УСАГБ "СЕЛЕНА" - гр. Пловдив - ТЕМА 26

  • 51 239
  • 801
  •   2
Отговори
# 795
  • Мнения: 647
Благодаря !

# 796
  • Мнения: 139
Мацки, дайте един телефон на Селена, на който да ме отразят веднага - звъня и на мобилния, и на стационарния на регистратурата, но никой не ме отразява.

Записаха ми инсеминацията за вторник, вместо за понеделник и снощи се усетих каква грешка е станала. 🙄

# 797
  • Мнения: 749
Мацки, дайте един телефон на Селена, на който да ме отразят веднага - звъня и на мобилния, и на стационарния на регистратурата, но никой не ме отразява.

Записаха ми инсеминацията за вторник, вместо за понеделник и снощи се усетих каква грешка е станала. 🙄
Днес е неделя и няма кой да вдигне. Има дежурни, но не отговарят на телефона. Ходих в неделя на ехокардиография и на регистратура няма никого, търсих дежурна сестра, да попитам за кабинет.

# 798
  • Мнения: 139
Взеха, че ми вдигнаха сега и се оправих. Ама звънях цял ден като обезумяла. 🤦🏻♀



Мацки, дайте един телефон на Селена, на който да ме отразят веднага - звъня и на мобилния, и на стационарния на регистратурата, но никой не ме отразява.

Записаха ми инсеминацията за вторник, вместо за понеделник и снощи се усетих каква грешка е станала. 🙄
Днес е неделя и няма кой да вдигне. Има дежурни, но не отговарят на телефона. Ходих в неделя на ехокардиография и на регистратура няма никого, търсих дежурна сестра, да попитам за кабинет.

# 799
  • Мнения: 749
Взеха, че ми вдигнаха сега и се оправих. Ама звънях цял ден като обезумяла. 🤦🏻♀



Мацки, дайте един телефон на Селена, на който да ме отразят веднага - звъня и на мобилния, и на стационарния на регистратурата, но никой не ме отразява.

Записаха ми инсеминацията за вторник, вместо за понеделник и снощи се усетих каква грешка е станала. 🙄
Днес е неделя и няма кой да вдигне. Има дежурни, но не отговарят на телефона. Ходих в неделя на ехокардиография и на регистратура няма никого, търсих дежурна сестра, да попитам за кабинет.
Радвам се, просто аз търсих някой 15мин и по коридора намирах само родилки.
Да не е спам, предстои ми октомври раждане при Яна Константинова, някой раждал при нея скоро? Имам пълно доверие, но искам да успокоя съзнанието си, че има и други минали по “моя път”.😅

# 800
  • Мнения: X
То в неделя бомба е паднала. 😅 Не че и през седмицата не е трудно да се свържеш. Явно си имала късмет.

# 801

Общи условия

Активация на акаунт