Пъзели 68

  • 22 059
  • 747
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 141
И аз си чакам с нетърпение поръчката от Пъзелмания. Blue Heart

А вчера наредих за нула време този, беше лесен и забавен:

# 361
  • София
  • Мнения: 2 477
Ние вчера получихме връщането на данъци за деца и аз си поръчах малко Чери пази

# 362
  • Мнения: 235
Добре дошла, no_name, приятно изкарване тук.
А по повод на пъзела на трефл ми се струва, че много трудно ще намериш някой да иска размяна. Същия пъзел го продаваха в Джъмбо за 10 лв и който го е харесал, вече отдавна го е купил и наредил. Пробвай из фейс групите, там имаш по-голям шанс.
Вече са ми изпратили пъзелите от ПъзелМаниа, нямам търпение да ги получа.
Благодаря! Ами да си стои пък, макар че ме дразни като го гледам, ама ще идем в някой шкаф 🤣. Бях си харесала едни кактуси, но не знам сглобката на чери пази каква е. Та им се чудя

# 363
  • София, България
  • Мнения: 5 918
И аз поръчах това онова плюс една игра и няколко пъзелчета за Джо, че отново взе да проявява интерес.


# 364
  • Мнения: 386
Когато си го поръчвах, не знаех, че картината е по цялата кутия, а не само по лицевата част и се заблудих за този пъзел. Сега имам чувството, че редя 2 различни, понеже ми е удобно да гледам кутията докато редя. И реших въобще да не гледам, то и без това не става, каквото въображението ми го измисли, това ще е 😀

# 365
  • Варна
  • Мнения: 39 091
Мона Лиза, този замък на Касторланд после възможно ли е да дойде при мен? Знам, че не ги държиш.

# 366
  • София, България
  • Мнения: 5 918
Мона Лиза, този замък на Касторланд после възможно ли е да дойде при мен? Знам, че не ги държиш.
Обещан е на Сали, ако тя продава.

# 367
  • Мнения: 2 962
                                                                              Прекрасно усещане с цветята на Schmidt!                                
                                                                                                  

# 368
  • гр. София
  • Мнения: 1 851
И аз се подхлъзнах Simple Smile Последно поръчах тези 

# 369
  • Варна
  • Мнения: 39 091
А аз тези. Пауна го исках отдавна, сега ми падна.



# 370
  • София, България
  • Мнения: 5 918
Подхлъзнахме се масово ние.
Мими, този пъзел го редих съвсем скоро, гледай си кутията, почти никаква разлика няма, само няколко надписа тук таме.

# 371
  • Варна
  • Мнения: 39 091
Между другото, ето този паун на Енджой го имам чисто нов, още с целофана. След като се сдобих с другия паун, този няма да го редя. Някой да го иска?

# 372
  • София
  • Мнения: 3 467
Време за къпкейк, Cobble Hill, 1000 части

# 373
  • София
  • Мнения: 2 477
Highspeed ако никой не го иска аз мога да го поема Simple Smile

# 374
  • Варна
  • Мнения: 39 091
Highspeed ако никой не го иска аз мога да го поема Simple Smile

Да направим трампа с оная Рапунцел, за която стана дума?

Общи условия

Активация на акаунт