Кога закарахте детето на плаж или с бебе на море

  • 5 095
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 629
На море все още не сме ходили, но на басейн някъде от към 6тия месец. Лятото сме на басейн почти всеки ден. Даже от няколко дни е много топло времето и се чудя дали да не откриваме сезона  Grinning

# 46
  • Мнения: 472
Алекс беше на четири месеца, когато я заведохме първо на басейн, а после и на море. Никакъв проблем.

# 47
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Моето сланце го заведох за първи път на плаж преди два месеца и беше много щастлив - игра в пясъка,на плиткото в океана и тн..Знам че въздухът е много полезен, но не трябва бебо да се излага на слън,защото кожата му е много нежна.

# 48
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Аз това лято смятам всеки ден да я водя сутрин или следобяд на плаж. Годинка ще навърши на 31.07., та предполагам ще е на 11 месеца някъде. Иначе за памперсите има такива памперси бански, в България мисля, че на Либеро има такива.

# 49
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз си мислих живот и здраве да отидем септември месец за 4-5 дена! Ние чакаме малката принцеса на 05.07. - ще бъде на два месеца тогава! Дали няма да е малко раничко за бебе на два месеца? Разбира се за по 2-3 часа на плажа, през останалото време активна почивка и разходки!

за мен това е безумие, извинявай за правия текст, но помисли на 2 м пеленаче за 2,3 часа на плаж  Shocked Shocked Shocked


Аз пък не мога да разбера къде му е безумието на това  newsm78
Какъв е проблема да се отиде за 2-3 часа на плажа преди обяд или след обяд и се седи под чадър.

# 50
  • Мнения: 380
И ние сме от безотговорните  Mr. Green
На месец и половина беше. Не е стоял на слънце, но си спеше на плажа в кошчето за кола и под чадъра. Тук е съвсем нормално да видиш на океана родители с новородени бебета в кенгуру, слинг или количка. Често пясъка до водата е твърд и може да се ползва количка.
Ако не е изложено на пряка слънчева светлина и е намазано с крем, значи няма проблем Peace.
Успех Hug

# 51
Лекси август ще бъде на 6 месеца и мислим да я заведем на море, но се чудя, нали трябва като я къпем в коритото да е на температура 37 градуса, а морската вода е толкова по-студена? Вие започнахте ли предварително да я свиквате на по-хладна вода при къпане?

# 52
  • Мнения: 998
Аз си мислих живот и здраве да отидем септември месец за 4-5 дена! Ние чакаме малката принцеса на 05.07. - ще бъде на два месеца тогава! Дали няма да е малко раничко за бебе на два месеца? Разбира се за по 2-3 часа на плажа, през останалото време активна почивка и разходки!


за мен това е безумие, извинявай за правия текст, но помисли на 2 м пеленаче за 2,3 часа на плаж  Shocked Shocked Shocked

 И аз не разбирам кое му е безумното  Shocked Цвети е родена април и от юни ходихме 4 пъти на море, на плаж сме стояли и по повече (тя под чадър в количката)!  Whistling


Аз пък не мога да разбера къде му е безумието на това  newsm78
Какъв е проблема да се отиде за 2-3 часа на плажа преди обяд или след обяд и се седи под чадър.

# 53
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Аз мисля да го водя на плаж тази година, но след 4-5ч. Ще му купя надуваемо басейнче за морска вода да си цапка вътре  Grinning
А иначе, балкона ни е голям и западен и искам и там да топля слънчева вода и по обед да го разхлаждам и после да спи.

# 54
  • Мнения: 9 990
Аз си мислих живот и здраве да отидем септември месец за 4-5 дена! Ние чакаме малката принцеса на 05.07. - ще бъде на два месеца тогава! Дали няма да е малко раничко за бебе на два месеца? Разбира се за по 2-3 часа на плажа, през останалото време активна почивка и разходки!

за мен това е безумие, извинявай за правия текст, но помисли на 2 м пеленаче за 2,3 часа на плаж  Shocked Shocked Shocked


Аз пък не мога да разбера къде му е безумието на това  newsm78
Какъв е проблема да се отиде за 2-3 часа на плажа преди обяд или след обяд и се седи под чадър.


То тук е безотговорно да излезнеш на разходка преди 40 ден, ти за плаж мислиш hahaha
Никой не е казал, че бебето ще се пече на слънце, в горещите дни прохладата край водата е по-добрият вариант даже...

# 55
  • София
  • Мнения: 4 397
Ами да си слагам фереджето  Mr. Green

Много ги "обичам" тези изказвания безотговорна, безумие и прочие да не ги изброявам.

Живот и здраве и ние мислим към края на август началото на септември да заведем и ДВЕТЕ деца /то едното ще е бебе де/ МОРЕ

# 56
  • Мнения: 388
Аз смятам мойта бебка вечерта към 8 да и топна дупенцето в морето.
По начало сме всяка вечер на капаните.
Райне, ще се радвам живот и здраве да ги заведем заедно. Ще свирнем и на други мами.

# 57
  • Мнения: 9 990
Да бе, много ми е странно, майките, живеещи по Черноморието въпбще ли не се разхождат година-две?Не слизат до плажа ей така-на разходка за по час, както ние в парка? Thinking

# 58
  • на пистата
  • Мнения: 5 867
според мен смяната на климата е важна,тези които си живеят на морето не ги бърка климата,може би за това не дават докторите,но аз живот и здраве ще раждам юли и мисля в началото на септември да идем на море ех каква съм безотговорна

# 59

Общи условия

Активация на акаунт