да зависи от размера или нещо? На мен упойка не са ми слагали, свършиха почти едновременно със започването, изобщо не разбрах, че са ми направили нещо.

Общи условия

Активация на акаунт