Фолклор за отслабване и спорт - 2 част!

  • 15 858
  • 374
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 634
Оооох, Иве, много вкусна торта newsm67 Да ти е жив и здрав именника, с много щастие да те дарява  Heart Eyes
Деска, да знаеш, че тропкаме и заради теб, мила Kissing Heart
 261uu 261uu 261uu

Мен другата седмица ме няма, но за тези, които ще са налице- в събота пак ще сте в актовата зала, а в неделя- на първия етаж, където си имаме обикновено.
А на 19 и 20 няма да имаме, тъй като затварят училището заради изборите.

Днес бяхме само 4 колхознички и най-голямата сладурана ни водеше хората. Ама как ми пълни душата това дете самооо, Ина Heart Eyes Hug

# 316
  • Мнения: 2 950
Иве, пожелавам ти да е здрав, здрав и пак здрав!  Hug За мен останаха бонбоните като гледам  newsm78  Joy Дано сте добре, за да празнувате в момента!  Hug

Ирка, ама какво ново научихте - любопитна съм! Ако знаете как ми липсвате, обаче се задоволявам само с гледане на хора по тв-то!  Confused

Разбрахте ли се с Ицо за през седмицата?

# 317
  • Мнения: 1 063
Благодаря Ви момичета, толкова ама толкова много Ви обичам.....
newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart

Хайде нещо по-подходящо за часа сега
  Цомбе специално за теб
  за който не стигна  smile3503

# 318
  • Мнения: 634
За през седмицата още нищо не е казал- в момента май зависи дали има свободна зала в училището newsm78
А иначе нищо ново не сме научили, упражняваме старото  Simple Smile Ти беше ли на малишевското? Thinking То ни е последното. Иначе Ицо каза, че следващия път май ще учим ново- бил ни подготвил доста хорца- и петрунино, трите пъти и не знам още. Така че да запретваме ръкави Flutter

# 319
  • Мнения: 2 950
Ехххх, това трите пъти така искам да го науча - много ми харесва! Малишевското само ви гледах когато го учихте.
Хайде, момичета учете сега, че после и мен да научите! Стига да ме искате, че вие сега като станете едни професионалисткииииии - ще ми се хилите на мен, старата незнайка  Joy

# 320
  • Мнения: 634
Ехееееееее, как можа да го кажеш!!
Та без тебе нищо не е същото!
Нямаш си представа колко ни липсваш и как се усеща, че те няма  newsm45
Аз мисля, че поне докато ги учим и не подскачаме толкова, ще можеш и ти да учиш, не знам, ти си преценяваш, но те чакаме newsm51

# 321
  • Мнения: 2 950
Сладурана си ти!  Hug Не мога изобщо да подскачам, поне да мине и третият месец. После ще видим какво ще каже лекарят, че нали садве и го е страх - пазя се за двама!

# 322
  • Мнения: 1 063
Деска по-добре не рискувай, а после лесно ще наваксаш, виж ние с Цомбето още не сме научили граовското, така че докато се усъвършенстваме ти ще родиш Laughing

# 323
  • Мнения: 2 950
Ееее, до тогава белким намерите време за едно граовско.
Иве, как е детето?

# 324
  • Мнения: 1 063
 Да намерим, но с честота на ходенето ни може и да не намерим, дано да го преместят през седмицата, че на мен лично ми става все по-трудно да ходя през почивните дни  Sad
Жорко да кажем, че е добре, а бе всичко ще се оправи няма проблеми... при теб всичко наред ли е и как реагира Йоанка на новината Laughing

Ако някой идва до РУМ-а и му се пие кафе да свирка Whistling

Успешна, здрава и хубава седмица момичета  bouquet

# 325
  • Мнения: 2 950
Браво на вас!
Мен нещо много рано ме хванаха симптомите на крайните месеци, но да не плашим не раждалите. Четох, че било нормално с близнаци ама чак пък толкова...
Аз ще ти свирна евентуално другата седмица, защото гледам Йоана. Онзи ден се разбра, че в тяхната група има дете със скарлатина, а тя не е контактувала с него, защото то се разболяло през празниците. Затова я спрях, поне докато ми мине третият месец, че яко се ошашках, да ти кажа!  Cry
Сега изчаквам, ако не даде симптоми до сряда-четвъртък, значи наистина ни е подминало  Praynig
Иве, ти знаеш ли нещо по-успокоително за скарлатина и ранни месеци на бременност? Аз съм карала рубеола, варицело Йоана изкара миналата годинаи тези двете не ги мисля, обаче нали скарлатината повтаря и много ме е страх... newsm78

# 326
  • Мнения: 1 063
Деска нищо не мога да ти кажа мила, знам че рубеолата е страшна, но за скарлатина нямам и идея дори, но недей сега да ходиш да ровиш и да се шашкаш, а и щом не е имала контакт с детето...ако искаш я заведи да и вземат гърлен секрет и то ще си покаже, но съм сигурна, че нищо няма да и има Peace
Няма ли кой да я гледа и да не ходи на детска и без това остана само един месец... Thinking

А какви симптоми са те хванали newsm78, като раждала не мога да вдена, за контракции ли говориш...

СПОКО БЕ ЖЕНА, ДОБРЕ СИ!!!

# 327
  • Мнения: 2 950
Аааа, добре съм - наистина! Просто ме боли кръста, а е рано, много ме опъва корема и нали знаеш в деветия месец преди раждането как боли долу като се разширяваш - еми много рано започна  newsm78 А повръщането и умората не ги броя! Обаче да наблегна, че не се оплаквам, само споделям - защото е за хубаво. Никакво оплакване  Naughty Да са ми здрави бебоците, другото се търпи - няма страшно.  Grinning
А Йоли аз я гледам сега - две седмици съм в отпуска, а после може да си пусна болничен, че да изкретаме 3-ия месец.

# 328
  • Мнения: 10 758
Деска, секцио ли си раждала?

# 329
  • Мнения: 2 950
Не, нормално. И дано и вторият път е нормално - много ме е страх от секцио  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт