Много тънкообидни сте станали...

  • 8 526
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
Ай стига, клуб, нали искаме да сме различни. И без това се навъдиха много групички по интереси, интелект, липса на такъв, чат-канали и пр. затворени общества  Laughing

Ей на тая тема разсъждавах и аз снощи- за групирането, не че ми пречи нещо, но в една тема изразът "мами с гарсониери" определено ме впечатли...

 

Инфантилните динозаври не винаги са в час със събитията, свиквай  Mr. Green
  Свикнала съм аз  Rolling Eyes и понеже днес го удрям на отявлен спам, ще се просамоконтролирам и дори няма да попитам Тони що ми вика Вергилия.

# 16
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Може да е пролетна депресия  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 27 524
И без това се навъдиха много групички по интереси, интелект, липса на такъв, чат-канали и пр. затворени общества  Laughing

Няма ли да има клуб Синя Кръв  Mr. Green Flutter

# 18
  • Мнения: 3 423
в една тема изразът "мами с гарсониери" определено ме впечатли...

мами с гарсониери мами с малки цици ли значи?

щото има мегдан за разширяване на жилищата...
или пак не съм в час

# 19
  • Мнения: 920
в една тема изразът "мами с гарсониери" определено ме впечатли...

мами с гарсониери мами с малки цици ли значи?

щото има мегдан за разширяване на жилищата...
или пак не съм в час

Има мегдан, ама пари трябват. И за двете.

# 20
  • Мнения: 2 792
в една тема изразът "мами с гарсониери" определено ме впечатли...

мами с гарсониери мами с малки цици ли значи?

щото има мегдан за разширяване на жилищата...
или пак не съм в час

Не такива живеещи в гарсониери, оказа се, че и това групов признак достоен за обединение  Crazy

# 21
  • Мнения: 3 423
Ма това ли значи?
Да не обидя Глория,
като я срещна утре.
Щото на нея лофт и тежи.

# 22
  • Мнения: 46 520
От сезона е  Mr. Green
На теб ти е лесно при крокодилчетата  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 677
Ей на тая тема разсъждавах и аз снощи- за групирането, не че ми пречи нещо, но в една тема изразът "мами с гарсониери" определено ме впечатли...
Е за тва я пуснах тая тема аз,Кифло..
Има едни смешни,грачещи,сълзливи и сополиви групарки..
Плюят и гълтат..И пак и пак..

# 24
  • Мнения: 495
Обиждате се на религия, доходи и пр.
Оня ден изказвам мнение за седмичната спам-тема и ми скачат... Някой изказва мнение за класи - и му скачат...

Стига с този колективизъм  Laughing Стига с тази групова масовка...
И после ела ми обяснявай, кой е гневен и защо. Вземете се погледнете и прочетете отстрани... Хор "Форумска песен"...
е, аз оня ден /ли беше newsm78/ зададох въпроси, пък ми се обидиха, сякаш съм написала констатации, така че моето мнение по ТВОЯ  Grinning  Grinning въпрос, Кейси, е че хората просто НЕ ЧЕТАТ дума по дума и ред по ред  Rolling Eyes, още по-малко си правят труда да проумеят...
и главно от там идва неразбирането и съответно тънкообиждането  Rolling Eyes
в съвкупност с желание да изразиш напиращите в теб чуФства, насъбрани ИЗВЪН форума  Wink

# 25
  • Мнения: 4
Обиждате се на религия, доходи и пр.
Оня ден изказвам мнение за седмичната спам-тема и ми скачат... Някой изказва мнение за класи - и му скачат...

Стига с този колективизъм  Laughing Стига с тази групова масовка...
И после ела ми обяснявай, кой е гневен и защо. Вземете се погледнете и прочетете отстрани... Хор "Форумска песен"...
е, аз оня ден /ли беше newsm78/ зададох въпроси, пък ми се обидиха, сякаш съм написала констатации, така че моето мнение по ТВОЯ  Grinning  Grinning въпрос, Кейси, е че хората просто НЕ ЧЕТАТ дума по дума и ред по ред  Rolling Eyes, още по-малко си правят труда да проумеят...
и главно от там идва неразбирането и съответно тънкообиждането  Rolling Eyes
в съвкупност с желание да изразиш напиращите в теб чуФства, насъбрани ИЗВЪН форума  Wink

Абсолютно подкрепям казаното. Отдавна чета из различните подфорумчета и все несмея да се разпиша, че с моя пиперлив и грубоват език, кой знае как ще ми възприемат думичките . Трябва да се лицемерничи и лигавничи, иначе многото милички и благовъзпитани гУспожици ще се обидАт Crazy

# 26
  • Мнения: 2 792
Е за тва я пуснах тая тема аз,Кифло..
Има едни смешни,грачещи,сълзливи и сополиви групарки..
Плюят и гълтат..И пак и пак..


 Да, де то ясно, ама на мен пак не ми е ясно от къде идва тази нужда за групиране  и търсене на еднакъв признак, който да е обединяващ.
 Комфортта на самоопределянето в група ми убягва, иначе ми е ясно защо се прави.
 
 Изобщо много ясна мисъл имам  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 423
все несмея да се разпиша, че с моя пиперлив и грубоват
език, кой знае как ще ми възприемат думичките .

пиши, дзверко, раздвижи нещата.

# 28
  • Мнения: 9 903
абе има разлика от раздвижване до раздвижване.

# 29
  • Мнения: 4
абе има разлика от раздвижване до раздвижване.

Има разлика, има...но АМАН от разумни и възпитани ви казвам. До гуша ми идва и малко въпреки да кажеш или различна , своя си гледна точка,се обиждат и  като змийки се нахвърлят и те заклеймяват - прогонват те от сладката си, малка, уютна групичка.Пфуу ...язък

Общи условия

Активация на акаунт