Мнения за количка Quinny Speedy

  • 14 961
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 688
ЗА Спидито ще кажа че е много,красива,удобна,върви леко,широка е и още куп предимства които може би незнам,защото не съм полазвалла такава количка,но това че няма бор и облегалката не се вдига до горе за мен за недостатъци.
Ползвах Макси Коси модел Монтеро(май така беше) и я смених не защото не ми беше удобна и не я харесвах,а защото на детео не му беше удобна.Фирмата производителн беше измислила какви ли не други екстри,но мъник аискаше да разглежда света около него и неможеше да седи леко излегнат назад и да няма на какво да се овеси отпред:)
Тогава взехме Неонато летен варинат,който отговаряше на мойте изисквания и съм убедена че беше по-удобен и на детето!
И тъй като две лета подред изкарах по паркове и градинки имам познати които ползваха този модел количка и го смениха по същите причини:(
НА края на поста си ще кажа че Спидито е страхото,спор няма,но децата и родителите на са уноверсални и затова избираме различни модели!

# 31
  • Мнения: 527
Момичета харесала съм си тези две колички на Пег Перего
http://www.pegperego.com/page.php?sid=854e14ef19a647d7030ab84b98 … 00000120&cl=N
http://www.pegperego.com/page.php?sid=854e14ef19a647d7030ab84b98 … 00000100&cl=N
Моля да ми дадете вашето мнение,и на двете седалаката пада до напълно легнало положение,мога ли в този случай да избегна купуването на кош за новородено?Очаквам моето бебе в края на май месец HugСлед голямо чудене каква количка да избера се спраях на тези двете и на Чико Трио S 3,но тя няма напълно легнало положение.Благодаря на всички за отговорите  bouquetТемата я пуснах за Спийди,но за да не отварям друга питам тук Peace

# 32
  • Мнения: 4 428
Определено може да минеш без отделен кош  Peace Аз попринцип не харесвам колички, при които това е необходимо. Не се ползва пълноценно и след 4-5м се чудиш къде да го прибираш  Grinning
Иначе и двете са добри. Триколката има повече екстри, но е доста по-тежка. Всъщност на триколката това й е основния недостатък. Но всички триколки са тежки. Което не ми е ясно защо е така, при положение, че имат с цяло колело по-млако  newsm78
Пликото не ми харесва с тези две дръжки. Аз избягвам такива колички, защото се карат трудно с една ръка. Макар, че и това си е до навик. Пликото е и с по-малки колела, а триколката е танк в това отношение.
Абе, ако си навита да си взимаш лятна след време, си вземи триколката  Peace

# 33
  • Мнения: 4 428
Да, Джейн са супер  Peace Който може да си ги позволи, това е много добро решение. Аз се заглеждах по Номада, но за жалост не го внасят в Бг  Tired

# 34
  • Мнения: 129
Ами искам да ти кажа че Jane не са по скъпи от Quinny, така че....А на всичкото отгоре във цената ти влиза всичко - включително и чантата! В Бг се внасят моделите Slalom, Carrera и Carrera Matrix - която е 2в1 (коша за новородено е комбинация м/у кош и столче за кола) Килограмите на количките са 8кг за триколката и 8,5 за четириколката Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 457
Момичета харесала съм си тези две колички на Пег Перего
http://www.pegperego.com/page.php?sid=854e14ef19a647d7030ab84b98 … 00000120&cl=N
http://www.pegperego.com/page.php?sid=854e14ef19a647d7030ab84b98 … 00000100&cl=N
Моля да ми дадете вашето мнение,и на двете седалаката пада до напълно легнало положение,мога ли в този случай да избегна купуването на кош за новородено?Очаквам моето бебе в края на май месец HugСлед голямо чудене каква количка да избера се спраях на тези двете и на Чико Трио S 3,но тя няма напълно легнало положение.Благодаря на всички за отговорите  bouquetТемата я пуснах за Спийди,но за да не отварям друга питам тук Peace
аз съм за триколката на ПеГ пЕРЕГО Peace,по принцип  чико се води ,че няма пълно легнало положение,но на практика ляга до долу-има една пеперудка в коята влизат 2 каишки,като се стисне пеперудката се освобождават каишките и пада до долу. Peace

# 36
  • Мнения: 129
Погледни добре килограмите на триколките, Peg Perego и Chicco....

# 37
  • Мнения: 3 457
Пег Перего е 13кг.,а за чико аз незнам Peace

# 38
  • Мнения: 4 428
Ами искам да ти кажа че Jane не са по скъпи от Quinny, така че....А на всичкото отгоре във цената ти влиза всичко - включително и чантата! В Бг се внасят моделите Slalom, Carrera и Carrera Matrix - която е 2в1 (коша за новородено е комбинация м/у кош и столче за кола) Килограмите на количките са 8кг за триколката и 8,5 за четириколката Simple Smile

Да, знам, че излизат еднакво  Peace Дори Джейн излиза по-евтино, като прибавиш и кошницата и чантата  Peace
Триколката на Чико я водят май 11кг Но тази на Перего има повече екстри  Peace

# 39
  • Мнения: 129
Това заради поставката за чаши ли е? В смисъл това ли е по голямата екстра?

# 40
  • Мнения: 4 428
Това заради поставката за чаши ли е? В смисъл това ли е по голямата екстра?

Сенника се върти на 180 градуса и дефакто не ти трябва чадърче и покрива много по-добре, има два "режима" /не мога да се сетя по-подходящо описание  Rolling Eyes/ на амортисьорите - за равен и неравен терен, има по-лесен достъп до коша за багаж при налъно легнало положение на гръбечто /има едни пружинки/, заради сенника дефакто бебето може да гледа и към майката, доколкото съм чела отзиви Чикото не е чак толкова маневрена.
На мен ми се струва с повече екстри  newsm78

# 41
  • Мнения: 527
veselina_s_p,Какви са  предимствата на Перего пред Чико?Триколка ли е за предпочитане,защото аз се запалих по Перего-Плико P3,от вторият линк,който съм показала по-горе.Супер е лека,8 килограма,много маневрена,и има всичко за което съм чувала че е необходимо.Давайте съвети,всяко мнение ми е от полза  bouquet

# 42
  • Мнения: 2 829
Държа да отбележа, че мнението ми е пристрастно, защото много си харесвам количката, но... На Jane Slalom Pro 8 килограма е само рамката, много ясно е показано на сайта. А колко тежи летния кош-не можах да видя. На Пег Перего килата са 13, но с всичко-сенник, кош за багаж, летен кош.
Все пак аз смятам, че големите помпащи гуми правят количката много по-лесна и лека за бутане от някоя лека количка с малки колела-лично аз съм пробвала да бутам Чико Кортина с 6 кг бебе и без никакъв багаж-буташе се точно толкова леко, колкото моята GT3 с 10 кг. бебе, 1.5 л. минерална вода, покупки, одеалце, играчки, мето яке и каквото още можете да се сетите-аз си товаря количката все едно няма да се прибирам 3 дни Laughing
Аз лично не мисля въобще да си упувам лятна количка.
Желая на всяка от вас да си харесва количката колкото аз-моята Grinning
Успех в избора!!!
Екстрите според мен са (в сравнение с триколката на чико):
-поставката за чаша, както и 2-те поставки за чаша за детето.
-по-големия кош за покупки
-по-дълбок сенник, който може да се накланя напред
-регулираща се поставка за крачетата
-режимите на амортисьорите са 3-за асфалт, мек терен (трева) и твърд неравен терен (калдаръм)

# 43
  • Мнения: 2 768
Мен пък JANE изобщо не ме грабват! Нито като екстри, а като дизайн пък изобщо!  Naughty
Виж CASUAL PLAY е класа! Страхотни колички! И между другото, в Испания са доста по-харесвани от JANE!

# 44


model 2007 godina ima izpraveno polojenie na gurba no neznam dali gi vnasiat ve4e

Общи условия

Активация на акаунт