"Дневникът 5" - да отслабнем всички заедно

  • 17 871
  • 514
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 146
Saskiq какво стана с танците? Wink Посещаваш ли ги? Wink

 Grinning да китикатче,  много ми харесват латино танците, сега партньор си търся newsm78 Sad, само че два пъти за по час са ми тренировките, чакам си ги с нетърпение Laughing

# 16
  • Мнения: 3 647
Както винаги темата е невероятна  Heart Eyes
Новите стимулиращи снимки са просто уникални... Който ги види ще му се отще каквато и да е било храна  Confused
Успех на всички и много свалени кг и см  Peace  Hug   bouquet  bowuu
Peace Twisted Evil Praynig
 дано

# 17
  • Мнения: 990
Прекрасна темичка... както винаги!  Flutter Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 936
Привет! Много собро настроение и още повече свалени кг да има в новата тема! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Утре ще лунувам, че днес съгреших с масленка с течен шоколад. По принцип мразя неделята, а и днес бяха сама с децата. Голямата си правеше оглушки и само ме ядосваше, аз крещях и се карах, та накрая си успокоих нервите с това сладко нещо. Съжалявам. Embarassed

# 19
  • Мнения: 6 958
В една от подтемите съм публикувала страхотни тортички  Whistling ooooh! Whistling ooooh! Whistling Аз току що се нахраних?!?  Joy hahaha Joy

И все пак дали някой на диета би си позволил това?!? Съмнявам се...  Joy hahaha Joy


Гледайте на воля - ама не яжте!!! Peace


Не ме бийте  Praynig Praynig Praynig Нека си потренираме волята... Както се казва ''или'' - ''или''...   bouquet

# 20
  • Мнения: 146
.....днес си хапнах две парчета кекс, и кой ме караше незнам, хем не обичам чак толкова много, в пмс съм- сигурно затва не мога да се контролирам........лека нощ момичета, а преди лягане дайте да направим по две три серии коремни Grinning

# 21
  • Мнения: 3 647
.....днес си хапнах две парчета кекс, и кой ме караше незнам, хем не обичам чак толкова много, в пмс съм- сигурно затва не мога да се контролирам........лека нощ момичета, а преди лягане дайте да направим по две три серии коремни Grinning
а аз цели 6 баклавички ( турски със шам фъстик Embarassed)
като сме тръгнали да си казваме греховете

# 22
  • Мнения: 393
А това е поздрав за вас момичета ... да не забравяме , че преди всичко сме жени и трябва да си оставим по нещо от формите ! И да не даваме на никой да ни комплексира .
http://www.vbox7.com/play:f93b6f69   Hug

# 23
  • Мнения: 3 647
А това е поздрав за вас момичета ... да не забравяме , че преди всичко сме жени и трябва да си оставим по нещо от формите ! И да не даваме на никой да ни комплексира .
http://www.vbox7.com/play:f93b6f69   Hug
Peace  много добро

# 24
  • Мнения: 394
Бравооо на вас, от сряда запразних и хоп плус 15 странички а и хоп и нова тема!!!
Айде момичета стягаме се и тази седмица по големи резултати, че тази дето мина май всички я оплескахме- най вече аз Embarassed!!!
За най голямо мое успокоение килограми няма качени, може би ми помогна спорта -четери дни в седмицата, а от утре сериозно на зелева супа ,че вече два пъти я почвам и стигам само до третия ден!!!
Успех на всички ,време има още- лятото е далече!!!  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 674
В една от подтемите съм публикувала страхотни тортички  Whistling ooooh! Whistling ooooh! Whistling Аз току що се нахраних?!?  Joy hahaha Joy

И все пак дали някой на диета http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8154.0?!? Съмнявам се... 
Joy hahaha Joy


Гледайте на воля - ама не яжте!!! Peace


Не ме бийте  Praynig Praynig Praynig Нека си потренираме волята... Както се казва ''или'' - ''или''...   bouquet
Един път в годината... бих  си позволила това изкушение  Flutter

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 01:38 от roza66

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Честито за новата тема!
Дано да има новини само за килограми в минус  Peace!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 819
Добро утро на всички!

Miranda, страхотна тема, както винаги! Поздравления!

Вчера беше неделя и аз си позволих свободен ден - резултатът е една зелена салата, едни свински ребра и един щрудел с ванилов сос. ММммм, вкусно. А днес, понеже не можах да реша какво ми се яде - лунен ден!

Стискайте палци тази седмица кантара да покаже петица Praynig Praynig Praynig

От тази вечер започвам упражнения... ако намеря време.

Пожелавам ви хубава, успешна и слабееща седмица  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 664
здравейте да се запиша и аз тук,
много успешна седмица на всички

# 29
  • Мнения: 146
добро утро сладурки, днес и аз ще съм на лунна диета и дълга разходка Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт