Какви пеленки ползвате?

  • 5 062
  • 154
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 561
От самото раждане използвам Памперс. Нямам никакви забележки!  Peace

 Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Памперс.
Тук прочетох възторжени мнения за Мамиа-купих си 10 бр. за проба,нищо особено според мен.Оставаме си на Памперс.

# 17
  • Мнения: 3 334
най-често памперс и понякога и либеро Peace

# 18
  • Мнения: 270
От самото раждане използвам Памперс. Нямам никакви забележки!  Peace

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
От новородена е с Кан бебе Peace!Нямам забележки!

# 20
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз съм купувала какви ли не,в началото Памперс но изобщо не съм доволна-страшно пропускане.После минах на Либеро-за мен е това са памперси.Преди 2-3 месеца открих едни нови-хубави и евтини Бижу.За сега сме с тях.

# 21
  • Мнения: 1 157
Най добрите памперси за мен са молфикс позвам ги от самото начало  без да сме имали никакви проблеми. След известно време на ползване реших да сменя и аз не знам защо изпробвахме всички марки най недоволна бях от Памперс с тях беше винаги напишана и в момента пак сме на молфикс за мен други памперси вече няма

# 22
  • Мнения: 1 081
Памперс-от самото начало. Веднъж пробвах Либеро, ама много дебели ми се сториха, на 2рия час малкият сякаш имаше гюле на дупето си:)

# 23
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 395
Ползвах основно Памперс и Хъджис. И от двата вида съм доволна.
Молфикс не ми харесват - намирала съм гранули от попиващия пълнеж на пелената по детето  Stop

# 24
  • Мнения: 2 922
Хъгис  Peace

# 25
  • Мнения: 1 117
За сега сме на Памперс и нямам оплаквания , но ако започнат да пропускат , ще ги сменим

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
Започнах с Памперс,после ми донесоха голямо количество ВАМВО/австрийски са /-много доволна останах,скоро ми свършиха и купих отново Памперс- много ме разочароваха NaughtyПробвах Дайперс и Моуфикс и се спрях на Моуфикс Peace
Гласувах с 2 и 8 опция

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 13:54 от vnd

# 27
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Гласувах за Памперс и Кан бебе, че тях ползвам напоследък най-често. Ползвали сме и Молфикс и Либеро. Не намирам особена разлика, освен в цената Money

# 28
  • Мнения: 3 695
Памперс и Либеро !  Peace

# 29
  • Мнения: 183
До 11 месеца ползвах Памперс,но след като въведоха синия "защитен" слой нещо взеха да пропускат (поне при нас).Бебо е 15 кг(без напикани гащи) Laughing и след като изпробвах всички марки останах с Молфикс-големи и сухи
и ние сме явно от по-пикливите Laughingи с Молфикс се чувстваме чудесно просто нямам забележки ,което не бих казала за Памперс Naughty

Общи условия

Активация на акаунт