Фолклор за отслабване и спорт - 2 част!

  • 15 846
  • 374
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 950
Деска, дано не е нещо сериозно - стискам палци! Чакам да кажеш, че всичко е наред  Praynig

# 346
  • Мнения: 10 758
Още един палцестискащ...дано всичко да е ок Praynig Peace

# 347
  • София
  • Мнения: 900
Още един палцестискащ...дано всичко да е ок Praynig Peace

И аз на опашката!!!
Десинка,
да кажеш какво е,
че кака ти Мина
я отписват три пъти вече  ooooh!  Wink

А аз те па на - напук оцелявам  Hug

# 348
  • Мнения: 1 021
Благодаря ви за подкрепата! Споделила съм съмо с мъжа ми и сестра му, дори и на майка ми не искам да казвам и вашата подкрепа наистина означава много за мен!  Hug
Хайде да не разваляме празника на Цвети и да пишем само хубави работи днес!  Simple Smile

# 349
  • Мнения: 277
Ей, момичета, много ви благодаря!
Ива, Деситата... на всички!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 350
  • Мнения: 277
И Деска, всичко е наред, сигурна съм!!! Близнаците се гледат трудно, щото са две накуп, не за друго. На мъжа ми бабата като бях бременна, все казваше: сега ти е наи-лесно - знаеш че е на топличко, че е нахранено, че н е му липсва нищо, така че сега е най-спокойно и най-лесно за майката Simple Smile
Така или иначе, стискам палци!!! 

# 351
  • Мнения: 2 950
Цвети, благодаря ти. А мен такава паника ме е обзела. Дали защото са две?  newsm78 Все си мисля лоши работи и чакам с нетърпение следващия преглед. Ама не мога да ги гледам на видеозон всеки ден я...  Naughty

# 352
  • Мнения: 10 758
Ей, момичета, много ви благодаря!
Ива, Деситата... на всички!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Можеше и мен поименно да споменеш Flutter

Цвети, благодаря ти. А мен такава паника ме е обзела. Дали защото са две?  newsm78 Все си мисля лоши работи и чакам с нетърпение следващия преглед. Ама не мога да ги гледам на видеозон всеки ден я...  Naughty

кат дода и кат та изплюща, ше видиш ти.....земи си седни на гъзо и не мисли щуротии....
всичко ще е наред бе жено, споко.
Така кат се притесняваш, притесняваш и тях....
Ейййй, ще напердаша като се видиме Mr. Green

# 353
  • София
  • Мнения: 900
DessiJ
я и аз да те успокоя

А питаш ли братовчедите ми с тризнаци  Wink

Снаха ми, милата, беше страшна още в шестия месец  ooooh!
А е по-дребна от другото Деси
Родиха се осмаци,
живи, здрави и слончета  Peace
първия беше 2.300
втория - 1.950
а момата беше 1.750

представяш ли си
тризнаци - осмаци  ooooh! ooooh! ooooh!

На около годинка
Табакова беше казала
"Малееее, добре, че бяха недоносени,
че ако бяха доносени, се плаша колко ли килца щяха да са"

Ама радостта е неописуема!!!!!!!!!!!!!!
Ще си чакаме фолклорните бебоци с МЕРАК!!!

# 354
  • Мнения: 1 021
Момичета с мен всичко е наред!
Вашето палцестискане помогна!  Wink
Искам и от тук да изкажа моите огроооооомни благодарности на Мина, която се отзова и ми помогна веднага. Да знаете, страхотен човек е! Мина, от много скоро те познавам, но те обичаааам.  Heart Eyes Извинявайте за лирическото отклонение, но съм толкова щастлива, че ми идва да крещя от щастие!
Мина   bouquet
Другата Деска, в тази тема има огромна положителна енергия, влизай по-често и всичко ще е наред. Вервай ми  Wink Или най-добре ела в събота лично ще ти я предадем.
Обичам ви всички  Hug

# 355
  • Мнения: 10 758
Момичета с мен всичко е наред!
Вашето палцестискане помогна!  Wink
Искам и от тук да изкажа моите огроооооомни благодарности на Мина, която се отзова и ми помогна веднага. Да знаете, страхотен човек е! Мина, от много скоро те познавам, но те обичаааам.  Heart Eyes Извинявайте за лирическото отклонение, но съм толкова щастлива, че ми идва да крещя от щастие!
Мина   bouquet
Другата Деска, в тази тема има огромна положителна енергия, влизай по-често и всичко ще е наред. Вервай ми  Wink Или най-добре ела в събота лично ще ти я предадем.
Обичам ви всички  Hug
Браво HugРадвам се, че всичко е наред.
Сега седни и си пийни една ракийка(или квото пиеш, ама да е алкохолец)  bouquet

А за Мина - знам, още от първата ни среща, преди няколко месеца, се влюбих в нея.Обичам я много.

# 356
  • Мнения: 1 063
Оооо тук само хубави новини, браво много се радвам за теб Деска   bouquet
За Минето няма да коментирам, само искам на половина поне да приличам на нея един ден newsm51

А Цомбето ме изпълва с позитивизъм, ако можете да видите как се хиля някога като и чета постовете, а нека после ти е кофти newsm51

И аз се включвам във всеобщата любов, обичам Ви всички   mrstraetz  mrstraetz  mrstraetz


А, за Копривщица нищо не казвате да звъня ли пак, да питам ли друго...

# 357
  • Мнения: 2 950
Ами аз какво да кажа, освен че и аз мнооооого ви обичам. Ама как успяхме дасе съберем толкова готини хора!  Hug Hug Hug
Трябва да благодарим на Анна-Мария, която не знам какво стана и се отказа още първия път, но пък съм й страшно благодарна, че пусн атази тема!  Hug
Адашке, брависимоооо!  Hug

# 358
  • Мнения: 277
Околомръснишко Цомбе, как ти е името, че да ти благодаря и на тебе лично? Simple Smile))))

# 359
  • Мнения: 1 063
Като моето Цвети, адашки сме Wink

Момичета не се сдържах да споделя нещо с вас, прочетох го вчера...
Ако не Ви харесва или мислите, че не му е тук мястото кажете да го изтрия, но мен много ме развълнува...

http://www.izvorite.com/text/text107.htm

Общи условия

Активация на акаунт