Разделно Хранене- част 7

  • 19 398
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 861
Ами, какво да ям през деня, тогава. Винаги съм карала само на плодове-2,3,4 ябълки, понякога рядко и портокал, ама понеже не ми действат отслабващо реших да ги намаля. Реших да си нося мляко, но първо, че не го обичам особено, второ съм по-гладна отвсякога и трето - то въглехидратите в него повече от белтъчените. Уффф, каквото и да реша - все е грешно. Ако не бях по цял ден затворена в офис-да ям салати, но никак не се виждам тук да нося от вкъщи кутии със салата или ядене. Честно направо ме е срам така да ям на бюрото и какво ми остава. То поне от глад да отслабвах  Cry

# 16
  • Варна
  • Мнения: 974
Реге права си много е трудно, или по-скоро не толкова прието да се хпава храна от вкъщи в офиса, а неможе да ядеш само поресторанти, то къде ще му излезе края..... Twisted Evil
аз малко съгреших с един шоколад, но все пак си е похвално за мен, която попринцип много обича да консумира тази сладост издържах почти 10 дни без bowuu Изядох си го сама Embarassed за да не дразня мъжа ми, че неговото положение е по-сложно от моето, аз трябва да сваля 2-3 кг...дето и да не ги сваля няма порблем за здравето ми, докато при него нещата са много задълбочени и опасни.
Днес ще готвя Мусака Маги, и зелена салата с риба тон, чудех се само дали при тази комбинациа мога да сложа царевица в салатата??? newsm78
Да се похваля днес съм въртяла велото 30 мин., ставам последователка на Ками Hug то май не само аз де  bouquet Но искам да се преборя поне с целулита. Но от въртенето май не ми се стяга дупето...а то определено има нужда, май ще трябва да включа и упраженения newsm78

Да се похваля Вава е добре, явно е било настинка, днес няма Т и с хремата сме значително по-добре. Аз съм си половин доктор, вече, но си бях започнала да я лекувам още преди да отидем на лекар и тя ни каза същите неща.

Исайкова дано и ти скоро се похвалиш че сте по-добре! Стискам палци силно!

Засега чао, пак ще пиша!!!

# 17
  • Мнения: 513
Тук съм, тук съм Калида, но само ви чета понеже Embarassed ме е срам да се появя - от 8 март насам все прегрешения правя, а и 1/2 и той като мен.В работата доста проверки и като се върна едва успявам да ви изчета и накрая ми минава мерака да се включа. Тортата не можах да я направя за 8 март, но  Naughty определено няма да й се размине като взема заплата / щерката с това се успокоява и просто по-голяма отсрочка няма да ми даде/.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 787
Днес ще готвя Мусака Маги, и зелена салата с риба тон, чудех се само дали при тази комбинациа мога да сложа царевица в салатата??? newsm78

Не,царевица и месо не е удачна комбинация Rolling Eyes
Аз днес направих гювечета със сирене и кашкавал и към тях-зелена салата.Но отдавна ми се яде зелена салата със царевица и май ще пропусна гювечетата за вечеря Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 986
 Благодаря ти,Ками  bouquetИмам един микс от зеленчуци и тъкмо сега ги задушавам,ще прибавя и малко сметана към тях PeaceИначе,да,зная,че е към групата на мазнините,но досега като не съм ползвала.... Rolling Eyes
   Хубава вечер Hug

# 20
  • Мнения: 861
много задълбочени и опасни.
Да се похваля днес съм въртяла велото 30 мин.,

И аз да се похваля преди малко слязох от велото. Направих 40 мин, докато за фон течеше "Модна къща" за съжаление сериалът не ме заинтригува толкова, че да не се взирам с нетърпение в дисплея кога ще ми изтече времето  Tired. И така, сега ме чака пак зелена салата и снощния таратор, поосвежен малко с още 1/2 мляко и 1/2 краставица.

# 21
  • Мнения: 85
Здравейте разделни момичета. Виждам, че се справяте чудесно!
Аз се позагубих, че имах една седмица, в която не бях на разделни манджи  Embarassed, а после се и поразболях и така....Но от днес съм отново с вас. Много нови рецептички сте пуснали, чудех се днес даже от коя да започна - всички звучат изключително апетитно! Благодаря на момичетата, които са се постарали за рецептите  bouquet
Аз пак да питам за лененото семе - пуснах в чичко Гугъл да прочета повече за него. Някъде прочетох, че не се препоръчва за бременни и кърмачки. Има ли някоя мама, която да го е яла, докато е била бременна или кърмачка? Иначе, видях, че може да се накисва във вода и тази водичка да се изпива - в нея се извличали веществата.
Ами това е за сега от мен. Видях, че сме имали празнуващи в предишната тема - честито на патерици на всички, които са имали поводи за празнуване.  bouquet
Лека вечер от мен и много  Hug

# 22
  • Мнения: 392
Здравейте и от мен!
Ками незнам как си отслабнала с тези вкусни рецепти Mr. Green.Благодаря ти за кремчетата!
Днес правих розички от картофено пюре и си облизах прьстите,сьщото вьжи и за соленките с овесени ядки/само че бях ги направила малко тьнки и ги препеках ,но другият пьт ще внимавам повече/  chef.Ох като чета за вашите колелета и благородно ви завиждам,че си нямам.
Исайкова и аз сьм с теб.Стискам палци за малкия. Praynig
Лека вечер!

# 23
  • Мнения: 903
Здравейте сладурки Hug
Исайкова, ще се моля бързо да оздравее маника Praynig
Аз днес съм много нереазделна и умирам от яд. Нещо съм супер депресирана напоследък и не знам кака да изляза от тази гадна дупка. Може да е и ПМС, ама не се трая направо. Не, че съм яла много като количество, ама нямам желание да готвя и ям каквото ми падне.
Айде и да се похваля за нещо - купихме си кола и съм много щастлива по този повод. Черпя ви виртуално с разделно меню по избор Laughing
Много ви се кефя на всички, че спортувате и имате воля да се храните разумно. Моето коляно почти мина и ще почвам по малко да тренирам.
Ох, това е за сега. Утре ще си сготвя нещо, та поне като се тъпча да е разделно.
Айде, лека нощ на всички.

# 24
  • Мнения: 1 227
Здравейте момичета,
Напоследък никак не се справям с времето и все по-рядко ви пиша, но си чета всичко. Е, вече е време и да ви се оплача малко: С рх всичко ми е наред, свикнах си на този режим и просто не мога да се позная /буквално и преносно/, чувставам се прекрасно... но имам следния проблем: В къщи все още не успявам да наложа рх и резултатът е невероятно натоварено ежедневие. На работа съм цял ден, после взимам Неса от градина и се започва едно готвене. Детето си хапва от моите рх манджи, но милото е на мнение, че това не може да го нахрани /а и той без хляб не сяда на масата/. Така че аз си готвя всяка вечер за него, за мен рх, успоредно им обръщам внимание и започвам малко да се изморявам. Е това ми е проблема, ако можете, помагайте.
Целувки на всички   love001 и спокойна нощ
Исайкова, чакам добри новини от теб

# 25
  • Мнения: 1 227
Диди, честито за колата. Само хубави емоции на цялото ви семейство с нея!  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,много ви благодаря!Утре сме при ревматолог,ще му прави ехография на сърце:(Не пожела да ни каже диагноза евентуална,да не ни шашне.така,че сме на тръни...Sad((((((((
Няма да пиша вече.че ме е срам,не искам да ви спамя темичката....

Диди,а аз изцяло днес съм неразделна.Даже дюнер ядох,ама... Embarassed

# 27
  • Мнения: 903
Исайкова не се притеснявай ,че ни спамиш темата. Всички тук си споделяме по нещо, а и се интересуваме една от друга. Аз все си мисля за твоя дребчо, така, че информирай ни как вървят нещата. Много кураж от мен Praynig
Мади, разбирам те колко ти е трудно да угодиш и на семейството. И на мен ми е такъв проблема. Понякога като наготвя за тях и вече за мен не ми се готви, направо грохвам и ям неразделно. Аз повечето пъти готвя смесено и си избирам какво да ям, а друг път мятам във фурната двете половини на йената с две манджи да се пекат едновременно. Например нормална мусака и в др. тава зеленчукова разделна със зеленчуци и маслини. На едната правя нормална заливка, а на другата само с жълтък или само с бешамелов сос, или само с малко сметана. Така за същото време готвя 2 манджи, вместо една огромна тава с мусака. Може и с други гозби да го направиш, това е само пример. Айде успех.

# 28
  • Мнения: 2 959
...ми си пробвам волята и аз...
Декси, ами че то воля и изпитания има навсякъде, поне така си я упражняваш всекидневно. Дано наистина успоиш на изкушението.
...Сега съм запалила една позната и съпругът и на рх,...
Дани Дженкова, поздравления за новопривлечените, и не така строго към Майчето Си, и на нея й трябва време! Само хубави емоции да има покрай теб, и не забравяй да се усмихваш, усмивката разваля лошото настоение, а Ти имаш да се бориш с не леки състояния, или вече отстрани дразнителя?!
Алексче, радвам се че си намерила време и за нас с кафенцето. Да не си успяла да накараш 1/2 да довършите ремонта? Успех на русокосата Ти Тенисистка!
...Има ли някоя мама, която да го е яла, докато е била бременна или кърмачка?...
Туйг, радвам се че си сред нас отново. Все още ли си 2 в 1? А на въпроса Ти, да, кърмя и ям ленено семе, действа ми добре. Успех Ти желая и да погалиш коремчето от нас с Даничка, моля!
ДидиП, честита Ти кола, много интересни кътчета да обиколите с нея. Определено не Ти е лесно с толкоз близки около Теб с чиито вкусове трябва да се съобразиш. И откъде таз депресия в Теб, бе младо усмихнато Майче? Я по ведро, един път да прегрешиш и Ти на депресия го отдаваш, спокойно, живота е пред Теб, след 1-2 дни ще се качиш на велоергометъра, утре ще си наготвиш здравословни манджи, и нещата ще се подредят. Как са близначките, играят ли заедно, разбират ли се или се карат за играчките вече?
Ками, аз от мазнините използвам само маслиново олио, преди използвах масло но от 1-2 год не съм купувала, но може би е така защото много рядко ми идва музата да направя нещо по- специално, на Теб и на другите Момичета които готвите с удоволствие направо шапка Ви свалям.
Юзерче, поздравления за успехите в кухнята.
Исайкова, много стиснати палци имаш и от мен утре за Кристи, дано всичко се окаже много по- леко отколкото доктора си го мисли, а то така и ще бъде, лекаря просто иска да се презастрахова с таз назначена ехография на малчугана.
...карала само на плодове-2,3,4 ябълки, понякога рядко и портокал, ама понеже не ми действат отслабващо реших да ги намаля...
РеГе31, какво разхлабващо действие търсиш като хапваш само 4 ябълки на ден и таратор, то има ли какво да изкарваш? А къде си снимала тоз красив сняг, таз зима в БГ май беснежна я водят?
...Тортата не можах да я направя за 8 март...
НелиВБ, а пробвала ли си мюслената торта на Сладка Хапка- доста здравословна, че и диетична, има кис. мляко, има плодове, има мюсли, може и да хареса на домашните Ти? 1/2 да не би да се отказал да ходи пеша до работата вече? Успех с работните проверки и когато имаш време да знаеш, чакаме Те!
Софи, а ти досега не използваше ли сметана или и Ти беше на растителна?
Илияна на Вава, поздравления за 30 мин колоездене, дано скоро успееш да включиш и упражнения към дневният си фитнес, повечето движение никога не е излишно!
...и сега като хапна нещо и след половин час съм в тоалетната. ..
Уондърфул, защо мислиш че е от АБ, винаги ли така организма ти реагира на прием на АБ, може да е също вирус или от някаква храна? А Ти моркови, картофи, банан хапваш ли или правиш някакво пречистване след АБ? Доста добре действа и активният въглен. Успех и да не забравиш многото течности, сега орг- ма Ти повече от всякога се нуждае от тях.
Ани33, как станаха ребърцата, хареса ли щерката?
Мади, при нас за да няма такъв проблем с двойно готвене се готвят само правилни комбинации/ ако се готви, иначе аз съм привърженичка на суровите неща, изключая месо, риба, яйца/, сладкиши не се ядат и правят, хляба е само пълнозърнест и така. Дано успееш да устоиш на напъна, сега в началото Ти е най- трудно докато другите успеят да приемат Теб и новото Ти готвене. Успех, и целувки за Неса!
Стели Мели, как върви работата, РХ, и градинката на Валката?

# 29
  • Мнения: 2 724
Добро утро мами  Grinning! Исайкова, не се притеснявай да споделяш ,тук всички сме много загрижени за твоето детенце  Hug. Дано няма нищо сериозно  Praynig. Моят племенник имаше такъв период ,краката го боляха и нещо със сърцето ,изоставаше в ръста и килограмите, направо се бяхме побъркали  #Crazy. Накрая се оказа ,че сливиците са виновни ,извадиха ги и сега е неузнаваем- здрав ,пораcтнал и тренира борба  Grinning. Калида ,нещо не можем да се разберем за тези наши прословути стълби ,а пък шкафа за баня е поръчан, но все още не е готов   Cry.Милото е обсебен от къщата на село, която искаме да я превърнем в оазис ....То лошо няма, но... Ками, реших да се откажа окончателно от растителната сметана ,няма да трупам шлаки по съдовете си  Naughty. Диди ,честито за автомобила    bouquet,желая ви безаварийно каране .Поздравления за мамите ,които включват спорта в ежедневието си   bouquet, в началото може да ви е трудно ,но после няма отказване, като наркотик е /поне при мен е така/, поздрави и за всички останали  Grinning. Цунки  Heart Eyes. Чао.

Общи условия

Активация на акаунт