Буквенка и цифренка

  • 47 737
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 134
Купих "Буквенка". Дъщеря ми я харесва, виждам резултати и съм доволна.

# 16
  • Мнения: 24 467
Някой може ли да ми даде линк за Буквенка ? Цифренката я имаме ,но много бързо ни омръзна. Благодаря ви предварително.
И Буквенката омръзва бързо. Опциите не са много и се наизустяват след няколко упражнения. Когато я купих сина ми беше на 5 г. и половина и може би за това му омръзна бързо, тъй като вече познаваше буквите и правеше и четеше отделни срички и думички. Може би е добра за по- малко дете.

# 17
  • Мнения: 3 211
имаме Буквенка, Цифренката още не съм я инсталирала.
Не разбирам смисъла на анкетата, да разбере кой си купува софтуер и кой сваля пиратски ли?

# 18
  • Мнения: 24 467
Не, не смятам, по- вероятно целта на анкетата е някой да разбере дали тези продукти са добри за детето му. Само целта на последната опция не ми е ясна, може би и питащият не знае защо точно така я е конкретизирал, пък ако знае- може да обясни.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
имаме Буквенка, Цифренката още не съм я инсталирала.
Не разбирам смисъла на анкетата, да разбере кой си купува софтуер и кой сваля пиратски ли?

Ами по принцип ми е интересно дали буквенката и цифренката са полезни и интересни за децата и колко са съвестните граждани които си купуват, а НЕ свалят софтуера от интернет. Точно поради тази причина съм сложила и последната опция. Като гледам май това е най-често срещания отговор което не е никак приятно като тенденция. Може би не трябваше да пускам тази опция, така че моля гласувалите с нея да ме извинят, ще коригирам анкетата.

# 20
  • Мнения: 479
...по- вероятно целта на анкетата е някой да разбере дали тези продукти са добри за детето му.

И аз това помислих, затова се включих с коментар по темата, но от последния пост разбирам, че авторът се интересува по-скоро от това съвестни граждани ли сме
имаме Буквенка, Цифренката още не съм я инсталирала.
Не разбирам смисъла на анкетата, да разбере кой си купува софтуер и кой сваля пиратски ли?

Ами по принцип ми е интересно дали буквенката и цифренката са полезни и интересни за децата и колко са съвестните граждани които си купуват, а НЕ свалят софтуера от интернет. Точно поради тази причина съм сложила и последната опция. Като гледам май това е най-често срещания отговор което не е никак приятно като тенденция. Може би не трябваше да пускам тази опция, така че моля гласувалите с нея да ме извинят, ще коригирам анкетата.
:

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 388
О, аз съм съвестен гаржданин и ги купих, като подарък от баба и дядо, които са далеч и ни дават възможност ние да избираме подаръците. Доволна съм и от двете, но най-важното е , че на детето му харесват, играе с удоволствие и научава нещо.

# 22
  • Мнения: 24 467
Аз Буквенката най- съвестно си я купих и то чрез този сайт. Дойде навреме, май на следващия ден след поръчката. Попълних първа опция. Но Цифренката не ми е позната. Какво има на нея? За горе- долу каква възраст е предназначена? Ако има линк, да я разгледаме...
Благодаря за информацията предварително.

# 23
  • Мнения: 656
Подариха ни Буквенката.
Но картинките в буквалния смисъл са страшни.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Аз Буквенката най- съвестно си я купих и то чрез този сайт. Дойде навреме, май на следващия ден след поръчката. Попълних първа опция. Но Цифренката не ми е позната. Какво има на нея? За горе- долу каква възраст е предназначена? Ако има линк, да я разгледаме...
Благодаря за информацията предварително.

Цифренка

# 25
  • София
  • Мнения: 9 478
Буквенката я купихме, след като я видяхме у наши приятели. Simple Smile
Синът ми седна в началото и бързо се отегчи Rolling Eyes, а аз бях въвз възторг от българското творение! Hug
Сега е вече по-на 'ти' с нея, т.е. интерсно  му е вече да прави думи и от време на време се сеща да игра на нея. Wink
Определено по-голям интерес очаквах от негова страна, ама май бързо се отегчи от нея и е пак в картуун сайта. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 157
И двете игри ги имеме, синът ми много се забавляваше Laughing и така още на 4 г. знаеше всички букви и цифри. Доволна съм.

# 27
  • Мнения: 105
Имаме Буквенка картинките са кофти, но на детето му харесва.

# 28
  • Мнения: 122
Имам ги повече от година. Отначало баткото се беше запалил особенно в предучилищната възраст и първи клас. Сега вече почти не ги поглежда, за сметка на това обаче на малката са и много интересни и с моя помощ и на баща си играем. Тя им вика "баба меца" Simple Smile.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 679
Имаме ги отскоро и двете, засега са и интересни, но незнам до кога.

Общи условия

Активация на акаунт