Кога закарахте детето на плаж или с бебе на море

  • 5 156
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 097
Беше на 1 г., когато за пръв път я заведохме на морето, но много се страхуваше и от морето и от пясъка. После пак повторихме, когато стана на 2 г. и картинката беше друга - не можахме да я изкараме от морето. Водехме я обаче само в късния следобед и то за 1 ч. максимум, при това намазана с висок фактор плажно масло.

# 61
  • Мнения: 5 391
Още не съм го водила, на една година е, мисля и това лято да пропусне.

# 62
  • Мнения: 2 361
  За пръв път я заведохме когато беше на две и осем месеца. Първия ден отиваме към 18:00-19:00 и стоим докато се стъмни, колкото да се порадваме на пясъка и морето. После ходим от 9 докъм обяд и вечер след 18:00. Когато е слънчево ползваме фактор и чадър. Когато е мрачно просто си висим на плажа и си бърборим. Според мен за малки бебета плажът е подходящ между 07:00 и 09:00 и привечер, колкото да подишат йодни изпарения и да послушат шума на вълните.

# 63
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
На годинка и месец. Ужасно си падна по морето, но не искаше да върви по пясъка  ooooh!

# 64
  • София
  • Мнения: 2 968
Още не сме.

# 65
  • Мнения: 482
Нашето бебе го чакаме май месец ... и планираме да направим едно море края на август, началото на септември. Смятаме да сме ние + човек на които може да се поверят грижите за бебето от време на време. Не правим планове да стоим с бебето на плажа - по скоро само разходки. Но какво ще се случи на място не знам ... както немога да кажа и 100 % отиваме.
Иначе повечето хора като им кажеме че възнамеряваме да отидем на море веднага се възмущават  Twisted Evil ама толкова дълъг път, ама как на море, ама то климата там бил различен, то влажноста била друга ... обикновено им отговарям и че покрай морето се раждат бебета и колкото и да им е странно - дори оцеляват  Sunglasses
Не сме олигофрени да оставим бебето на 3 месеца по един памперс цял ден на плажа ... но и едва ли ще се въздържа от това да го занеса до морето и да му потопя крачетата  Laughing
p.s. повече ме притесняват ските зимата ... тях може и да ги пропуснем - ще видим ...

# 66
  • Мнения: 2 950
За първи път я заведох на море на 3 месеца - не бих повторила. Беше кошмарно пътуване. Втория път беше веча на година. Ходихме на плажа сутрин от 7 до 10 часа и следобяд от 17 до 19 часа. Беше супер и за не я и за нас.

# 67
  • Мнения: 4 362
беше на 1 месец,когато я заведох на плаж

# 68
  • Мнения: 2 657
Беше на 6 месеца,когато го заведох на плаж Peace

# 69
  • Мнения: 1 896
За пръв път го къпах в морето на 7-8 месеца, но в осем часа вечерта, когато е по-прохладно. Много му хареса.
Пак тогава пробвах да го водя на плажа сутрин към 9 часа и то под чадър, но жегата му беше непосилна, беше му неприятно и непрекъснато плачеше. Според мен къпането в морето е полезно, но в жегата децата се мъчат - и друг на нашата възраст имаше тогава с нас и той се скъса също да реве.

# 70
  • Мнения: 272
Беше на 8-9 месеца като я заведохме на плаж, но в 7 часа бяхме там и стояхме до 10

# 71
  • Мнения: 1 174
Мисля да отидем на плаж с дъщеря ми за първи път това лято, живот и здраве.Сутрин от 8 до 10.30ч. и следобед към 17 е според мен, най-подходящото време- същото, като това на бременността ми.

# 72
  • Мнения: 5 393
Отидохме на море, когато Иво беше на 11 месеца.Първите 3 дни стояхме на плажа до обяд, под чадър разбира се.Мажех го обилно с крем против слънце, висок фактор.След това започнахме да стоим по цял ден, до към 5 часа, детето спеше на плажа, пак под чадъра.Хареса му.Във водата беше със шапка.

# 73
  • Мнения: 2 015
Ами моя син ще бъде на 10 месеца, когато ще ходим.Миналата година една моя приятелка, обаче ходи със синът си, който беше на 6-т месеца и беше доста доволна от почивката.Колкото по-малко, толкова по-добре, че нито иска, нито тича, че да го гониш.Щото после нъцки почивка.

# 74
  • в центъра
  • Мнения: 445
Синът ни беше навършил точно 6 месеца когато го заведохме миналото лято. На плаж ходихме с количка по 2 часа сутрин, той си лежеше там, по-късно, като се престрашихме - и на хавлия, само му топкахме крачетата в морето - та той даже не седеше още... а следобяд го киснехме в басейн на балкона Laughing
Сега като се замисля - добре беше миналата година, а тази - с това неуморно щъкащо навсякъде дете, то няма да е много почивка май  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт