СНБМ - инициативи - VІ част

  • 20 066
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Забравих да напиша, че картоните за шаблоните вече са в АМ и скоро ще са готови. Peace

# 226
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз мога да дам в нашата детска градина, но нямам цветен принтер.

Раде, и аз нямам, затова купих цветна хартия. В кварталната книжарница са по 5 ст. / лист.

ОК, мерси и аз така ще направя. Ще взема няколко днес.  bouquet

# 227
  • Мнения: 472
Мацки аз също ще обиколя утре детските градини в региона и докъдето стигна.

Евче, тази задачка беше за Гери, защото тя често влиза в тази тема Heart Eyes

# 228
  • Мнения: 214
И моя отчет за поканата в детските градини.

Така че ако някоя от вас има възможност нека да отнесе поканата и в най-близката до дома й градина.

   Мога да взема няколко покани и да се опитам да ги пласирам в градините и яслите около нас.От кой трябва да взема поканите?

   Що се отнася до разпределението на задачите- с украсяването и правенето на цветята-съм ок, но не мога да поема отговорност за училищата за бременни. По цял ден сама гледам Калина, а мисля че с нея не е много подходящо да обикалям по подобни места, предвид факта, че тя няма да ме остави да си върша работата на спокойствие. Нямаме баби в София, така че отпада възможността да я "прехвърля" на някой временно.
   Днес взех картоните от Рада- ще се опитам до петък да съм ги върнала обратно, за да може в събота и неделя да се действа по украсата. За целта ще има ли цветни картони до петък, за да мога като давам шаблоните да взема цветните?
   Днес ми хрумна , че може от една цветарска хартия да се направят ефектни цветя- има една набръчкана хартия-не знам как да я опиша.Ако тя се изреже в подходяща форма и се хване през средата с телче и отгоре друг цвят хартия за венче листчета?късно ли е?

# 229
  • Мнения: 214
Поканата е тази, която в мейла Хриси е пускала от мейла на СНБМ или тазо, която е в БГ-мамма?Не трябва ли да се добави , че събитието се организира със съдействието на НУК и Хипполенд?

# 230
  • София
  • Мнения: 6 207
Поканата е тази, която в мейла Хриси е пускала от мейла на СНБМ или тазо, която е в БГ-мамма?Не трябва ли да се добави , че събитието се организира със съдействието на НУК и Хипполенд?

Ще пусна в пощата варианта, в който съм добавила всички, за които ми написаха Ина и Хриси.

# 231
  • Мнения: 472
Цитат
От кой трябва да взема поканите?
От текста на Хриси или от страницата ни и я разпечатваш на цветна хартия

Цитат
но не мога да поема отговорност за училищата за бременни. По цял ден сама гледам Калина, а мисля че с нея не е много подходящо да обикалям по подобни места, предвид факта, че тя няма да ме остави да си върша работата на спокойствие. Нямаме баби в София, така че отпада възможността да я "прехвърля" на някой временно.
Аз също гледам детето си сама и няма на кой да я оставя, така че остава варианта да ходя с нея. Аз съм говорила със всички училища само трябва да се доставят до адреса нищо повече. Но ако не можеш друг ще помага.

Цитат
За целта ще има ли цветни картони до петък, за да мога като давам шаблоните да взема цветните?
Тази вечер ще бъдат при Радето, от там вие се разбирайте с нея

Цитат
Днес ми хрумна , че може от една цветарска хартия да се направят ефектни цветя- има една набръчкана хартия-не знам как да я опиша.Ако тя се изреже в подходяща форма и се хване през средата с телче и отгоре друг цвят хартия за венче листчета?късно ли е?

Мисля че е излишен разход!

# 232
  • Мнения: 4 181
Момичета, нямам време да ви изчета, само исках да ви кажа, че са превели парите от ФРГИ   bouquet

# 233
  • Мнения: 214

Цитат
но не мога да поема отговорност за училищата за бременни. По цял ден сама гледам Калина, а мисля че с нея не е много подходящо да обикалям по подобни места, предвид факта, че тя няма да ме остави да си върша работата на спокойствие. Нямаме баби в София, така че отпада възможността да я "прехвърля" на някой временно.
Аз също гледам детето си сама и няма на кой да я оставя, така че остава варианта да ходя с нея. Аз съм говорила със всички училища само трябва да се доставят до адреса нищо повече. Но ако не можеш друг ще помага.

не мога, съжалявам!

# 234
  • Мнения: 1 828
За задачите, които са ми поставени.
За някои от тях се оказва, че не знам въпреки че бях на срещата.  newsm78

Цитат
1. Тема в "Нашите деца" за конкурса с рисунки

Нямам против тази задачка, но мога да чета и пиша там само вечер.

Това е моя грешка. Гери го пое.
Цитат
Дейности, свързани с организацията на малкото събитие, описани като възможни от членовете на СНБМ - Събиране на средства

Извадила съм го от таблицата на Влади.. може и да съм сбъркала..

# 235
  • Мнения: 472

Цитат
но не мога да поема отговорност за училищата за бременни. По цял ден сама гледам Калина, а мисля че с нея не е много подходящо да обикалям по подобни места, предвид факта, че тя няма да ме остави да си върша работата на спокойствие. Нямаме баби в София, така че отпада възможността да я "прехвърля" на някой временно.
Аз също гледам детето си сама и няма на кой да я оставя, така че остава варианта да ходя с нея. Аз съм говорила със всички училища само трябва да се доставят до адреса нищо повече. Но ако не можеш друг ще помага.

не мога, съжалявам!

Не се притеснявай, чакам други доброволци! Довечера ще пусна адресите на тези училища, на които съм прозвънила аз, който му е в района ще е добре, ако не ще обикаляме с малката цял ден.

Някой говорил ли е със списание 9 месеца за брошурите или аз да им позвъня?

# 236
  • Мнения: 1 671
Оспамих пак форума. Във всички теми за празника допълних за наградите.
Мислите ли, че е необходимо да се пуска нова тема в Нашите деца? Който се интересува, ще следи вече пуснатото...
Да не ни набият модераторите  Mr. Green


Преброих 13 момичета и момчета, които вече са заявили, че ще дойдат на 15-ти. Трябва да засилим пропагандата, дами.

# 237
  • Мнения: 472
Девойки, моля ви на тези, които е зачислен кетеринг, кой се занимава със зададачата?

При мен всички училища на които прозвънях са съгласни! Утре ще звъня на Майчин дом и Шейново, тъй като акушерките, които отговорят за курсовете днес не са на работа!

Доли, в бюджета видях, че са зачислени бройка за брошурите  - 1000 бр. ТОва ли е окончателния размер и няма ли да са малко?

# 238
  • Мнения: 934
Девойки, моля ви на тези, които е зачислен кетеринг, кой се занимава със зададачата?

При мен всички училища на които прозвънях са съгласни! Утре ще звъня на Майчин дом и Шейново, тъй като акушерките, които отговорят за курсовете днес не са на работа!

Доли, в бюджета видях, че са зачислени бройка за брошурите  - 1000 бр. ТОва ли е окончателния размер и няма ли да са малко?

Наси кажи къде и какво трябва да се разнесе. Тази седмица съм без малкия дзвер, така че мога да обикалям, а дори и другата седмица да е, ще я метна на бабa ми. ПОне с това мога да се включа

# 239
  • Мнения: 4 978
Доли, в бюджета видях, че са зачислени бройка за брошурите  - 1000 бр. ТОва ли е окончателния размер и няма ли да са малко?

Наси, бройката на брошурите съм я написала аз.
Количеството съответства на определените за това в бюджета средства.
По принцип е малко, но не недостатъчно, ако се разпространява само в София.

Общи условия

Активация на акаунт