СНБМ - инициативи - VІ част

  • 20 149
  • 290
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 181
Aila, след като няма забележки по текста, моля те пускай темата  Peace
Пусни я в този вид и в другите форуми, само там където се споменава за празника дай линк към нашия сайт, за да видят поканата, ако решат  Peace

Гери, според мен идеята за брошури при вас наистина е само информативна  Peace
За темата в Нашите деца, говорихме да е тема конкретно за конкурса, за да се включат повече хора. Направо си я кръщаваш Конкурс за рискунки примерно и обясняваш вътре за конкурса, като вече се наблегне на факта че наградите са осигурени от Хиполенд.

Момичета, днес се срещнах с жената от Хиполенд. Обясних и идеята ни по-подробно, казах й че на 10-ти април ще им съобщим имената , възрастта, пола на децата. И ще уточним наградите. Те имат някакъв костюм на Хипопотам, който бил много готин, радвали му се децата. Каза, че всеки месец в Скай Център имало детски празник и се изявявал въпросния хипопотам. Та идеята им е Хипопотама да връчва наградите заедно с някой , който ние сме си решили  Hug Мисля, че ще е супер. вие какво ще кажете?
Иначе единственото, което искат да поставят в залата са едни малки пана, в които доколкото разбрах има брошурки техни, които са за намаленив в магазина  Peace

Замислих се обаче над следния въпрос, ако има участници от провинцията, които бъдат наградени Rolling Eyes Жената от Хиполенд каза, че те ще се заемат с изпращането на наградите.
Обаче това означава, че ние задължително като пристигне рисунка трябва да пазим плика, за да можем да видим адреса и освен това на самата рисунка отзад да речем да напишем от кой град е детето, за да го имаме предвид  Peace

kundurdjieva добре дошла в лудницата  Mr. Green

# 211
  • Мнения: 4 181
Момичета относно рисунките вече не помня какво писах и какво не и по-добре да го напиша 2 пъти отколкото да го пропусна  Grinning

Говорихме с момичетата в събота за избора на рисунки, в журито трябва да влизат поне 4 човека от УС (засега сме съгласни всички които бяхме на срещата и Ради и Евелина) и който има желание друг, може да се включи. Трябва да си измислим и система за оценяване, точки или нещо подобно. Трябва да се срещнем задължително веднага след 5-ти, понеже е Великден и сигурно много от вас ще пътуват предлагаме 6-ти вечерта.
И тъй като така или иначе ще трябва да се видим, за да се уточним финално кой какво ще прави в деня на празника, предлагам да съчетаем нещата и да си направим по-голяма среща, пък който иска да оценява рисунки, който не иска след като уточним другите неща може да бяга  Mr. Green

# 212
  • Мнения: 4 978
Говорихме с момичетата в събота за избора на рисунки..... Трябва да се срещнем задължително веднага след 5-ти, понеже е Великден и сигурно много от вас ще пътуват предлагаме 6-ти вечерта.

Момичета, не може на 6-ти, защото в условията за конкурса сме дали крайна дата 5-ти, което за изпратените по пощата рисунки означава получаване докъм 7-10-ти.

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 08:53 от Cruela D'Evil

# 213
  • Мнения: 472
Гери ако искаш в темата, която ще пускаш за Конкурса за рисунки, добави ме и мен като лице за предаавене Атанаска Иванова (ник Насинда) за майките от района на Люлин и съседните квартали. Вместо да ги изпращат по пощата могат на мен да ги предадат.

Момичета една моя приятелка от дирския форум с ник surfline даде следните предложения за слоган:

1. Влияе ли количеството на качеството?!
2. Много бебета - един корем или съвременната петилетка в три дни
3. Много с един удар - храбри многодетни мами
4. "Многоплодова бременност" - това не е опасна диагноzа
5. Трябва ли ни допълнителна zастраховка "Многоплодова бременност и породени деца"?!
6. Бобова шушулка с много семенца
7. За няколко живота е достатъчна и една утроба ,за няколко деца един портфейл Не.

Лично на мен последното най-много ми харесва. Казвайте си предложенията или мненията, че Доли днес трябва да подготви брошурата и билета, за да ги пусне да ги видим!
 
 

# 214
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 417

Хриси, според мен работата ни ще се улесни, ако издадеш пълномощно на Рада (ако разбира се тя няма нищо против), което да служи пред пощенска станция София-1504 за получаване на кореспонденцията на сдружението.

До по-късно.
Нищо против нямам Peace

# 215
  • София
  • Мнения: 12 298
   На мен също ми харесва последното, но идва малко дълго...
   Пуснах темичката в близнашкия, сега ще видя и в другия форум.

# 216
  • Мнения: 4 978
За няколко живота е достатъчна и една утроба ,за няколко деца един портфейл Не.

 Peace

# 217
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Върти ми се нещо в главата, но не се е избистрило... Мисля си какво ще правим ако получим рисунки на близнаци и ако на единия е сред отличените? Само единият ли получава награда?

# 218
  • Мнения: 1 828
7. За няколко живота е достатъчна и една утроба ,за няколко деца един портфейл Не.

И на мен това ми допада много, но бих го променила малко:

За няколко живота една утроба стига, за няколко деца един портфейл НЕ!
или

За няколко живота една утроба стига, но един портфейл НЕ!

# 219
  • Мнения: 472
Цитат
За няколко живота една утроба стига, за няколко деца един портфейл НЕ!

Ето това ми допада повече.

# 220
  • София
  • Мнения: 6 240
И моя отчет за поканата в детските градини.

Говорих с директорките на градините в района, в който работя и на тези близо до дома ми. Имам разрешение да сложа поканата ни на таблата им за обяви. Днес и утре сутринта ще им ги занеса.
За съжаление работното ми време не позволява да обикалям и по другите квартали и съм се ограничила само до 7 градини.
Така че ако някоя от вас има възможност нека да отнесе поканата и в най-близката до дома й градина. Всички бяха много любезни и няма никакъв проблем да се сложи. Само ме посъветваха да е цветна или поне на цветна хартия, защото в противен случай родителите може и да не и обърнат внимание.
Таблата за обяви в ДГ, с който съм говорила са между 1 и 3. Това е за ориентир на тези, които решат да носят.

# 221
  • София
  • Мнения: 6 240
Цитат
За няколко живота една утроба стига, за няколко деца един портфейл НЕ!

Ето това ми допада повече.

Имате и моя глас.

# 222
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 417
Цитат
За няколко живота една утроба стига, за няколко деца един портфейл НЕ!

Ето това ми допада повече.

Имате и моя глас.

 Peace и моя

Аз мога да дам в нашата детска градина, но нямам цветен принтер.

# 223
  • София
  • Мнения: 6 240
За задачите, които са ми поставени.
За някои от тях се оказва, че не знам въпреки че бях на срещата.  newsm78

Цитат
1. Тема в "Нашите деца" за конкурса с рисунки

Нямам против тази задачка, но мога да чета и пиша там само вечер.


Цитат
Дейности, свързани с организацията на малкото събитие, описани като възможни от членовете на СНБМ - Събиране на средства

Знам си възможностите и такова нещо не съм писала във формуляра, който съм попълнила.

# 224
  • София
  • Мнения: 6 240
Аз мога да дам в нашата детска градина, но нямам цветен принтер.

Раде, и аз нямам, затова купих цветна хартия. В кварталната книжарница са по 5 ст. / лист.

Общи условия

Активация на акаунт