Кондиломи - моля за помощ

  • 437 258
  • 930
  •   1
Отговори
# 90
Мортиша,значи утре и двете сме на преглед и ще си стискаме взаимно палци!  Praynig
Отчаяна 123, щом така е отреагирал бившият ти, значи изобщо не си е заслужавал #2gunfire
Човек, който истински обича не се плаши и не офейква от най-малкото. Не си струва дори да си спомняш за него.

# 91
Да...сега ми остава само да лекувам резултатите видиш ли Wink иначе стискайте палци след 2 седмици и аз трябва да си посетя гинеколожката.
Иначе се поразтърсих за това Саменто и мисля да я попитам и да взема и него да го пия...Успех утре, стискам палци и на двете Hug

# 92
  • Мнения: 734

Тъпото е,че предишния ми партньор откакто разбра,че имаме проблем, веднъж не е вдигнал телефона да се поинтересува какво става или поне да ми каже дали той се е излекувал...Нямам думи... #2gunfire Ма какво се казва, всяко зло за добро.

Пълен тъпанар според мен.... #Cussing out

# 93
Девойки как ви мина прегледа? Надявам се добре! Praynig Hug

# 94
Девойки как ви мина прегледа? Надявам се добре! Praynig Hug
Моят мина прекрасно Party!Мерси,че се интересуваш Simple Smile.Ерозията ми почти е заздравяла след коагулацията с радиовълни и след 3 месеца ще отида да ми горят кондиломките също с радиовълни. Всичко се нарежда малко по малко и за пореден път се убедих,че всичките ми ужасни вълнения в самото начало са били излишни.
Надявам се и при Мортиша всичко да е било наред.

# 95
Мисля че на езика имам кондиломи какво трябва да направя моля отговорете ми. Тъй като четох в книгата за венерични заболявания прочетох в секцията - сифилис - широки кондиломи.
И се чудя какво да правя... А пак там пише, че предизвикват неприятна миризма, което бих могъл да кажа, че за околните е отвратително, тъй като и аз мога да я усетя и се опитвам да я залича по някакъв начин но не помага.

Кажете ми как трябва да постъпя. Ще ви бъда благодарен.

# 96
Мисля че на езика имам кондиломи какво трябва да направя моля отговорете ми. Тъй като четох в книгата за венерични заболявания прочетох в секцията - сифилис - широки кондиломи.
И се чудя какво да правя... А пак там пише, че предизвикват неприятна миризма, което бих могъл да кажа, че за околните е отвратително, тъй като и аз мога да я усетя и се опитвам да я залича по някакъв начин но не помага.

Кажете ми как трябва да постъпя. Ще ви бъда благодарен.
Трябва да се да се обърнеш към лекар-венеролог. Той ще ти назначи необходимите анализи (HIV,HPV, сифилис)  и ще ти назначи адекватно лечение.

# 97
Ехоо,ето ме и мен  Wink прегледа мина нормално,взеха ми цито и сега си чакам резултата.Най-нтересното беше,че накарах специално моята лекарка да погледне мястото,за което и говоря и тя твърди,че това не са кондиломи,а нещо като.....уфф,как го каза,едва ли не като деформация на лигавицата,може да се получи след раждане,охлузване итн.....или след горене(с КОндилин:))).....Аз я попитах дали неможе да са плоски кондиломи,но ми каза,че не са.Та такаа....и все пак,сега ще видя какво ще излезе на цитото и ще пиша!Радвам се и че при Сандра всичко върви към добро,желая ви на всички само усмивки и по-малко тревоги!

# 98
Девойки много се радвам за вас...аз съм на периоди...ту съм оптимист и си казвам,че няма нищо толкова страшно с тези кондиломи, ту се сдухвам ужасно много:( днес видях бившия си, здрав прав...не знам как върви лечението при него защото той гузно ме отминава, но при последния ни разговор каза че всичко е ОК и няма да умираме.... Sad С нетърпение чакам след 3 седмици да ми изгорят кондиломките, оптимист съм при мисълта 4е 2 са стари, но пък тези вътре ме притесняват...мисля да почна и Саменто и така....но честно казано се убеждавам,че тези неща са доста комерсиални, доста мои познати се оказва,че са имали или имат подобен проблем... Hug
Сандра аз се бях филмирала за в устата, щоту сега верно се гледам под лупа и виждам,че лигавицата ми е някаква леко като на апъпчици, но доколкото знам това май е нормално и ...оф абе не знам... Sad Искам след 1 година всичко т'ва да е отминало и само да се сещам за него Sad И като чета тази тема, горе долу съм оптимист, щом има жени, които са раждали с подобни гадинки...значи един ден аи аз ще си имам бебенце живот и здраве и дано да е скоро Simple Smile нещо ме е обзел майчинския инстинкт Hug

# 99
Абе незнам,ама аз досега четох за цитонамазките и направо ми се изправиха косите #Crazy
май не беше добра идея да чета точно преди лягане,ще се разплача  Cry преди 5 год като имах раничка на шийката имах 2-ра степен изменение и оттогава не съм ходила.Но и не съм знаела,че е толкова опасно....ооооффф,писна ми от кондиломи,папиломи и темподобни гноми... сдухах се,абсолютно тая вечер....и пак започнах да си мисля за спин,сифилис,рак и всичко най-най страшно  Cry Cry Cry

# 100
Девойко не прави моята грешка да ставаш хипохондричка, аз 4 години живе с мисълта,че имам спин и поне 4 вида рак, резултата е успокоителни, яко изнервяне и т.н. Изчетох цялата литература за спин и рак....висях по болници, правиха ми какви ли не тестове и изследвания, наскоро катастрофирах и пак последваха пълни изследвания и всички показват,че съм соматично здрава и всички лекари подигравателнао ме ориентират към психиятър...почнах да вдигам и темпреатура от нерви..ужасно е...какво няма да имам и кондиломи като то на нервна почва се развиват много по-опасни заболявания вкрайна сметка. Не си мисли такива неща...ма и аз къде съм тръгнала да те успокоявам, като съм нон стоп в депресии...но все пак от личен опит ти казвам, най много да си докараш някое заболяване от нерви.

# 101
ами аз съм си хипохондрик отдавна.Само за миналата год съм се тествала 2 пъти за спин и сифилис.дори тази год като си правих микробиолог. изследване на вагинален секрет не излезе нищо и реших ,че лабораторията е сбъркала,та да си повторя изследването. #Cussing out ето вчера слушах,че Джордж Майкъл имал спин и оттогава пак само това ми е в главата.Сега пък се шашнах с тея цитонамазки......абе какво да говоря....."блажени са невежите и бедните духом"....мисля,4е така беше приказката...колкото по-малко знаеш и се интересуваш,толкова по-споккойно живееш.Иначе с нерви сам си докарваш болестите.....Говоря,но аз съм типичния пример...... ще се побъркам,няма да мога да спя тая нощ...

# 102
оооо да НОРМАЛНА СЪМ! мислех 4е аз съм единствения идиот, който си мери темпратурата през 10мин и си опипва лимфните възли и си мисли за спин, но явно не съм... Simple Smile и аз си мислех че лекарите са предприели заговор срещу мен да не ми казват,че ще умирам...и аз сънувах спин и рак спокойно....даже и в момента съм на тръни...но...полза няма.

# 103
 Laughing искрено се разсмях ,отчаяна123  Joy аз съм нон стоп с Т 37.1 винаги,от 10 год насам...!Направила съм си куп изследвания и ми казаха,че на нервна почва се покачва.Пълно КУКУ!И аз незнам как се понасям,а и как ме понасят близките около мен  newsm78

# 104
ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛ и аз и аз!!!! от 4 годсини съм непрекъснато с 37.1 - 37.2....мислех,че е спин и кво али не...карцином ала бала....тестваха се за к'во ли не у 3 болници и навсякъде стигаха до извода,че е от нерви...офффф нормална съм!!!! офффф мортиша....направо ще си ударя дупето в тавана Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт