Кога закарахте детето на плаж или с бебе на море

  • 5 093
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 68
И аз ви благодаря за информацията. С Бубка и тати ще ходим на море сигурно септември и това ми беше много полезно

# 76
  • Мнения: 2 427
Ты като много казват че ще бъдат на море в Италия-ще видите колко много новородени има по плажовете,естествено са облечени и под чадъра или в количка или порт бебé,но тук не ги притеснява изобщо това че са малки.И ние ще ходим на море с нашия хубавец,който стхе бъде на 8 месеца по това време,но само сутрин и късно следобед.Ако питате мен 11.00 е даже късно за бебе на плаж,поне тук при нас на морето е адска жега в 11.00.За мен най много до 10.30 максимум.А и рано сутринта е полезно да дишат изпарения,така че е по-добре да се ходи рано с бебе,да се калява,да се освежава.
Миналата година нали бях бременна,не се излагах на слънце,стоях непрекъснато под чадъра и пак успях да изгоря,нали съм с бяла кожа.При яко мазане с млека със защитен фактор и чадъри се върнах от море шоколадова.Така че не мислете че чадъра предпазва кой знае колко.Бебето мож и да изгори под чадър.

# 77
  • Мнения: 3 042
На море заведохме злати на 10м, а на плажа го заведохме на 1г 9м. Mr. Green

# 78
  • Мнения: 3 334
На плаж - само рано сутрин, под чадъра, малко във водата и така.

и ние така . Хриси беше на 1год.

# 79
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Много ви благодаря за отговорите,момичета! HugМисля да ви послушам и да се разхождаме по алеята надвечер,а септември когато вече няма толкова хора по плажа и водата е по-чиста да го потопя за първи път в морето.Ще му направим нещо като "морско кръщене" Laughing

# 80
  • София
  • Мнения: 2 698
Септември месец, когато беше на три месеца почти, я водехме всеки ден и киснехме и сутрин и следобяд - тя си лежеше кротко под чадъра в коша на количката и по никакъв начин не ми е направило впечатление това да и е навредило. Пътуването натам беше като беше на 45 дни и спа почти през цялото време. Като си от морски град - не се колебай да пробваш, детето ще си покаже.

# 81
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Беше на 2г, предишната също исках да отидем на море, но не можах да събера пари. Ако живеех на морето (ех мечтиииии) щях да го заведа на плажа още на 1 месец.

# 82
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ние миналата седмица се върнахме от морето. като отидохме Дари беше на 50 дена. естествено стоя на сянка, с шапка, обилно намазан с фактор 50 на Мустела. не го потопих в морето, т.к. водата още си е доста хладна за новородено.

Общи условия

Активация на акаунт