Искам и аз да споделя разочарованието си от д-р Монастирска. През 2000г след 5 годишно лутане  по доктори отидох при нея и след направени изследванията  решихме да правим инвитро. Проблеми имахме и двамата с мъжа ми. Направиха пункцията и извади 7 яйцеклетки. За съжаление на следващия ден нямаше оплождане, което ако всичко е нормално трябва да стане. Няма да ви казвам какво преживях. На другия ден ми каза, че всичко е наред и ми върна 3 ембриона (в което вече много се съмнявам) и зачакахме резултати. Естествено доиде ми. Тогава ни казаха, че трябва да направим икси, но при Щерев, защото те не могат. Те ще ме стимулират и когато доиде момента за пункция ще отида в София. На тях дадох пари за лекарства (около половината), останалите в София. Когато отидох там се оказа, че фоликулите ми не са 16мм(колкото пишеше), а едва 10-11. Започна една луда стимулация, но се получитака, че някои фоликули узряха много, а други не. На пункцията извадиха само 4 яицеклетки и големите специалисти счупиха едната епруветка с 2яицекл  #Shocked  #Shocked  #Shocked  На следващия ден отново нямаше оплождане, което обясниха с това че е сгрешена стимулацията. За моя най-голяма изненада въобще не се посвиниха да си поискат парите за НЕсвършената работа doh  Прибрахме се и аз исках да умра, бях загубила всякаква надежда. Докато не отидох при доц.Маркова януари 2002г и март  вече бях бременна. Искам да ви кажа, че ми извади 21 яицеклетки от които 17 се оплодиха. И понеже имах 2 неуспешни опита ми върнаха 4 ембриона за по-сигурно. Както може би се досещате се хванаха 3. Наложи се да махнем едното. Оттам нататък всичко е ясно newsm04.
Заслугата е на целия екип. Те са супер и в България няма други с такава успеваемост (септември-декември 2003 от 45 жени 37 бременни) newsm51
Съжалявам, че стана малко дълго, но искам да предпазя всички от разочарованията, които преживях.
Успех