Фолклор за отслабване и спорт - 2 част!

  • 15 849
  • 374
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 806
Деси, май тук е мястото да те поздравя с двата нови живота, които са се появили в теб.
Честито, мила, и много да се пазиш.
Лека бременност ти пожелавам и леко раждане. И само положителни емоции!

# 331
  • Мнения: 10 758
Не, нормално. И дано и вторият път е нормално - много ме е страх от секцио  Praynig
Я не се втилясвай....на мен и двете са ми секцио Laughing
Питах те, защото казваш, че ти опъва....но сега се замислих Thinking, нали матката расте, та за това те опъва...май newsm78

# 332
  • Мнения: 1 063
Споделяй, оплаквай се ние сме тук за това -да те успокояваме, да ти вдъхваме кураж, да те разсмиваме,а останалото божа работа.

Аз втората бременност я изкарах с непрекъснати контракции, опъвания, но съм раждала също като Цомбето и да ти кажа под секрет,  страх ме е от нормално раждане Laughing

Кога изтича карантината?

# 333
  • София
  • Мнения: 2 356
DessiJ, консултирай се с гинеколога си, но мисля, че ако много те опъва можеш да пиеш но-шпа. Аз съм пила към 10 седмица, а и по натам. Няма никаква вреда за бебетата.

Момичета, много се надявам от другата седмица да се присъединя към хората.

# 334
  • Мнения: 1 063
Забравих да Ви кажа, че хотела не е затворен, но е зает до 26.05-има зелено училище, след това е свободно...

# 335
  • Мнения: 10 758
Забравих да Ви кажа, че хотела не е затворен, но е зает до 26.05-има зелено училище, след това е свободно...
Значи може да отидем на 26-ти newsm78

# 336
  • Мнения: 1 063
Забравих да Ви кажа, че хотела не е затворен, но е зает до 26.05-има зелено училище, след това е свободно...
Значи може да отидем на 26-ти newsm78

На 26 ги изпращат и каза след това, нали трябва да оправят стаите, може би е за това  newsm78


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАММА Т

ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ВСЕ ТАКА ВЕСЕЛА И ИГРИВА newsm53

 bdbaloni Tada  party006  party006  party006 Tada bdbaloni

# 337
  • Мнения: 2 950
Асса, много си мила! Благодаря ти! Както виждаш спирам диетите за известно време - после отново с пълна сила  Joy

Иве, карантината е до 11 май. Защо?  newsm78

Днес ли Цвети има Рожден ден? Цвети, да си жива и здрава! Желая ти много любов и още резултати от нея!  Joy Hug Hug Hug

# 338
  • Мнения: 1 021
Цвети  newsm59
Желая ти много здраве, щастие, любов и да си все така усмихната и лъчезарна!

Момичета, нещо съм се сдухала днес  Confused и ми е едно такова криво , ама като ви чета ми се пооправи настроението!

# 339
  • Мнения: 1 063
Деси питам, за да знам докога да те мисля Laughing

Другото Деси, защо си се сдухало бе мило, виж какво слънце е навън, усмихни се и си кажи живота е хубав и смело напред... Hug

# 340
  • Мнения: 1 021

Другото Деси, защо си се сдухало бе мило, виж какво слънце е навън, усмихни се и си кажи живота е хубав и смело напред... Hug
Hug
Имам съмнения за здравословен проблем и се надявам днес или до края на седмицата да успея да отида при специалист и да разбера със сигурност какво е. Praynig

# 341
  • Мнения: 1 063
При теб ли?

# 342
# 343
  • Мнения: 1 063
Стискам палци всичко да е наред и да продължиш да се усмихваш Hug

# 344
  • Мнения: 10 758
на маммаТ Hug

Много здраве, щастие и късмет ти желая.....и домашните да те слушат Wink

Общи условия

Активация на акаунт