"Пълна промяна" по Нова ТВ

  • 81 155
  • 1 518
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 540
ще го гледам с голям интерес tv

 Peace

# 16
  • Мнения: 811
На мен ще ми е много интересно да гледам предаването, така както ми беше интересно да го гледам и по FOXlife.
Но лично аз не бих се подложила на хирургическа намеса. Не изпитвам нужда да си преправям каквото и да било. Харесвам се каквато съм, дори и малкия ми бюст не ме кара да искам силикон  Simple Smile След години може би и аз като монда бих си направила лифтинг в чужбина  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 503
Бих отишла в "пълна промяна" да ми избелят зъбите и след 5 години да ми хакнат 1 ботокс,но за друго НЕ.Аз съм страхлива за таквиз манипулации.Ще следя предаването Peace

# 18
  • Мнения: 82
Токущо гледах рекламата и ще се излъчва по BTV а не по Нова ТВ,но ще го гледам с голям интерес tv
PeaceПо бтв предаването ще бъде съвсем друго.Някакво реалити-ще участват много жени и нещо ще се избира.мОЖЕбИ ЗА НАЙ-УСПЕШНО ПрОмЕНИлА СЕ УчАСТНИчКА.А ПО НТВ Е КАТО ПЪлНА ПрОмЯНА С ВОДЕЩА ГАлА. Peace

# 19
  • Мнения: 365
Е аз нямам амбицията да ме направят кой знае колко различна, но ми се ще примерно да ме пратят да си смъкна килцата при д-р Емилова да речем. После да ми стегнат коремчето и бедрата и да ми махнат стриите. Едно избелване на зъбите също няма да откажа. После да мина през солариум. След това да ми боядисат косата и да я изправят много добре, че е много дълга и къдрава и ми писна да я сресвам по 30 мин с 1 тон балсам. И накрая да ме довършат с един професионален грим.
А... да и трайно обезкосмяване, че ми писна да се щавя с тоя епилатор.
Скромно нали?

# 20
  • Мнения: 1 975
И аз ще гледам с интерес Shocked, но и аз съм от страхливите и не бих посмяла Naughty.

Абе какво им става на тия ТВ, вече една през друга да излъчват почти еднакви предавания newsm78

# 21
  • Мнения: 1 157
За това по Нова ТВ сега разбирам ще ги гледам и двете

# 22
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Набрали ли са участници? Кога, за това нищо не се чу?

# 23
  • Мнения: 365

Абе какво им става на тия ТВ, вече една през друга да излъчват почти еднакви предавания newsm78
Това се нарича медийна конкуренция. При това нелоялна от страна на БТВ според мен. Ама това е друга тема на разговор.

# 24
  • Мнения: 2 723
Аз бих се подложила, голям праз, че е пред цяла България...
Страх ме е, ама пък каквото и да е - минава... друг е въпросът имам ли нужда реално Thinking

# 25
  • Мнения: 7 186
Ето тук приемат кандидати за кастинг Simple Smile

http://www.palnapromiana.com/

# 26
  • Мнения: 817
На пълна промяна не бих се подложила ,още по-малко пред цяла българия.Според мен ще се търсят къндидати с някаква лична драма която е предизвикала тов им желание за промяна.Обикновено това са хора които си мислят ,че със операция на бюста или липусукция ще решат някакъв тяхен проблем или ще задоволят ,някаква вътрешна потребност и ще се почустват по-щастливи.
Но с интерес ще го гледам LaughingА знае ли се съвместно с кои доктори ще се работи Blush

# 27
  • Мнения: 1 028
Аааа няма страх брате,пуснах вече мейл за участие,желанието ми да да ме"подновят" е по-силно от всички страхове и болки.

# 28
  • Мнения: 7 186
Някой знае ли кои хирурзи ще участват? Че се чудим в един друг форум Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 028
Е,надали ще повикат някви касапи-стажанти,не ми се вярва да се изложат в такъв световен формат.

Общи условия

Активация на акаунт