Ето, идва пролетта и личат се вече СЕПТЕМВРИЙСКИТЕ тумбачета!!!

  • 11 540
  • 275
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте пак!
Мен ме стегнаха едни контракции по обед, прибрах се и до сега лежах. Вече май съм добре, само коремът ми си стои подут и твърд като балон. По този повод се сетих да ви питам, момичетата с контракциите, всеки ден ли имате, въобще колко често ви се случва?
На мен докторът ми е каза да пия но шпа и ако не ми минава, ще трябва да ми бият инжекции  Tired Каза ми, ако се притеснявам да отида на преглед, но засега ми се струва, че няма нужда. Вие какво ще ме посъветвате?
Елче, добре дошла, желая ти много спокойствие и радост през идните месеци и каката много да те слуша   bouquet Гледам те аз, че ни четеш от време на време  Wink 

# 271
  • Мнения: 17
thumbеlina, по - добре иди на преглед докато е време да видят дали не е взел мехура да слиза надолу, въпреки,ч е най - вероятно е рано за това, но за всеки случай, нека те видят. Ако се вземат мерки навреме, контракциите ще се преодолеят и няма да има проблеми, но трябва да те види специалист.
нановата мама ДОБРЕ ДОШЛА и леко бременеене и приятно изкарване с нас

# 272
Сърдечно благодаря за приема. Чета си аз отдавна във форума и най-накрая се реших да се включа.
Към thumbelina - за да си по-спокойна може да отидеш да те видят. Може и да не се стигне до инжекции.

# 273
  • Мнения: 99
Здравейте скъпи мами!
Добре дошли на новите две мамчета! Желая ви най-послушните бебчета наесен!
Напоследък все казвам нови две мамчета:) ама то много хубаво така, цял ден не пиша и като вляза хоп 2 нови мами:)

Елче кога ти е рождения ден?Аз от любопитство, че и аз съм овен:)
Палечке не се тормози а отиди да видиш бебко при доктора.
Бени4 вече ми липсваше тук. Честит ти момък, ама то все още има надежда като се роди да ви изненада Simple SmileТо мома в синьо е хубава, ама момък в розово много не върви.
Благодаря ви мами за инфото за витамините. Приятни почивни дни ви желая!

# 274
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Момичета, заповядайте в новата темичка! Пускам я сега, понеже не знам събота и неделя дали ще се завъртя във форума. Mishoka, мила, надявам се, че не се сърдиш, че малко промених заглавието, но исках да включва "СЕПТЕМВРИЙКИ". Hug

Честито на Beni4 за пълната къща с момци! Heart Eyes

Добре дошла и от мен на el4e! Хубава бременност ти желая! Включила съм те в списъка на новата темичка! Peace

# 275
здравеите на всички
ето и аз да се похваля че ще ставам мама през септември на 28. това ще е първото ми бебче и нямам тарпение да си го гушна но живот и здраве дотогава ще се радвам да съм в списъка на бъдещите майки.  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт